Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ACAROBA KENAN ÖZTÜRK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ. OKUL ADI:ACAROBA KENAN ÖZTÜRK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ OKUL TÜRÜ: MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÇOK PROGRAMLI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ACAROBA KENAN ÖZTÜRK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ. OKUL ADI:ACAROBA KENAN ÖZTÜRK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ OKUL TÜRÜ: MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÇOK PROGRAMLI."— Sunum transkripti:

1 ACAROBA KENAN ÖZTÜRK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ

2 OKUL ADI:ACAROBA KENAN ÖZTÜRK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ OKUL TÜRÜ: MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÇOK PROGRAMLI LİSE KONTENJAN: 90 OKULA GİRİŞ SARTLARI: -İLKÖĞRETİMİ BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞ OLMAK. -ZORUNLU EĞİTİM YAŞINI GEÇMEMİŞ OLMAK OKULUN KISA TARİHÇESİ: Okulumuz 2013-2014 eğitim-öğretim yılında hizmete açılmıştır. Okulumuzda sadece 9. Sınıf bulunduğundan henüz bölüm açılmamıştır. ÖĞRETMEN SAYISI:3 MEMUR SAYISI:- DESTEK PERSONEL SAYISI:1 DERSLİK SAYISI: 16

3

4

5

6

7

8 ADRES: Acaroba Köyü Şehitkamil /GAZİANTEP TEL: (0342) 431 70 40 FAX: (0342) 431 74 16 İNTERNET ADRESİ: http://akcpl.meb.k12.tr/ e-mail : 752464@meb.k12.tr ULAŞIM: Nurdağı-Osmaniye-İslâhiye minibüsleri ulaşım sağlanmaktadır.


"ACAROBA KENAN ÖZTÜRK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ. OKUL ADI:ACAROBA KENAN ÖZTÜRK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ OKUL TÜRÜ: MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÇOK PROGRAMLI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları