Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER…

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER…"— Sunum transkripti:

1 SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER…
SLAYT GEÇİŞLERİ İÇİN… LÜTFEN TIKLAYINIZ… SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER… Sesli İzleyiniz

2 Canım Türkiyem… Canım Karadenizlim…

3 Rize'nin Ardeşen İlçesi'ne bağlı Köprü Köyü, yıllardır konuşmayan iki kardeşin
ilginç çekişmesine sahne oldu. Birbirlerinin geçtikleri köprüyü kullanmayan kardeşler, 100 metre arayla kendilerine birer köprü yaptırarak sorunu çözdü!

4 Rize'nin merkeze bağlı Güzelköy ve Yeni Güzelköy köylüleri, arazi kıtlığı nedeniyle Kuran kursu binasını iki köyü birbirine bağlayan karayolu üzerine, halı sahayı ise yanındaki çay alım yerinin terasına yaptılar

5 Rize Öğretmenler Evi önünde iki çocuk, deniz kenarında buldukları kola buzdolabını sal yaparak denize açıldı. Buldukları bir boruyu kürek olarak kullanan çocuklar, kıyıdan yaklaşık 150 metre kadar açılarak denizin tadını çıkardı.

6 Trabzon'un Salıpazarı İlçesi Geyikli Beldesi'nde yaşayan Muhammed Gören (70), 1975 yılında aldığı Dodge marka aracı, oğlu ve torununa kızarak taştan ördüğü barakaya hapsetti. Gören, 29 yıldır park halinde duran kamyoneti ölene kadar çıkarmayacağını söylüyor ve ekliyor: ''Ben öldükten sonra ne yaparlarsa yapsınlar''  

7 Rize Doktorlar Sitesi'ndeki asansörün tabelasını görenler kendilerini gülmekten alamıyor...

8 Rize'nin Güneysu İlçesi, Gürgen Köyü'nde yaşayan Bilal Atasoy, kayayı oyarak yerleştirdiği 2 pütrelin üstüne, 6 metrekarelik balkonlu bir ev yaptı. Sağlam olması için de evi çelik tellerle kayaya bağladı!

9 Samsun Cumhuriyet Parkı'nda bulunan ve bir müzeyi andıran bu tuvalet, şıklığı ve temizliğiyle göz kamaştırıyor...

10 Turkiş petronas kuleleri 
Rize'de 160 Evler Sitesi'ndeki üç blok, üst katları arasında kurulan biri 7, diğeri 10 metre uzunluğundaki iki köprü ile birbirine bağlı. Böylece üst katta oturan akrabaların aşağı inip tekrar yukarı çıkmalarına gerek kalmamış

11 Rize'nin Pazar İlçesi'ne bağlı Elmalık Köyü'nde seyyar satıcıların halkı dolandırmasından bıkan İhtiyar Heyeti, köye seyyar satıcıların sokulmaması yönünde karar aldı.

12 Koltuk Sevdası  Trabzon Adliyesi'nde yaklaşık 30 yıl müdürlük yapan Hasan Baysal, emekli olduktan sonra makam koltuğunu da aldı. Baysal, koltuğun, kendisi içini manevi değerinin çok yüksek olduğunu belirtti.

13 TÜRKİYE’NİN SLAYT PORTALI


"SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER…" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları