Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bu yüzden, bize Tanrıyı ve küçük bir dua yapmayı hatırlatan böyle bir sunum hazırlamak için kendime izin verdim… Çalışmaktan yorgun düştüğümüz günlerimizde.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bu yüzden, bize Tanrıyı ve küçük bir dua yapmayı hatırlatan böyle bir sunum hazırlamak için kendime izin verdim… Çalışmaktan yorgun düştüğümüz günlerimizde."— Sunum transkripti:

1

2 Bu yüzden, bize Tanrıyı ve küçük bir dua yapmayı hatırlatan böyle bir sunum hazırlamak için kendime izin verdim… Çalışmaktan yorgun düştüğümüz günlerimizde Tanrıya bir Dua etmeyi sıklıkla unuturuz ama mailimizi kontrol etmeyi unutmayız. Endişe etmeyin… sadece birkaç dakika alacak. Arkadaş,

3 Güçlülerin yüzüne gerçeği söylemek için, Tanrım… ve zayıfların alkışını ve sevgisini kazanmak için yalan söylememek için bana yardım et.

4 Eğer bana para verirsen, mutluluğumu alma,

5 Ve Eğer bana güçler verirsen, muhakeme yeteneğimi çıkarma.

6 Eğer başarı verirsen Alçakgönüllüğü çıkarma Eğer bana alçakgönüllülük verirsen, Saygınlığımı çıkarma.

7 Görünenin diğer yüzünü tanımama yardım et,

8 Benim düşüncelerime katılmıyorlar diye bana karşı olanları hainlikle suçlayarak, onların karşısında suçlu duruma düşmeme izin verme.

9 Kendimi sever gibi diğerlerini sevmeyi, Ve diğerlerini yargılıyormuş gibi kendimi yargılamayı öğret bana.

10 Başarılı olduğum zaman sarhoşluğuna izin verme, Ne de başarısız olursam umutsuzluğa düşmeme. Daha ziyade, başarısızlığın başarının öncesindeki bir deneme olduğunu hatırlamamı sağla.

11 Hoşgörünün, güçlerin en büyüğü olduğunu, Ve intikam arzusunun zayıflığın ilk görünümü olduğunu öğret bana.

12 Eğer beni paradan yoksun bırakırsan, bana umudu bırak, Ve eğer beni başarıdan yoksun bırakırsan, Başarısızlığı yenebilmek için irade gücünü bırak bana.

13 Eğer beni sağlık bağışından yoksun bırakırsan İnancın lütfunu bırak.

14 Eğer insanlara zarar verirsem, Özür dileme gücü ver bana, Ve eğer insanlar bana zarar verirse, Affetme ve merhamet gücü ver bana.

15 Tanrım... Amin Eğer seni unutursam! MAHATMA GANDHI

16 Şimdi, sıra sende… Bu mesajı arkadaşlarınla paylaş. Güzel bir gün geçirmen dileğiyle !


"Bu yüzden, bize Tanrıyı ve küçük bir dua yapmayı hatırlatan böyle bir sunum hazırlamak için kendime izin verdim… Çalışmaktan yorgun düştüğümüz günlerimizde." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları