Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SEN İSTANBUL GİBİSİN ŞARKI GÜFTE: Necdet Rüştü Efe TARA BESTE: Necip Celal ANDEL SESLEDİREN: İncesaz Grubu Şiir: Müslüm KIZIL.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SEN İSTANBUL GİBİSİN ŞARKI GÜFTE: Necdet Rüştü Efe TARA BESTE: Necip Celal ANDEL SESLEDİREN: İncesaz Grubu Şiir: Müslüm KIZIL."— Sunum transkripti:

1

2

3 SEN İSTANBUL GİBİSİN ŞARKI GÜFTE: Necdet Rüştü Efe TARA BESTE: Necip Celal ANDEL SESLEDİREN: İncesaz Grubu Şiir: Müslüm KIZIL

4 Sen İstanbul Gibisin, İstanbul gibi uzak Ve yaşamaya tuzak gibisin….

5 Sen İstanbul gibisin, Ellerin soğuk mu soğuk Marmara’dan çıkmış gibi. Bakınca gözlerine anlıyor insan Gözlerin HÜZÜN MAVİSİ.

6 Sen İstanbul gibisin, Korkak ve ürkek duruşum ondan; SANA KARŞI. Ve yakınlaştıkça bana Uzaklaştığını düşünmem de bundan; BANA KARŞI.

7 Sen İstanbul gibisin Yedi tepeden bakıyorsun aşka Hem yüreğin sevda dolu Hem de hüküm yemiş mahkum gibi Ondan uzak Düşündüğün yok aslında Kendinden başka.

8 Sen İstanbul gibisin, Bazen toprağı kadar fedakar Bazen insanı gibi bencilsin.

9 Sen İstanbul gibisin Onun gibi uzak Onun gibi karışıksın, Bir o kadar güzel Bir o kadar albenili Ve bir o kadar da şıksın.

10 Sen İstanbul gibisin, Kalabalığında sessizlik hakimdir. Ey masalların prensesi Farkında değilsin ; Seni İstanbul kadar seven kimdir?

11


"SEN İSTANBUL GİBİSİN ŞARKI GÜFTE: Necdet Rüştü Efe TARA BESTE: Necip Celal ANDEL SESLEDİREN: İncesaz Grubu Şiir: Müslüm KIZIL." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları