Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BUNLARI HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?. BİR OKULUN YAPILMASI, EĞİTİME ÖĞRETİME HAZIR HALE GETİRİLMESİ KOLAY OLMAMAKTADIR. OKULUNUZUN YAPILMASINDA CİDDİ MADDİ SIKINTILARI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BUNLARI HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?. BİR OKULUN YAPILMASI, EĞİTİME ÖĞRETİME HAZIR HALE GETİRİLMESİ KOLAY OLMAMAKTADIR. OKULUNUZUN YAPILMASINDA CİDDİ MADDİ SIKINTILARI."— Sunum transkripti:

1 BUNLARI HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

2 BİR OKULUN YAPILMASI, EĞİTİME ÖĞRETİME HAZIR HALE GETİRİLMESİ KOLAY OLMAMAKTADIR. OKULUNUZUN YAPILMASINDA CİDDİ MADDİ SIKINTILARI OLAN İNSANLARIN VERGİLERİNİN DE KULLANILDIĞINI DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ ? BİR OKULUN YAPILMASI, EĞİTİME ÖĞRETİME HAZIR HALE GETİRİLMESİ KOLAY OLMAMAKTADIR. OKULUNUZUN YAPILMASINDA CİDDİ MADDİ SIKINTILARI OLAN İNSANLARIN VERGİLERİNİN DE KULLANILDIĞINI DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ ?

3 HER GÜN KARŞILAŞTIĞINIZ VE İÇİNDE BULUNDUKLARI GÜÇLÜKLER SEBEBİ İLE DİKKATİNİZİ ÇEKMİŞ OLAN BİRÇOK İNSAN,ÖDEDİKLERİ VERGİLERLE OKULUNUZUN YAPILMASINDA KATKIDA BULUNMUŞLARDIR. HER GÜN KARŞILAŞTIĞINIZ VE İÇİNDE BULUNDUKLARI GÜÇLÜKLER SEBEBİ İLE DİKKATİNİZİ ÇEKMİŞ OLAN BİRÇOK İNSAN,ÖDEDİKLERİ VERGİLERLE OKULUNUZUN YAPILMASINDA KATKIDA BULUNMUŞLARDIR.

4 OKULUNUZDA BİRÇOK ÖĞRETMEN VAR. ONLAR ÖĞRETMENLİK ĞÖREVİ İÇİN UZUN YILLAR ÖĞRENİM GÖRDÜLER. ŞİMDİ DE SİZİN İÇİN DAİMA BİLGİLİ OLMAYA ÇALIŞIYORLAR, KARŞINIZA HAZIR ÇIKMAYA GAYRET EDİYORLAR. HEPSİ DE KARŞINIZA KİŞİSEL PROBLEMLERİNİ UNUTMAK, YANLIZCA SİZİN İÇİN ÇALIŞMAK MECBURİYETİNDEDİRLER. OKULUNUZDA BİRÇOK ÖĞRETMEN VAR. ONLAR ÖĞRETMENLİK ĞÖREVİ İÇİN UZUN YILLAR ÖĞRENİM GÖRDÜLER. ŞİMDİ DE SİZİN İÇİN DAİMA BİLGİLİ OLMAYA ÇALIŞIYORLAR, KARŞINIZA HAZIR ÇIKMAYA GAYRET EDİYORLAR. HEPSİ DE KARŞINIZA KİŞİSEL PROBLEMLERİNİ UNUTMAK, YANLIZCA SİZİN İÇİN ÇALIŞMAK MECBURİYETİNDEDİRLER.

5 OKULLARINIZIN YÖNETİCİLERİ DE, VAR GÜÇLERİ İLE SİZİ BİRÇOK ÇAĞDAŞ İMKANDAN FAYDALANDIRABİLMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR. BUNUN İÇİN ÇOĞUMUZ FARKINDA OLMASAK DA BİR ÇOK GÜÇLÜKLERE GÖĞÜS GERİYORLAR. OKULLARINIZIN YÖNETİCİLERİ DE, VAR GÜÇLERİ İLE SİZİ BİRÇOK ÇAĞDAŞ İMKANDAN FAYDALANDIRABİLMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR. BUNUN İÇİN ÇOĞUMUZ FARKINDA OLMASAK DA BİR ÇOK GÜÇLÜKLERE GÖĞÜS GERİYORLAR.

6 ANNELERİNİZ BABALARINIZ SİZİN İÇİN BÜYÜK UMUTLAR BESLİYORLAR. İYİ BİR ÖĞRENİM GÖRMENİZİ DİLİYORLAR. V EİŞTE ŞAHİT OLDUĞUNUZ GİBİ SİZİN İÇİN HER FEDAKARLIĞI YAPIYORLAR. ÜLKEMİZİN İYİ YETİŞMİŞ MESLEK MENSUPLARINA, BİLİM ADAMLARINA, ARAŞTIRMACILARA, UZMANLARA İHTİYACI VAR. ANNELERİNİZ BABALARINIZ SİZİN İÇİN BÜYÜK UMUTLAR BESLİYORLAR. İYİ BİR ÖĞRENİM GÖRMENİZİ DİLİYORLAR. V EİŞTE ŞAHİT OLDUĞUNUZ GİBİ SİZİN İÇİN HER FEDAKARLIĞI YAPIYORLAR. ÜLKEMİZİN İYİ YETİŞMİŞ MESLEK MENSUPLARINA, BİLİM ADAMLARINA, ARAŞTIRMACILARA, UZMANLARA İHTİYACI VAR.

7 BÜTÜN BUNLARIN, SORUMLULUĞUNUZU ARTTIRDIĞINI BİLMELİSİNİZ. HER BAYRAK RÜZGAR BEKLER. BİZİM BİZİM BAYRAĞIMIZIN RÜZGARI SİZSİNİZ. BUGÜNDEN İYİ HAZILANIRSANIZ, YARINLARA GÜÇLÜ BİRER RÜZGAR OLARAK ESEBİLİRSİNİZ. BÜTÜN BUNLARIN, SORUMLULUĞUNUZU ARTTIRDIĞINI BİLMELİSİNİZ. HER BAYRAK RÜZGAR BEKLER. BİZİM BİZİM BAYRAĞIMIZIN RÜZGARI SİZSİNİZ. BUGÜNDEN İYİ HAZILANIRSANIZ, YARINLARA GÜÇLÜ BİRER RÜZGAR OLARAK ESEBİLİRSİNİZ.

8 BİR ADAM VE OĞLU ORMANDA YÜRÜYÜŞ YAPIYORLARMIŞ. BİRDEN OĞLAN TAKILIP DÜŞÜYOR VE CANI YANIP “AHHH!” DİYE BAĞIRIYOR. İLERİDE BİR DAĞIN TEPESİNDEN “AHHH!” DİYE BİR SES DUYUYOR VE ŞAŞIRIYOR. MERAK EDİYOR VE “SEN KİMSİN?” DİYE BAĞIRIYOR. ALDIĞI CEVAP “SEN KİMSİN?” OLUYOR. ALDIĞI CEVABA KIZIP “SEN BİR KORKAKSIN!” DİYE CEVAP VERİYOR. ÇOCUK BABASINA DÖNÜP‘BABA NE OLUYOR BÖYLE? DİYE SORUYOR. ‘OGLUM’ DİYOR ADAM, DİNLE VE ÖĞREN! VE DAĞA DÖNÜP ‘SANA HAYRANIM’DİYE BAGİRİYOR GELEN CEVAP ‘SANA HAYRANIM!’ OLUYOR. BABA TEKTAR BAĞRIYOR,’SEN MUHTEŞEMSİN!’ GELEN CEVAP ; ’SEN MUHTEŞEMSİN!’ OĞLAN ÇOK ŞAŞIRIYOR;AMA HALEN NE OLDUĞUNU ANLAMIYOR. BABASI AÇIKLAMASINI YAPIYOR,’İNSANLAR BUNA ‘YANKI’DERLER, AMA ASLINDA BU ‘YAŞAM’DIR’. Küçük Bir Öykü

9 YAŞAM DAİMA SANA SENİN VERDİKLERİNİ GERİ VERİR. YAŞAM YAPTIĞIMIZ DAVRANIŞLARIN AYNASIDIR. DAHA FAZLA SEVGİ İSTEDİĞİN ZAMAN DAHA ÇOK SEV! DAHA FAZLA ŞEVKAT İSTEDİĞİNDA,DAHA ŞEVKATLİ OL! SEVGİ İSTİYORSAN İNSANLARA DAHA ÇOK SEVGİ DUY. İNSANLARIN SABIRLI OLMASINI İSTİYORSAN SENDE DAHA SABIRLI OLMAYI ÖĞREN. BU KURAL YAŞAMIMIZIN BİR PARÇASIDIR,HER KESİTİ İÇİN GEÇERLİDİR. ‘

10 YAŞAM BİR TESADÜF DEĞİL, YAPTIKLARIMIZIN AYNADA BİR YANSIMASIDIR.


"BUNLARI HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?. BİR OKULUN YAPILMASI, EĞİTİME ÖĞRETİME HAZIR HALE GETİRİLMESİ KOLAY OLMAMAKTADIR. OKULUNUZUN YAPILMASINDA CİDDİ MADDİ SIKINTILARI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları