Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TARİHÇESİ Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A. Ş

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TARİHÇESİ Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A. Ş"— Sunum transkripti:

1

2 TARİHÇESİ Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A. Ş
TARİHÇESİ Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A.Ş., 1976 yılında kurulmuş, Anadolu’nun ilk sünger fabrikasıdır.

3  1979 yılında tesis yatırımlarını büyüterek süngerin yanı sıra süngerli yatak üretimine de başlayan şirketimiz; 1981 yılında yaylı yatak üretimi, 1987 yılında ev tekstili ürünleri, 1993 yılında sofabed ( yataklı kanepe ) ve koltuk takımları üretimine başlayarak ürün gamını geliştirmiş ve markamıza olan güveni, zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle pekiştirmiştir. 

4 2010 Superbrands 2010 yılında, dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız bir marka değerlendirme kuruluşu olan Superbrands tarafından, Türkiye’nin "süper markası" olarak seçilen Yataş, her geçen yıl dünyaya yayılmaya devam ediyor. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan Yataş; kalitesi, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile değişiyor ve gelişiyor.

5 MAĞAZA TİPLERİ

6 Enza Home: metrekare

7

8 Yataş Bedding: 200-300 metrekare

9

10 İLKLER Şirketimiz, 1988 senesinde Türkiye’de perakende mağazacılık sistemini başlatmış, 1996 senesinde kendi sektöründe halka açılan ilk firma olmuştur. Visco Therapy yatak ve yastıkları, Nasa’nın geliştirdiği Uzay Teknolojisi’nden doğan Kapalı Hücre Viskoelastik “Memory Foam Teknolojisi” ile üretilmektedir. Yataş ayrıca “Dacron” ürünlerini satmakla yetkilidir. Yataş yataklarının kışlık tarafında kullanılan yün vatka, %100 Woolmark®’tır. Yataklarında Woolmark yün kullanan tek firma yine Yataş’tır.

11 VİZYONUMUZ Yataş Grup olarak 2015 yılında yurt içi ve yurt dışı satış ciromuzla sektörün ilk üç, Türkiye’ nin ilk yüz sanayi kuruluşu arasında yer almak. Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini de aşarak, Yataş’ı sektöründe örnek bir kuruluş haline getirmek.

12 MİSYONUMUZ Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, rahat, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak; markamızın saygınlığını ve değerini artırmak.

13 YÖNETİM KURULU Adı / Soyadı Görevi Yavuz Altop Yönetim Kurulu Başkanı
Hacı Nuri Öztaşkın Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şükran Balçık Yönetim Kurulu Üyesi Nimet Eşelioğlu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Altundağ Yönetim Kurulu Üyesi Nadir Öncel Yönetim Kurulu Üyesi

14 YAVUZ ALTOP

15

16 İHRACAT Kuruluşundan bu yana her geçen gün gelişen teknolojisi ve artan kalitesiyle bir dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Yataş, dış pazarlara açılma serüveninde önemli yollar kat etmiş ve 45’i aşkın ülkeye ihracat yapabilen bir konuma gelmiştir. ABD, Kıbrıs, Romanya, Suriye, Hollanda, Libya, Fas, Gürcistan, Irak, Kenya, Suudi Arabistan, İran, Yemen, Yunanistan, Cezayir, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Maldivler, Mısır, Almanya, Macaristan, Bulgaristan, Rusya ve Romanya’ya ihraç edilen Yataş ürünleri, Avrupa ve Amerika’da dünyaca ünlü markaların adı altında satılmaktadır.

17 RAKİPLER

18 SLOGANLAR Uyku dünyasına adımınızı atın, yatak odanızı bir Yataş yatak ile taçlandırın Bel ağrısında sorun yataksa çözüm Yataş’da

19 İLETİŞİM Adres: Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. No: 31 Yakacık / Kartal / İstanbul Telefon: 0 (216) Faks: 0 (216) E-Posta:


"TARİHÇESİ Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A. Ş" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları