Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Google Arama Ağı Hedefleme Seçenekleri

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Google Arama Ağı Hedefleme Seçenekleri"— Sunum transkripti:

1 Google Arama Ağı Hedefleme Seçenekleri

2 Google Arama Ağı Hedefleme Seçenekleri
Google Arama Ağı Reklamları ile hedef kitlenize metin reklamlarınızı ; Anahtar Kelime Yer ve Dil Hedefleme Cihaz Hedefleme yaparak gösterebilirsiniz.

3 Anahtar Kelime Hedefleme
Anahtar kelime hedefleyerek, firmanızın verdiği ürün ve hizmete göre belirlediğiniz anahtar kelimeler ile reklamlarınızı gösterirsiniz. Şöyle ki; seçtiğiniz anahtar kelimeler ile Google’da ürün ve hizmetinizi arayan kullanıcılar sizin belirlediğiniz anahtar kelimeleri kullanarak arama yaparlarsa, reklamlarınız tetiklenir ve ilgili kullanıcıya reklamlarınız gösterilir.

4 Yer ve Dil Hedefleme Yer ve dil hedefleyerek müşterilerinize ürün veya hizmetinizi sunmak istediğiniz coğrafi yerleri ve arama motorlarındaki kullanılan dil seçeneği ile ulaşmak istediğiniz kitleyi belirleyerek reklamlarınızı gösterirsiniz.

5 Cihaz Hedefleme Reklamlarınızı, kullanıcılar bilgisayarlarından, iPhone'lar ve Android cihazlar gibi tam işlevli tarayıcılara sahip cep telefonlarından veya tabletlerinden arama yaptıklarında göstermeyi seçebilirsiniz. Hedeflerinize bağlı olarak, bir veya birden çok cihazı hedefleyebilirsiniz.

6 Google Arama Ağı Reklamları için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın!
Adres :  Dap Royal Center Residence No: 16 A Blok Daire: 2 Altayçeşme Mh. Çam Sk.  Maltepe / İSTANBUL Telefon :  (pbx)  Fax :    GSM :   


"Google Arama Ağı Hedefleme Seçenekleri" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları