Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BU BENİM HAYATIIM. ÖZGEÇMİŞİM 04.07.1993 Tarihinde Manisa da doğdum. Küçükken çok yaramaz olup ailemi çok üzdükten sonra ilk okula başlamışım ilk öğrenimimi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BU BENİM HAYATIIM. ÖZGEÇMİŞİM 04.07.1993 Tarihinde Manisa da doğdum. Küçükken çok yaramaz olup ailemi çok üzdükten sonra ilk okula başlamışım ilk öğrenimimi."— Sunum transkripti:

1 BU BENİM HAYATIIM

2 ÖZGEÇMİŞİM 04.07.1993 Tarihinde Manisa da doğdum. Küçükken çok yaramaz olup ailemi çok üzdükten sonra ilk okula başlamışım ilk öğrenimimi Akşemseddin ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra oks ye girdim Ardından lise öğrenimimi Manisa Anadolu Ticaret Meslek lisesinde sorunsuz bi şekilde tamamladım daha sonra ygs ye girip üniversiteye başladım.. Şuan Adnan Menderes üniversitesi myo da muhasebe bölümü 1. sınıf öğrencisiyim..

3 ÇEKİRDEK AİLEM Babam: 18.11.1968 yılında Manisa da doğdu. Şuan Manisa da organize sanayii bölgesinde çalışmakta. Annem: 07.04.1968 yılında Manisa da doğdu. Şuan Manisa da bir tekstil fabrikasında aşçı olarak çalışmakta. Kardeşim: 12.05.1999 yılında Manisa da doğdu. Şuan ilkokul 7. sınıf öğrencisi..

4 HOBİLERİM-FOBİLERİM En sevdiğim şeyler başında gezmek, alışveriş yapmak gelir her bayan gibi boş zamanlarımda asla müziksiz yapmam hoş bir iş yaparken de her zaman müzik bir yandan çalar. Arkadaşlarımla vakit geçirmekten çok hoşlanırım.. Sevmediğim şeylerin en en başında böcek gelir nerde olursa olsun böcek gördüm mü ordan uzaklaşırım. Adaletsizlik, yalan, dedikodu en nefret ettiğim şeylerdendir..

5 ÜNİVERSİTEDEKİ HAYATIM Çok çok mükemmel iki oda arkadaşım var genel olarak onlarla vakit geçiriyorum. Okulda da genel olarak çok eğlenceli güzel vakitler geçiriyoruz. Hepimiz birbirimize karşı anlayışlı iyi niyetli olduğumuzdan aramızda sorun çıkmıyor. Arada tabi tartışmalar oluyor ama onlarda genel şeyler hep birlikte bir şeyler yapmaktan çok zevk alırız.

6 Yemekler arasında en çok sevdiğim yemek makarnadır. Onun haricinde pilav, köfte, patates kızartması kısacası yeni neslin sevdiği tüm yemekleri seviyorum bide sevmediğim bir dünya yemek var pancar, balık, patlıcan, mantar, ıspanak, enginar, karnabahar, pırasa, kereviz vs… beni alcak adam yandı zaten aç kaldı Ev işlerinden ütü yapmaya bayılırım.. Ama toz almaya gelince pek sevmem ama elim mahkum yapmak zorundayım

7 HEDEFLERİM İlk olarak dgs sınavı ile 4 seneliğe tamamlamayı düşünüyorum. Ardından üniversiteyi bitirdikten sonra Manisa da bir fabrikada muhasebe departmanında çalışmayı düşünüyorum.

8 BENİ SABIRLA DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER


"BU BENİM HAYATIIM. ÖZGEÇMİŞİM 04.07.1993 Tarihinde Manisa da doğdum. Küçükken çok yaramaz olup ailemi çok üzdükten sonra ilk okula başlamışım ilk öğrenimimi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları