Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BAŞARILI VE FAKİR ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYESİ BEYAZ MARTI GRUBU.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BAŞARILI VE FAKİR ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYESİ BEYAZ MARTI GRUBU."— Sunum transkripti:

1 BAŞARILI VE FAKİR ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYESİ BEYAZ MARTI GRUBU

2 Adı SoyadıMesleği TelefonE-posta Ercan ALPYILDIZ HRT.VE.KA D.TEK Kemal MEMİŞEmekli Hasan GENÇİşçi com Ali HAZAREmekli ali Nihat GÖKOĞLUEmekli

3 İlkecan ATASU İlkecan ATASU

4 PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİ : PROJE BİTİŞ TARİHİ : Projenin Süresi : 15 Gün

5 Ankara ili Keçiören İlçesi Karargahtepe Mah.T.Sağlık İşçileri İ.Ö.O.Basınevleri Mah.Gülhane i.ö.o.Yeşiltepe Mah.Önder Ata İ.Ö.O.Bağlarbaşı Mah.Kuyubaşı İ.Ö.O. bulunan başarılı ve yardıma muhtaç öğrencileri tesbit edip, her okula 10 Kitap hediye edilecektir.Onlarla partimizin dostluğunu geliştirmek,Partimize sempati ve oydaş kazandırmak, bu kişilerde partimiz arasındaki güven bağını güçlendirmek ve bütünleşmeyi sağlamak.

6  Çocuklarımın yarıyıl tatilinde kitap okuma alışkanlığına katkıda bulunmak.Öğrenci velileriyle partimiz arasında güven bağını artırmak,  Çocuklarımızın yardımcı kitaplarla ilgili sorunlarına cevap vermek,kitap ihtiyaçlarının bir kısmını karşılamak  CHP nin eğitim ve okumaya vermiş olduğu değer algısını artırmak.

7 Ankara ili Keçiören İlçesi Karargahtepe Mah.T.Sağlık İşçileri İ.Ö.O.Basınevleri Mah.Gülhane i.ö.o.Yeşiltepe Mah.Önder Ata İ.Ö.O.Bağlarbaşı Mah.Kuyubaşı İ.Ö.O. Başarılı öğrencileri.

8 Ankara ili Keçiören İlçesi Karargahtepe Mah.T.Sağlık İşçileri İ.Ö.O.Basınevleri Mah.Gülhane i.ö.o.Yeşiltepe Mah.Önder Ata İ.Ö.O.Bağlarbaşı Mah.Kuyubaşı İ.Ö.O.

9 ETKİNLİKYAPACAK KİŞİSÜRESİ T.Sağlık İşçileri İ.Ö.O. Müdürü Ziya HARŞIT Ercan ALPYILDIZ 1 GÜN Önder Ata İ.Ö.O Müdürü Mürşit KOZANR Nihat GÖKOĞLU 4 GÜN Kuyubaşı İ.Ö.O. Müdürü Gülhane İ.Ö.O. Müdürü Celil KUBİLAY Hasan GENÇ 3 GÜN Geri Bildirimin AlınmasıTüm Grup 1 GÜN Değerlendirme ve RaporlamaTüm Grup 1 GÜN PROJE UYGULAMA TAKVİMİ

10 I Ulaşım 50 TL II Meb onaylı 100 Temel Eser (40 adet) 100 TL (Maliyet ekip tarafından karşılanacaktır) TOPLAM 150 TL

11 . Mahalle muhtarının partilimiz olması. İlçede İlçe yönetiminin; mahall e de mahalle temsilcilerinin bulunması projeyi desdeklemesi, Proje grubunun kendi vasıtaları ile ulaşımların sağlanması Projenin uygulanmasının kolay olması. GÜÇLÜ YÖNLER

12 Projenin zayıf yönleri Projenin zayıf yönleri Projede okul müdürünün ikna edilmesi Hava şartlarının uygun olmaması,

13

14

15

16 Okulumuzda sınıf öğretmenlerimizin belirlediği okumayı seven öğrencilerimize kitaplarımızı hediye ettik.Gelecek nesillerin okuyan,araştıran,so rgulayan bir nesil olması için kitap hediye edilmesi öğretmenlerimiz tarafından memnunuyetle karşılandı. Okul müdürümüz sayın Ramazan DURMUŞ,sınıf öğretmenleri ve öğrencilerimiz bu çalışmamızdan dolayı teşekkür ettiler. Bu çalışmanın devam etmesi gerektiğini söylediler.Bizde duyarlılıklarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

17

18

19 TEŞEKKÜR EDERİZ


"BAŞARILI VE FAKİR ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYESİ BEYAZ MARTI GRUBU." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları