Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bu kaçıncı gece hasretinle yandı ğ ım, Kaçıncı gece yıldızları yakadı ğ ım göz ya ş larımla. Mesafeler yırtıldı hıçkırıklarımla, Bosnalı kadınlar duydu.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bu kaçıncı gece hasretinle yandı ğ ım, Kaçıncı gece yıldızları yakadı ğ ım göz ya ş larımla. Mesafeler yırtıldı hıçkırıklarımla, Bosnalı kadınlar duydu."— Sunum transkripti:

1 Bu kaçıncı gece hasretinle yandı ğ ım, Kaçıncı gece yıldızları yakadı ğ ım göz ya ş larımla. Mesafeler yırtıldı hıçkırıklarımla, Bosnalı kadınlar duydu feryadımı Sen sen duymadın mı can?

2 Ne vardı bu kadar uzak yerlerde açacak, Benden uzak o iklimlerin, Benden uzak o ş ehirlerin Kahrolası o kalabalıkların. Benim kadar ihtiyacı mı vardı sana. Benim kadar hasret çektimi? Kahrolası o ş ehrin semaları benim kadar yandımı. Ne var dı can, ne vardı uzak iklimlerde açacak.

3 Ne vardı kendimizi bu kadar kahredecek, Kara trenler umut olmamalıydı. Uzayan yollarda kalmamalıydı bakı ş lar, Dünya tek bir nokta olmamalıydı can. Tek bir noktada do ğ malıydık, Dönüp dönüp sana vurmalıydı yollar. Ben hep hasret türküleri söylememeliydim. Sen hep hasret ş iirleri okumamalıydın, Hasret diye bir söz olmamalıydı lügatlarda. Geceler boyu her gün göz ya ş larımla ıslanmamalıydı YILDIZLAR. www.by.kulubu.com


"Bu kaçıncı gece hasretinle yandı ğ ım, Kaçıncı gece yıldızları yakadı ğ ım göz ya ş larımla. Mesafeler yırtıldı hıçkırıklarımla, Bosnalı kadınlar duydu." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları