Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

A Ğ AÇLAR AİLE KATILIMI PROJE ÇALIŞMASI BENİM BABAM ……… AĞACIDIR. BEN ONUN …. SEVERİMM 2011-2012 RECAİZADE EKREM İLKÖĞRETİM OKULU ANASINIFI A ŞUBESİ TUĞBA.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "A Ğ AÇLAR AİLE KATILIMI PROJE ÇALIŞMASI BENİM BABAM ……… AĞACIDIR. BEN ONUN …. SEVERİMM 2011-2012 RECAİZADE EKREM İLKÖĞRETİM OKULU ANASINIFI A ŞUBESİ TUĞBA."— Sunum transkripti:

1 A Ğ AÇLAR AİLE KATILIMI PROJE ÇALIŞMASI BENİM BABAM ……… AĞACIDIR. BEN ONUN …. SEVERİMM 2011-2012 RECAİZADE EKREM İLKÖĞRETİM OKULU ANASINIFI A ŞUBESİ TUĞBA DURAK DEMİRHAN

2 MEŞE AĞACI YAZ KIŞ YAPRAKLARINI DÖKMEYEN, KOCAMAN BİR AĞAÇTIR. PALAMUT ADINDA MEYVESİNİ SİNCAPLAR ÇOK SEVER. ÇOK DAYANIKLIDIR,GÜÇLÜKLER ONU YENEMEZ.

3 ÇAM AĞACI ÇAM AĞACI DA YAZ KIŞ YAPRAKLARINI DÖKMEZ, İĞNE YAPRAKLIDIR VE FISTIKLARINI KOZALAKLARIN İÇİNDE SAKLARLAR. ÇOK EĞLENCELİDİR.

4 ÇINAR AĞACI ÇOK UZUN YILLAR YAŞAR DAYANIKLI VE SAĞLIKLIDIR, GÖLGESİYLE HERKESİ KORUR

5 CEVİZ AĞACI ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK FAYDALI ZEKAYI GELİŞTİREN CEVİZLERİ O VERİR. KENDİSİ DE ÇOK AKILLIDIR.

6 FINDIK AĞACI SİZ ONU ÇOK İYİ TANIRSINIZ. UFAK TEFEK GÖRÜNÜR AMA BERKETLİDİR. FAYDALARI SAYMAKLA BİTMEZ. KABUĞU SERTTİR AMA İÇİNE ULAŞIRSAN ÇOK SEVERSİN.

7 MEYVELİ AĞAÇLAR ELMA ERİK KİRAZ BUAĞAÇLAR BİZİ BESLEYEN, LEZZETLİ MEYVELERİYLE BİZİ BÜYÜTÜR. RENGARENKTİR, YAKIŞIKLIDIR, ŞEFKATLİDİR.

8 MEYVELİ AĞAÇLAR AYVA NAR HURMA

9 AĞAÇLAR İNSANLAR GİBİDİR. HEPSİ AĞAÇTIR AMA BİRBİRLERİNDEN ÇOK FARKLIDIR. HEPSİNİN BAŞKA BİR ÖZELLİĞİ VARDIR. AĞAÇLAR BABALAR GİBİDİR. ALMADAN VERİR.


"A Ğ AÇLAR AİLE KATILIMI PROJE ÇALIŞMASI BENİM BABAM ……… AĞACIDIR. BEN ONUN …. SEVERİMM 2011-2012 RECAİZADE EKREM İLKÖĞRETİM OKULU ANASINIFI A ŞUBESİ TUĞBA." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları