Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

USTA BULUŞMA NOKTASI Merhaba,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "USTA BULUŞMA NOKTASI Merhaba,"— Sunum transkripti:

1 USTA BULUŞMA NOKTASI http://www.ustabulunur.com Merhaba,
Beş yıldır faaliyette olan web sayfamızın, bugün yüzlerce üyesi bulunmaktadır. Beş yıl önce bu çalışmayı başlattığımızda, iki amacımız vardı Yaptığınız işi çevrenize tanıtmak ve size yeni müşteriler kazandırmak … Bu tanıtımı, bir ek maliyet getirmeden sizin adınıza yapmak… Amacınız, Yaptığınız işi çevrenize fazla para harcamadan tanıtmak, ise sizi aramıza katılmaya davet ediyoruz Bunun için yapmanız gereken Sahip olduğunuz veya ücretsiz temin edebileceğiniz bir e-posta adresi ile sitemizdeki üye kayıt formunu doldurmaktır.

2 USTA BULUŞMA NOKTASI MSN.com GMAIL.com MYNET.com YAHOO.com
Bir e-posta adresiniz yoksa İnternet üzerinde ücretsiz e-posta hizmeti veren MSN.com GMAIL.com MYNET.com YAHOO.com web sitelerden bir e-posta adresi temin edebilirsiniz… Bunun için evinizde veya işyerinizde internet bağlantısı olması şart değildir. Bir internet kafe veya bir tanıdığınız kişilerin yardımıyla e-posta hesabına sahip olabilirsiniz. Sonraki aşama adresine tıklayıp aramıza katılmanızdır.

3 USTA BULUŞMA NOKTASI http://www.ustabulunur.com
Yapılması gereken, sitemizdeki üye kayıt formunda yer alan bölümlere sizi tanımlayan ve müşterilerinizin kolayca size ulaşabilecekleri Firma Adı Adres Telefon & Faks Web Adresiniz Yetkili Kişi Faaliyet gösterdiğiniz alan seçimi bilgilerini doğru olarak girmek ve bunları zaman zaman güncellemek amacıyla kullanıcı adınızı ve üyelik sırasında kendi belirlemiş olduğunuz parolanızı kullanmaktır. Üyeliğinizin tamamlanabilmesi için verdiğiniz e-posta adresini doğrulamak amacıyla e-posta adresinize bir doğrulama e-postası gönderilecektir. Adresinize gelen e-postada yer alan talimatları okuyarak onaylama işlemini kendiniz yapabilir, diğer bilgileri girebilmek için kullanıcı adı (e-posta adresiniz) ve parolanızı kullanarak sistemimize istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.

4 USTA BULUŞMA NOKTASI http://www.ustabulunur.com
Kendi üyeliğiniz başarıyla tamamlandıktan sonra, giriş yaparak tavsiye et bölümünden tanıdıklarınıza başka alanlarda faaliyet gösteren firmaları davet edebilir, ailemizi genişletmemize yardımcı olabilirsiniz. Parolanızı unuttuğunuz taktirde parolamı unuttum bölümünden e-posta adresinizi yazarak yeni geçici parola temin edebilirsiniz. Bu üyelik, size ulaşabilecek kişilerin sayısını arttırabileceği gibi Siz de başka alanda faaliyet gösteren ustaya buradan ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve önerinizi için adresinden bize ulaşabilirsiniz… ustabulunur.com – site yöneticisi


"USTA BULUŞMA NOKTASI Merhaba," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları