Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SIDNEY MALULEKE, SELLO HAWONG İLE DÖVÜŞÜYOR Fotoğrafçı Sydney Seshibedi'nin Johannesburg'ta çektiği bu kare 'spor' kategorisinde ikinci oldu.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SIDNEY MALULEKE, SELLO HAWONG İLE DÖVÜŞÜYOR Fotoğrafçı Sydney Seshibedi'nin Johannesburg'ta çektiği bu kare 'spor' kategorisinde ikinci oldu."— Sunum transkripti:

1

2 SIDNEY MALULEKE, SELLO HAWONG İLE DÖVÜŞÜYOR Fotoğrafçı Sydney Seshibedi'nin Johannesburg'ta çektiği bu kare 'spor' kategorisinde ikinci oldu.

3 BOĞA GÜREŞÇİSİ 'Spor olayları-tek' kategorisinde Henry Agudelo'nun yukarıdaki fotoğrafı birinci olmayı başardı.

4 AT YARIŞI Mark ve Jenny Evans'ın objektifine takılan kare, 'Spor olayları-hikayeler' kategorisinde yılın en iyisi oldu

5 BABASININ GİYİNMESİNE YARDIM EDEN ÇOCUK Yannis Kontos'un Sierra Leone'de çektiği fotoğraf birincilik alan fotoğraflardan biriydi.

6 YERLİ AİLE Jacob Aue'nin Guetamala'da çekilen fotoğrafı 'günlük yaşam' kategorisinde birincilik ödülünü aldı.

7 BİR GÖÇMENİN YOLCULUĞU 'Dönemsel hikayeler' kategorisinde yılın en iyi fotoğrafı ödülü Olivier Jobard'ün fotoğrafına gitti.

8 YARDIM ÇAĞRISI Reuters fotoğrafçısı Mohamed Azakir'in Beyrut'ta çektiği bu fotoğraf, World Press Photo 2006 yarışması 'spot haberler' ketagorisinde birinciliğe layık görüldü.

9 YILIN BASIN FOTOĞRAFI Reuters'ın Kanadalı fotoğrafçısı Finbarr O'Reilly'nin 1 Ağustos'ta çektiği bu fotoğraf '2005'te yılın basın fotoğrafı' seçildi. Nijerya'da çekilen karede, bir anne ve çocuğunun acil beslenme merkezindeki durumu görüntülendi.

10 SREBRENICA KATLİAMI KURBANLARININ CENAZESİ Andrew Testa'nın objektifinden yansıyan bu fotoğraf Bosna'da çekildi. Fotoğraf, 'genel haberler' kategorisinde ikinci oldu.

11 SOKAK ÇOCUKLARI Marcus Bleasdale'in Kongo'da objektifine takılan bu görüntü, 'Günlük Yaşam' kategorisinde ikinciliğe layık görüldü.

12 2. DÜNYA SAVAŞI GAZİLERİ 'Portreler' kategorisinde ikincilik ödülü alan bu kare, Martin Roemers tarafından çekildi.

13 TSUNAMİ KURBANLARI İÇİN ANMA TÖRENİ Xin Zhou'nun Taylan'da objektifine takılan bu fotoğraf 'Sanat' kategorisinde ikinci oldu.

14 KAŞMİR DEPREMİNDE ÖLEN OĞUL İÇİN DUA Jakop Dall'ın fotoğrafı 'Haber ve İnsan' kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.

15 KUTUP AYISI Pal Hermansen'in fotoğrafı, 'Kutup ayısı', 'Doğa' kategorisinde ikincilik ödülünü aldı.

16 YAHUDİ YERLEŞİMCİLERİN TAHLİYESİ 'Genel haberler' kategorisinde bu yılın en iyi fotoğrafı için deklanşöre basan parmağın sahibi Uriel Sinai idi.

17 ÖLEN ABD ASKERLERİNİN ONURLANDIRILMASI Todd Heisler'in çektiği fotoğraf, 'Haber ve insan' kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

18 AARON PEIRSOL, SANTA CLARA GRADN PRİX'SİNDE 'Spor-hikayeler' kategorisinde yılın en iyisi olma onuru yukarıdaki karenin sahibi Donald Miralle'nindi.

19 Burak ŞENBUDAK HAYATI KARELERE KAZIMAKTIR FOTOĞRAF VE VAZGEÇİLMEZ Bİ TUTKUDUR…..


"SIDNEY MALULEKE, SELLO HAWONG İLE DÖVÜŞÜYOR Fotoğrafçı Sydney Seshibedi'nin Johannesburg'ta çektiği bu kare 'spor' kategorisinde ikinci oldu." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları