Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

The Most ( En çok ) The most selfish one letter word... "I" Avoid it. ( En bencil tek harfli kelime ) ( Ben ) ( Ondan sakın )

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "The Most ( En çok ) The most selfish one letter word... "I" Avoid it. ( En bencil tek harfli kelime ) ( Ben ) ( Ondan sakın )"— Sunum transkripti:

1

2 The Most ( En çok )

3 The most selfish one letter word... "I" Avoid it. ( En bencil tek harfli kelime ) ( Ben ) ( Ondan sakın )

4 The most satisfying two-letter word... "WE" Use it. ( En tatmin edici iki harfli kelime ) ( Biz ) ( Onu kullan )

5 The most poisonous three-letter word.. "EGO" Kill it. ( En zehirli üç harfli kelime ) ( Ego ) ( Onu öldür )

6 The most used four-letter word........... "LOVE" Value it. ( En çok kullanılan dört harfli kelime ) ( Aşk ) ( Ona değer ver )

7 The most pleasing five-letter word....... "SMILE" Keep it. ( En memnun eden 5 harfli kelime ) ( Tebessüm ) ( Onu koru )

8 The fastest spreading six-letter word... "RUMOUR" Ignore it. ( En hızlı yayılan 6 harfli kelime ) ( Dedikodu ) ( Aldırma )

9 The hardest working seven-letter word.. "SUCCESS" Achieve it. ( En çok çabayla elde edilen yedi harfli kelime ) ( Başarı ) ( Onu elde et )

10 The most enviable eight-letter word.... "JEALOUSY" Distance it. ( En kıskanç sekiz harfli kelime ) ( Kıskançlık – haset ) ( Ondan uzak dur )

11 The most powerful nine-letter word.... "KNOWLEDGE" A AA Acquire it. ( En güçlü dokuz harfli kelime ) ( Bilgi ) ( Onu elde et )

12 The most essential ten-letter word.... "CONFIDENCE" Trust it. ( En temel 10 harfli kelime ) ( Güvenmek ) ( Ona güven )

13 MR CAN AKIN DUSSELDORF Mr_canakin@yahoo.co.uk Mr_canakin@hotmail.com Diğer byEFSaNE PPS Sunumlar için TIKLAYIN


"The Most ( En çok ) The most selfish one letter word... "I" Avoid it. ( En bencil tek harfli kelime ) ( Ben ) ( Ondan sakın )" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları