Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

1 İZCİ MARŞI Yollar uzun dikenli taşlı olsa da Bastığın yer üzüntülerle dolsa da Sel çığ ateş önünde her ne olsa da İzci gülerek yürür Haydi,haydi,haydi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "1 İZCİ MARŞI Yollar uzun dikenli taşlı olsa da Bastığın yer üzüntülerle dolsa da Sel çığ ateş önünde her ne olsa da İzci gülerek yürür Haydi,haydi,haydi."— Sunum transkripti:

1

2 1

3 İZCİ MARŞI Yollar uzun dikenli taşlı olsa da Bastığın yer üzüntülerle dolsa da Sel çığ ateş önünde her ne olsa da İzci gülerek yürür Haydi,haydi,haydi izci 3 Şarkı söyle neşelen.

4 ATEŞ VALSİ Yansın ateş alev alev Sarsın göğü ak dumanlar Şen izciler halkalansın Dile gelsin şu ormanlar Hey hey Lara lay lay lara lay lay Lay lay lay lay (3) Dile gelsin şu ormanlar Hey hey Yansın ateş önümüzde Yerde değil gönlümüzde Güle güle dönünüzde Neşelensin oynayanlar Hey hey Lara lay lara lay lay Lay lay lay lay (3) Dile gelsin şu ormanlar hey hey hey

5 ÇAĞRI İzciliğin ateşidir Kalplerimizi yakan sıcaklık Söndürme onu haydi kardeşim gel Birlik olalım kuvvet bulalım Kardeşliğin sevincidir Kalplerimizde yanan bu ışık Uçuşan alevlerin arkasından Sen de gel dost olalım sen de gel.

6 KAMP MARŞI Yorganımız mavi gök mavi gök Yeşil kır yastık bize Uçan kuşlar yıldızlar yıldızlar İmrensin neşemize Kamp demek neşe demek Tra la la la la lam Saf hava su bol yemek Tra la la la la lam Can katar canlara hey Sağlığa geçen emek

7 VEDA VALSİ Artık veda et şen izci sen arkadaşına Gidiyorsun iştirak et veda valsine Eğer inanmış isen izcilik ateşine Durma koş yay onu sen yurdun her köşesine Bu ateş ile kampımız sona eriyor Gelecek sene kamp yine bizi bekliyor Artık artık artık elveda

8 TASNİF DIŞI7 İZCİ MARŞI Yollar, uzun, dikenli, taşlı olsa da, Bastığın yer üzüntülerle dolsa da, Sel, çığ, ateş, önünde her ne olsa da, İzci gülerek yürür. Haydi, haydi, haydi, izci, Şarkı söyle neş’elen.

9 TASNİF DIŞI8 ATEŞ RONDU Yansın ateş, alev alev, Sarsın göğü ak dumanlar. Şen izciler, halkalansın, dile gelsin şu ormanlar, hey, hey Lara lay lay, lara lay, lay, lay, lay, lay, lay, Dile gelsin şu ormanlar hey, hey Yansın ateş, önümüzde, yerde değil gönlümüzde. Güle, güle dönünüz de, neşelensin oynayanlar, hey, hey Lara lay lay, lara lay, lay, lay, lay, lay, lay, Neş’elensin oynayanlar, hey, hey (Söz:Erdoğan Gürbıyık)

10 9 VEDA VALSİ Artık veda et şen izci, sen arkadaşına, Gidiyorsun, iştirak et, veda valsine. Eğer inanmış isen, izcilik ateşine, Durma koş, yay onu sen, Yurdun her köşesine, Bu ateş ile kampımız sona eriyor. Gelecek sene kamp yine bizi bekliyor. Artık, artık, artık elveda, Artık, artık, artık elveda.

11 TASNİF DIŞI10 BİZ ATATÜRK GENÇLERİYİZ Hoy ra ri ra ri ra hey hey Hoy ra ri ra ri ra hey Rir ra hoy ra ri ri ra hoy ra ri 2 defa tekrar Ri ra hoy ra hoy ra hey Güneş bizimle doğar, yağmur bizimle yağar. 2 defa tekrar Bizimle çoşar deniz, ateş bizimle yanar. Biz Atatürk gençleriyiz,Hoy ra rir ra rir ra hey Sesimiz O ‘nun sesi, Hoy ra ri ra ri ra hey Bizimle yükselecek, Hoy ra ri ra ri ra hey he hey Atatürk Türkiyesi, Ri ra hoy ra hoy ra hey Sevgimizle, bilgimizle, Ulusumuzun hizmetindeyiz. 2 defa tekrar Aklımızla, coşkumuzla, Atamızın izindeyiz.

12 TASNİF DIŞI11 Hoy ra ri ra ri ra hey hey Hoy ra ri ra ri ra hey Rir ra hoy ra ri ri ra hoy ra ri 2 defa tekrar Ri ra hoy ra hoy ra hey Fidan bizimle büyür, çiçek bizimle açar. 2 defa tekrar Bizimle sürer hayat, Ulus bizimle yaşar. Biz Atatürk gençleriyiz, Hoy ra rir ra rir ra hey Sesimiz O ‘nun sesi, Hoy ra ri ra ri ra hey Bizimle yükselecek, Hoy ra ri ra ri ra hey he hey Atatürk Türkiyesi, Ri ra hoy ra hoy ra hey Sevgimizle, bilgimizle, Ulusumuzun hizmetindeyiz. 2 defa tekrar Aklımızla, coşkumuzla, Atamızın izindeyiz. BİZ ATATÜRK GENÇLERİYİZ(DEVAMI)


"1 İZCİ MARŞI Yollar uzun dikenli taşlı olsa da Bastığın yer üzüntülerle dolsa da Sel çığ ateş önünde her ne olsa da İzci gülerek yürür Haydi,haydi,haydi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları