Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TURGAY - Tanrı Adem'e dedi ki, "Vadiye doğru in" Adem sordu, "Vadi nedir?" Ve Tanrı ona anlattı. Sonra Tanrı dedi ki, "Nehri geç"

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TURGAY - Tanrı Adem'e dedi ki, "Vadiye doğru in" Adem sordu, "Vadi nedir?" Ve Tanrı ona anlattı. Sonra Tanrı dedi ki, "Nehri geç""— Sunum transkripti:

1 TURGAY - jazzinlove@mynet.com Tanrı Adem'e dedi ki, "Vadiye doğru in" Adem sordu, "Vadi nedir?" Ve Tanrı ona anlattı. Sonra Tanrı dedi ki, "Nehri geç" Adem sordu, "Nehir nedir?" Ve Tanrı ona anlattı. Sonra Tanrı dedi ki, "Tepeyi aş" Adem sordu, "Tepe nedir?" Ve Tanrı ona anlattı. Sonra Tanrı dedi ki, "Tepenin öte yanında bir mağara bulacaksın" Adem sordu, "Mağara nedir?" Ve Tanrı ona anlattı. Sonra Tanrı dedi ki, "Mağarada bir kadın bulacaksın" Adem sordu, "Kadın nedir?" Tanrı ona anlattı. Sonra Tanrı dedi ki, "Çoğalmanızı istiyorum" Adem sordu, "Nasıl yapacağım?" Tanrı nasıl yapacağını da anlattı. Sonra Adem yürüdü, vadiye indi nehri geçti tepeyi aştı mağarayı buldu

2 kadını buldu kadını buldu Beş dakika sonra mağaradan dışarı çıktı. Beş dakika sonra mağaradan dışarı çıktı. Tanrı kızdı, "Ya şimdi ne var?" Adem sordu, "Başağrısı nedir?" Tanrı kızdı, "Ya şimdi ne var?" Adem sordu, "Başağrısı nedir?"

3 TURGAY - jazzinlove@mynet.com


"TURGAY - Tanrı Adem'e dedi ki, "Vadiye doğru in" Adem sordu, "Vadi nedir?" Ve Tanrı ona anlattı. Sonra Tanrı dedi ki, "Nehri geç"" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları