Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

O Ş ehirde gene ş arkılar söyleniyordur Kar ş ılık görmemi ş sevgiler üstüne I ş ıkları sönmü ş odamda Yarım kalmı ş ş arkımı duyuyor musun? Beni sorarsan.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "O Ş ehirde gene ş arkılar söyleniyordur Kar ş ılık görmemi ş sevgiler üstüne I ş ıkları sönmü ş odamda Yarım kalmı ş ş arkımı duyuyor musun? Beni sorarsan."— Sunum transkripti:

1

2 O Ş ehirde gene ş arkılar söyleniyordur Kar ş ılık görmemi ş sevgiler üstüne I ş ıkları sönmü ş odamda Yarım kalmı ş ş arkımı duyuyor musun? Beni sorarsan gene yapayalnızım. Sen sıcak yata ğ ında rahat uyuyor musun? Bo ş kalan yastı ğ ımı ba ş kası mı doldurmu ş ? Ellerini ok ş ayan o yabancı kim Öyle uzak bakma yüzüme. Artık yolundan döndürecek de ğ ilim.

3 Ne o gözlerin dolmu ş yoksa a ğ lıyor musun? Kırk yılda bir olsun beni anıyor musun? Özledi ğ in hayatı buldun mu bilmem Gözlerinde hala hüzün var gibi Gene yüzün gülmüyor anlat nedendir Gene a ş ksız gene bombo ş mu için Niye ellerin so ğ uk yoksa ü ş üyor musun? Mutlulu ğ un pe ş inden hala ko ş uyor musun?

4 Kar mı ya ğ dı güvendi ğ in da ğ lara? Seni de bir türlü umdurmadı mı kader? Üzme kendini her ş eye ra ğ men Dünya ya ş anmaya de ğ er. Bu yerler bu alem her ş eyden yoksun … BAYTESADUF Benimsin diyemiyorum sana... Hiç benim olmamışsın.... Sadece mutlu günlerin hatırasıyım.

5 fatih5245 Google paylaşım Grubu Üye sayısı ile Türkiyenin en büyük grubu.. Günlük 5 mail alarak sizde bu dev platformda yerinizi almak isterseniz TIKLAYINIZ TIKLAYINIZ Web Sitesini ve forum sayfasını Ziyaret Etmek İçin linke tıklayınız www.herice.com


"O Ş ehirde gene ş arkılar söyleniyordur Kar ş ılık görmemi ş sevgiler üstüne I ş ıkları sönmü ş odamda Yarım kalmı ş ş arkımı duyuyor musun? Beni sorarsan." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları