Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BHK-İHK-BH-BYH-İH-BG-İG’LERİNE YÖNELİK

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BHK-İHK-BH-BYH-İH-BG-İG’LERİNE YÖNELİK"— Sunum transkripti:

1 BHK-İHK-BH-BYH-İH-BG-İG’LERİNE YÖNELİK
2013 – 2014 SEZONU BHK-İHK-BH-BYH-İH-BG-İG’LERİNE YÖNELİK MAÇ ÖNCESİ-SIRASI VE SONRASINA YÖNELİK UYARILAR

2 BAL ORGANİZASYONU ANKARA,
KADIN LİGLERİ İSTANBUL, AKADEMİ LİGİ BÖLGE MD.LÜKLERİ, ELİT AKADEMİ LİGLERİ İSTANBUL’DA YAPILMAKTADIR.

3 HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN FYS MAÇ RAPORLARI GİRİŞİ YAPABİLMESİ İÇİN, LİSANS NUMARALARININ OLMASI VE SİSTEME TANITILARAK ŞİFRE VERİLMESİ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRE ALMAK İÇİN; ADI SOYADI, LİSANS NO, İLİ, E-POSTA ADRESİ, CEP TELEFONU BİLGİLERİNİN E-POSTA İLE HAKEM İŞLERİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

4 HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN HAFTALIK MAZERET GİRİŞLERİNİ FYS’YE EN GEÇ PAZARTESİ SAAT 15:00’E KADAR GİRMESİ, 15:00’DEN SONRA GİRİŞİ YAPILAN MAZERETLERİN, GİRİŞ YAPILMADAN ÖNCE BHK İLE SÖZLÜ PAYLAŞILMASI GEREKMEKTEDİR.

5 BAL DÖRDÜNCÜ HAKEM GÖREVLENDİRİLMESİNİN HAKEMİN İLİNDEN YAPILMASI,
ATAMASI İH OLARAK YAPILAN DÖRDÜNCÜ HAKEMLERİN İLETİŞİM BİLGİLERİNİN VE FYS (ŞİFRE ) BİLGİSİNİN OLUP OLMADIĞININ KONTROL EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

6 GÖZLEMCİ , HAKEM VE DÖRDÜNCÜ HAKEM RAPORLARI EN KISA ZAMANDA SİSTEME GİRİLMELİDİR.
MHK GÖNDER BUTONUNA TIKLANMADAN ÖNCE, SİSTEMDEN DOLDURULAN RAPORLARIN HERHANGİ BİR EKSİĞİNİN OLUP OLMADIĞININ KONTROL EDİLMESİ UNUTULMAMALIDIR. MHK GÖNDER BUTONU TIKLANDIĞI ANDAN İTİBAREN TFF ORG’DA RAPOR AYNEN GÖZÜKMEKTEDİR.

7 BÜTÜN (BAL-GENÇLİK GELİŞİM-KADINLAR) MAÇLARINDA DOKTOR OLUP OLMADIĞININ SORGULANARAK RAPORDA NET İFADELERİN KULLANILMASI GEREKMEKTEDİR.

8 ESAME, AKREDİTASYON KARTLARI İLE ESAME LİSTESİNE İMZA ATAN KİŞİNİN DOĞRULUĞU KONTROL EDİLMELİDİR.
HAKEM DE ESAME LİSTESİNİ İMZALAMALIDIR. BAL DA ESAME LİSTELERİ, OYUNCU DEĞİŞİKLİK KARTLARI VE TAZMİNAT FORMLARI ( AMATÖR İŞLER MD.LÜĞÜ BAL EHLİBEYT MAH. 6.SOK. NO: BALGAT-ANKARA) ADRESİNE EN KISA ZAMANDA GÖNDERİLMELİ,FOTOKOPİLERİ MUTLAKA SAKLANMALIDIR.

9 BAL RAPOR GİRİŞİNDE HERHANGİ BİR HATA TESPİT EDİLDİĞİNDE AMATÖR İŞLER MD. LÜĞÜ’ NÜN NOLU FAKSINA HATANIN AÇIK OLARAK YAZILMASI VE DÜZELTİLMESİ GEREKİR. GENÇLİK GELİŞİM LİGLERİNDEKİ RAPOR DÜZELTMELERİ BAĞLI BULUNDUKLARI BÖLGE MD.LÜKLERİNE GÖNDERİLMELİDİR. ÖRNEK DİLEKÇE:11726 KOD NOLU MAÇTA FYS’DE A TAKIMINDAN 5 NOLU OYUNCUNUN GÖRDÜĞÜ İHRAÇ DAKİKASI SEHVEN 78 OLARAK GİRİLMİŞTİR. İLGİLİ OYUNCUNUN İHRAÇ DAKİKASININ 88 OLARAK DÜZELTİLMESİNİ ARZ EDERİM AD SOYAD İMZA TARİH

10 KADINLAR LİGİ ESAME LİSTELERİ OYUNCU DEĞİŞİKLİK KARTLARININ TAMAMI, “TFF KADINLAR LİGİ BEYBOSTANI SOK.NO:1-2 BEYLERBEYİ-İST.” ADRESİNE, RAPOR DÜZELTMELERİ DE NOLU FAKSA GÖNDERİLMELİDİR. TAZMİNAT FORMLARINDA SIKÇA GÖRÜLEN HATALAR: İMZASIZ OLMASI, YOL BELGELERİNİN (FİŞ-FATURA) EKSİK OLMASI, SİSTEMDEN GEÇ ONAYLANMASI, EVRAKLARIN DÜZENSİZ GÖNDERİLMESİ, HESAP CETVELİ TUTULMAMASI OLUP, BU KONULARDA DAHA HASSAS OLUNMALIDIR.

11 BAL’ DA HER HANGİ BİR OLAĞAN DIŞI ÖNEMLİ BİR OLAY OLDUĞUNDA BÖLGE SORUMLUSU İLE BİRLİKTE Duran KESKİN’E “ VEYA HAKEM İŞLERİNDEN Ramazan YILMAZ’A “ BİLDİRİLMELİDİR. GENÇLİK GELİŞİM LİGİ VE KADINLAR LİGİNDE GÖREVLİ GÖZLEMCİLER AMATÖR GÖZLEMCİ RAPORU DÜZENLEYECEKLERDİR.

12 GENÇLİK GELİŞİM LİGLERİNDE ORGANİZASYONLA İLGİLİ SORUNLARDA (SAAT-SAHA-GÜN-STAD) ÖNCELİKLE BAĞLI BULUNULAN BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ İLE İLETİŞİME GEÇİLMELİDİR. GENÇLİK GELİŞİM (AKADEMİ) ESAME LİSTELERİNİN VE OYUNCU DEĞİŞİKLİK KARTLARININ TAMAMI BAĞLI BULUNULAN BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE GÖNDERİLMELİDİR. ISLAK İMZALI RAPOR DOLDURULMAYACAKTIR.

13 GENÇLİK GELİŞİM LİGLERİNDE MAÇ YÖNETEN HAKEMLERİMİZ, ÖNCELİKLE ÖĞRETİCİ KİŞİLİKLERİ İLE MAÇ YÖNETMELİ, SARI/KIRMIZI KARTLARINI HEMEN KULLANMAMALIDIR. HAKEM İŞLERİ FAKS NUMARASI: TLF: MERKEZ HAKEM KURULU


"BHK-İHK-BH-BYH-İH-BG-İG’LERİNE YÖNELİK" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları