Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÖRNEK ÖĞRENCİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÖRNEK ÖĞRENCİ."— Sunum transkripti:

1 ÖRNEK ÖĞRENCİ

2 SINIF KURALLARI DERSTE ÖĞRETMENİMİ DİNLERİM.
DERSTE ARKADAŞLARIMLA KONUŞMAM ŞAKA YAPMAM. DERS ZİLİ ÇALINCA SINIFIMA GİRERİM. ÖĞRETMENİM DERSE GELİNCEYE KADAR GÜRÜLTÜ YAPMADAN SIRAMDA OTURURUM.

3 SINIF KURALLARI SINIF BAŞKANININ UYARILARINI DİNLERİM
ÖĞRETMEN GELİNCE AYAGA KALKARIM ÖRETMENE SORU SORARKEN İZİN ALIRIM. DERSE GİRİŞ VE ÇIKIŞLARDA ÖĞRETMENDEN İZİN ZLIRIM. DERSTEN ÇIKIP KORİDORLARDA YADA DİĞER SINIFLARDA GEZMEM

4 DERS ÇALIŞMA SINIFTA ÖĞRETMENİMİ DİNLERİM.
EV ÖDEVLERİMİ ZAMNINDA YAPARIM. DERS ARAÇLARIMI EKSİKSİZ GETİRİRİM. EVDE MUTLAKA EN AZ 1,5 SAAT DERS ÇALIŞIRIM GÜNDE 20 – 30 DAKİKA KİTAP OKURUM

5 TEOG SINAVI TEOG 2. SINAVIN NİSAN AYI SONUNDA OLDUĞUNU BİLİYORUM.
LİSE OKUYABİLMEM İÇİN 8. SINIFTA TEOG SINAVINA GİRECEĞİMİ BİLİYORUM. TEOG 2. SINAVIN NİSAN AYI SONUNDA OLDUĞUNU BİLİYORUM. TEOG SINAVINDA BAŞARILI OLMAK İÇİN OKUL DERSLERİNE ÇALIŞMALIYIM. TEOG DA BAŞARILI OLMAK İÇİN EVDE ÇALIŞMALIYIM. SADECE 8. SINIFTA DEĞİL SINIFLARDAN İTİBAREN DERSLERİME ÇALIŞMALIYIM.

6 KİTAP OKUMALIYIM DERSLERİMDE VE TEOG SINAVINDA BAŞARILI OLABİLMEM İÇİN KİTAP OKUMALIYIM. EVDE GÜNLÜK 30 DAKİKA KİTAP OKURSAM DERSLERİMDE DAHA BAŞARILI OLURUM.

7 OKUL KIYAFETİ OKUL KIYAFETİ DIŞINDA KIYAFET GİYMEMELİ.
SADECE BEDENEĞİTİMİ DERSİ OLDUĞU GÜN EŞOFMAN GİYİLMELİ. KIZLARIN SAÇI TEMİZ, TOPLU VEYA ÖRGÜLÜ OLMALI. ERKEKLERİN SAÇI KISA VE TEMİZ OLMALI. JÖLE VB. KULLANILMAMALI.

8 OKUL KIYAFETİ KOLYE , BİLEZİK, BİLEKLİK, KÜPE GİBİ TAKILAR OKULDA TAKILMAMALI. DÖVME , MAKYAJ, YAPTIRILMAMALI. TIRNAKLAR KISA KESİLMELİ VE TEMİZ OLMALI

9 ARKADAŞLARIM ARKADAŞLARIMA KÜFÜR VE HAKARET ETMEM
ARKADAŞLARIMLA KAVGA ETMEM. ARKADAŞLARIMA KÜFÜR VE HAKARET ETMEM ARKADAŞLARIM BANA VURDUĞUNDA YADA KÜFÜR ETTİĞİNDE. ÖĞRETMENİME SÖYLERİM ARKADAŞLARIMLA DALGA GEÇMEM. ARKADAŞLARIMLA DALGA GEÇMEM, ARKADAŞLARIMA LAKAP TAKMAM.

10 ARKADAŞLARIM ARKADAŞLARIMIN HOŞUNA GİTMEYEN ŞAKALAR YAPMAM
KÜÇÜKLER SEVER VE ONLARI KORURUM YEMEK ALIRKEN SIRAMI BEKLERİM İSTİKLAL MARŞI VE TÖRENLERDE GÜRÜLTÜ YAPMADAN SIRAMDA DURURUM.

11 SAYGILI/HANIMEFENDİ/BEYEFENDİ
OKULDA ÖĞRETMENİME SAYGILIYIM. SERVİS HOSTESLERİNE KARŞI SAYGILIYIM ARKADAŞLARIMA KARŞI SAYGILIYIM. EVDE ANNE – BABA VE KARDEŞLERİME SAYGILI OLURUM.


"ÖRNEK ÖĞRENCİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları