Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KADIN VE ERKEK ARASINDAKi FARKLAR

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KADIN VE ERKEK ARASINDAKi FARKLAR"— Sunum transkripti:

1 KADIN VE ERKEK ARASINDAKi FARKLAR

2 TAKMA iSiMLER Başak, Ayşe, Zeynep ve Özlem birlikte yemeğe çıktıklarında birbirlerine Başak, Ayşe, Zeynep ve Özlem diye hitap ederler. Ama eğer yemeğe çıkanlar Kerim, Ozan, Cenk ve Emre ise birbirlerine, "Taş kafa", "Godzilla", "Armut" ve "Sibop" dediklerini fark edersiniz.

3 DIŞARDA YEMEK Hesap geldiğinde Kerim, Ozan, Cenk ve Emre, 5'er milyon koyarlar (hesap 15 milyon tutmuşsa bile). Kimse para üstü istemez. Kızlarsa hesap makinalarını çıkarırlar.

4 BANYOLAR Bir erkeğin banyosunda beş temel ihtiyaç malzemesi vardır: Dişfırçası, traş kremi, traş makinası, sabun ve bir otelden yürütülmüş bir havlu. Bir kadının banyodaki temel ihtiyaç malzemeleri sayısı ise ortalama 437'dir. Bir erkek bunların çoğunun adını bile bilmez.

5 ALIŞVERiŞ Kadın, ihtiyaç duyduğu şeylerin bir listesini çıkarır ve sadece bunları satın alır. Erkekse buzdolabında yarım bir limon ve bir şişe soda kalana kadar bekler. Markete gittiğindeyse güzel görünen herşeyi alır.

6 AYAKKABILAR Kadın ise; giderken üzerine Yargıcı'dan aldığı takımını ayaklarına da Reebok ayakkabılarını geçirir. iş ayakkabılarını ise bir Marks&Spencer torbasına koyar. işyerine geldiğinde ayakkabılarını değiştirir. Beş dakika sonra, o topuklu ayakkabılardan da kurtulur. Nasıl olsa masanın altından birşey gözükmez. Bir erkek ise; aynı ayakkabıları bir ay boyunca giyer.

7 KEDiLER Kadınlar kedileri sever. Erkekler kedileri sevdiklerini söylerler ve etrafta kadın yoksa onları tekmelerler.

8 GiYiM KUŞAM Bir kadın alışverişe giderken, çiçekleri sularken, çöpü boşaltırken, telefona cevap verirken, kitap okurken, mail alırken bile giyimine dikkat eder. Bir erkekse sadece düğünlerde iyi giyinir.

9 ÇAMASIR Bir kadın iki günde bir çamaşır yıkar. Bir erkek ancak giyecek bir şeyi kalmadığında çamaşırlarını makineye atar.

10 ÇOCUKLAR Bir kadın çocukları hakkında herşeyi bilir; dişci randevularını, maç tarihlerini, arkadaşlarını, en sevdiği yiyecekleri, gizli korkularını, umutlarını ve hayallerini... Bir erkekse, evin içinde kısa boylu birilerinin dolaştığını hayal meyal hatırlar... bosyok.com’dan alıntı yapılmıştır.


"KADIN VE ERKEK ARASINDAKi FARKLAR" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları