Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

PİRAMİT MAKİNA Piramit Machinery

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "PİRAMİT MAKİNA Piramit Machinery"— Sunum transkripti:

1 PİRAMİT MAKİNA Piramit Machinery
Ambalaj Makinaları İmalat Sanayi Packing Machinery Manufacturing

2 Piramit Makine PMX 350-800 Dipsiz Poşet Makinesi
Üç renk flekso baskı makinesi, bobin bağlantı düzeneği; kalıp,katlama ve yapıştırma ünitesi olarak üç ana bölümden oluşmaktadır. Flekso baskı makinesi üç renk su bazlı veya analin boya baskısı yapmaktadır. Baskı anında baskıyı durdurmadan renk ayarları klişe merdanesi sağ sol, baskı yukarı aşağı, komple flexo baskı makinası sağa ve sola gezebilir. Bobinin taşıma ünitesi bir adet pencere için selafon bobin, bir adet ana kağıt bobin, üst kısımda sırt kola ünitesi ve kazanı, poşet kısmına girişte poşet ve matbayı birbirine bağlayan renk ayar sistemi ve kağıt geçiş merdaneleri bulunan bir blok ünitedir. Bu bölümün önünde poşet makinası bulunur. Sırasıyla poşet katlama çubuk ve tekerleri, ütüleme parçaları, kalıp, otomatik ayarlı yan körük aparatları, taşıyıcı alt kauçuk merdane, çekici çelik ve üstünde kauçuk teker ve onun önünde bantlar, bantların altında 8 istasyonlu tambur ve üstünde tambur pensler ile kağıt kırıcıları bulunur. Tamburun ön kısmında da toplama platformu ve onun da ortasında kızaklı mal dayanma ünitesi bulunur. Makinemiz işleyiş itibariyle dakikada 500 adet poşet üretebilmektedir. Üretimde kullanılabilecek kağıt gramajları gr aralığında değişebilir. Kağıt baskı yüzeyi maksimum 79 cm olup poşet boyutları en 4-35 cm boy cm aralığında değişik kombinasyonlarda düzenlenebilir.

3 Piramit Machinery PMX 350-800 Bottomless Paper Box Machine
The machine formed in four main unites. These are three colour flexo printing machine, bobbin connection contrivance; the mold,folding and pasting unites. The flexo printing machine makes three colour printing. You can move the cliche(plate) to left and right, the printing part to up or down and all flexo printing sistem to left and right while the sistem working. The bobbin part includes one bobbin contrivance for windowed paper box products and one bobbin for main paper, a back starch unite with caldron, a colour setup sistem for connect the paper and printing sistem to the beginning of the paper box part and finally paper passing rollers. Paper box part of the machine starts in front of the bobbin parts. On this part each in turn we have folding bars and wheels, the mold, automatic side bellows parts, buttom rubber rollers for transport the paper to stack roller and the stack roller has eight stations and at the top of it we have pincers and paper brakers. End of the machine the stack roller works for gathering the paper together. The machine produces 500 paper box per minute. The weight of the paper in use could be change gr. The printing surface is 79 cm and paper box sizes arrange in 4-35cm for width, cm for length.

4

5

6 Flekso renk ünitesi,merdaneler ve kazan
Flekso renk ünitesi,merdaneler ve kazan.Kauçuklar 55 şor soluente dayanıklıdır. Boya kazanı 304 kalite kromnikel olup boya boşaltmada sona tıkanma yaptığından yalnız hortumla boşaltma yapılır. Flexo colour unite with roller and caldron. The ink caldron is 304 quality chromenickel . Üç adet renk ünitesinin yandan görünüşü.Tıklama ve acil stop butonları. Renk ayar kolları ve alt mal sıkma medane kumandası. Sgnbsgnb The profile of the three colour printing part. Tapping and emergency buttons. Colour setup arms and buttom squeezing roller controls.

7 Birinci renk ana merdane mal çeken kauçuk merdane, taşıyıcı merdaneler ve matbaa ünitesi.
Komple sağ sol poşete uyum sağlatan kaydırıcı rulman kızaklı sistem. First roller for colour and it is made of rubber.At the bottom it shows the carrier rollers and printing unite. It can move left to right. Bobin bağlama ünitesi ve sırt kola sürme kazanı. Kazan kromnikel alüminyum kızıl malzemelerden imal edildiği için kolaylıkla su ve solvent ile temizlenebilmektedir. Bobbin and back straching caldron. The caldron easyly cleans with water. Because it made up with chromenickel.

8 Birinci ve ikinci renk üniteleri
First and second colour unites Poşet bölümüne ve kalıba giriş. Enterance to paper box part and mold Kalıp körükler ve kotlama ütüleme sistemleri. Bellows of the mold

9 Kalıbın bitimi. Çekici tekerler ve tırtıl bıçaklar
End of the mold. Drag wheels and knifes. Tanbur kırım ve kola pensleri The strach part for gathering the paper box Kalıptan çıkış. Tırtıl bıçaklar, tutucu taşıyıcı sektörler, sekiz bıçaklı polanın geçişi Out from the mold with the knifes and carrying sectors.

10 Kesimden sonra kırım kolalama ve istif yapan tanbur ünitesi.
Tamburda sekiz istasyon mevcut olup optimum dakikada 64 devir yapar ve bu da 500 adet poşettir. Starch and strach unites after the cutting. The strach roller has 8 stations. It works in 64 turning per minute and that is equal to 500 paper bags. Kalıp arka bağlantı ve kotlama körük ütüleme sistemleri. View of back connection of the mold

11 Kumanda panosu ve butonları
Kalıba giriş ayar tekerleri ve kalıp ayar hörgücü. View of the setup wheels to mold entarence. Kumanda panosu ve butonları Control panel and buttons Baskı bobin yükleme sırt tutkal ünitesi. View of the bobbin part

12 Piramit Makine İrtibat / Contact Details
Aykop 2 Sanayi Sitesi 7232 Sk. 17/3 Pınarbaşı - İzmir Tel: Faks: Gsm: Gsm: Mobil Number for other countries :


"PİRAMİT MAKİNA Piramit Machinery" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları