Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Devam eden projeler… "Swissotel Residence Bodrum Hill" isimli otel Turgut Reis'te olacak. Çağdaş Holding'in yatırımcı olacağı proje 2014'te tamamlanacak.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Devam eden projeler… "Swissotel Residence Bodrum Hill" isimli otel Turgut Reis'te olacak. Çağdaş Holding'in yatırımcı olacağı proje 2014'te tamamlanacak."— Sunum transkripti:

1 Devam eden projeler… "Swissotel Residence Bodrum Hill" isimli otel Turgut Reis'te olacak. Çağdaş Holding'in yatırımcı olacağı proje 2014'te tamamlanacak. Turgutreis'teki otel 40 metrekarelik 66 oda ve süitin yanı sıra metrekare arasındaki 72 rezidanstan oluşacak. Resort olacak Turgutreis'deki otelin yatırım bedelinin 35 milyon Euro olarak açıklandı. Firmamız proje kapsamında devam etmekte olan Duvar, Kaba sıva, Alçı sıva, Kalekim sıva ve Boya işlerini malzemeli işçiliğini yapmaktadır Adres: Turgutreis akyarlar yolu 3. km SWİSS OTEL RESİDANCE şantiyesi Bodrum/MUĞLA  

2 ASTAS Proje Bodrum Göltürkbükü Cennet Koyu’nda iki kilometre sahil şeridinde konumlanan The Residences at Mandarin Oriental Bodrum, eşsiz güzellikte çam ormanları ve zeytin ağaçları ile çevrili üç özel koya sahip. Proje, toplam m2 arazi üzerine kurulu alanda, nefes kesen Ege ve Akdeniz manzarasına sahip, sofistike ve doğal malzemelerle tasarlanmış, tamamı deniz manzaralı, infiniti havuzlu 98 tatil villası ve 116 tatil evinden oluşuyor.  Firmamız proje ince işler kapsamında; Anahtar teslimi havuzlar,98 adet taşmalı villa havuzu kalıp, şap, sıva, izolasyon ve m2 guatamala mermer işlerini, Denge depoları ve makine daireleri sıva, izolasyon ve 4000m2 seramik işlerini, Villalarda şap ve sıva işlerini, Residence içlerinde şap, profil, alçıpan duvar, alçıpan asma tavan, alçı ve boya işleri uygulamalarını tamamlayarak etapta, Mandarin oriental otel; m2 alana sahip süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, olimpik havuz şelale havuzları anahtar teslimi uygulamalarını devam ettirmektedir.. Havuzlarda Diyarbakır bazalt, Kayseri bazalt, Yakma granit, Guatamala Adres: Göltürkbükü BODRUM/MUĞLA

3 AMANRUYA BODRUM iç mekan mermerleri hamam mermerleri ıslak hacim mermerleri tasmalı havuz mermerleri yürüme yolu ve güneşlenme terası adet taş döşenmesi,taş duvar kaplama,kaba sıva,alçı sıva,boya 2012.

4 Grand yazıcı turizm A.Ş. Grand Yazıcı Boutique Hotel & Spa Bodrum m2 alan içinde 16 villa içinde 36 süit odadan oluşan muhteşem mimarisi ile şehrin en yeni ve en lüks butik otelidir adet villa havuzu anahtar teslimi, villa içi ince işler kapsamında sıva, alçı boya, ıslak hacimlerde seramik işleri, dış cephede yapıştırma mermer kaplama işleri tamamlanmıştır

5 BODRUM BODRUM EVLERİ 26 bin metrekare inşaat alanına sahip Bodrum Bodrum'da 5 ayrı tipte toplam 98 villa ve daire bulunuyor.  Büyüklükleri 237 metrekare ile 266 metrekare arasında değişen 16 adet B tipi dubleks villanın zemin katında yatak odaları, birinci katında ise yaşam alanı ve teraslar yer alıyor.  Alanları 237 metrekare ile 284 metrekare aralığında olan C tipi dubleks evler 40 adet villadan meydana gelirken bütün koyun manzarasına sahip D tipi dubleks bahçeli evler toplamda 12 villadan oluşuyor. 152 metrekare büyüklüğe sahip E tipi konutlar ise 12 adet teraslı dairelerden oluşuyor. Firmamız ince işler kapsamında B-C-D ve E tipi villalarda Havuz ve daire içi mermerleri,profil,alçıan asma tavan, alçıpan duvar,alçı,iç ve dış boya işlerini tamamlamıştır. Proje tamamlanma tarihi 2013.

6 Sun dance Toplam 175 adet dairenin yer aldığı Sundance Residence, 22 bin 568 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Proje 9 bloktan meydana geliyor. Firmamız otel cephe mermer kaplamalarını,ıslak hacim seramiklerini ve havuz mermer imalatlarını gerçekleştirmiş olup 2011 yılında işi tamamlamıştır.

7 Yalıkavak Marina Proje Yeri: Yalıkavak, Bodrum, Muğla
Proje Tipi: Deniz Ulaşım Yapıları İnşaat Bitiş Yılı: 2013 Arsa Alanı:  m² Firmamız Bodrum'un en gözde deniz ulaşım yapıları projesinde yürüme yolları traverten döşeme, cephe traverten kaplama, iç mekanlar ve ıslak hacimlerde mermer ve granit, seramik, iç mekanlarda alçı sıva ve boya işlerini tamamlamıştır.


"Devam eden projeler… "Swissotel Residence Bodrum Hill" isimli otel Turgut Reis'te olacak. Çağdaş Holding'in yatırımcı olacağı proje 2014'te tamamlanacak." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları