Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Merhametsiz karanlıklar içindeyim, Ne zaman güneş doğacak bilmiyorum. Mavi denizlere mor dağlara karşı, Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Merhametsiz karanlıklar içindeyim, Ne zaman güneş doğacak bilmiyorum. Mavi denizlere mor dağlara karşı, Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum."— Sunum transkripti:

1

2 Merhametsiz karanlıklar içindeyim, Ne zaman güneş doğacak bilmiyorum. Mavi denizlere mor dağlara karşı, Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum.

3 Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum, Bütün şarkılar gibi kederli. Sokaklar, caddeler, evler bomboş, Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi.

4 Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi, Akıtır taşa, toprağa kanımı, Dünya seninle aydınlık ve güzeldi, Şimdi bin güneş doğsa götürmez karanlığımı.

5 Şimdi bin güneş doğsa götürmez karanlığımı, Yanmaz elinin değmediği ışıklar. Gel, o şarkıyı beraber söyleyelim, Tut ellerimden beni aydınlığa çıkar.

6 Tut ellerimden beni aydınlığa çıkar, Yumdum gözlerimi seni düşünüyorum, Mavi denizlere, mor dağlara karşı, Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum. ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN Diğer byEFSaNE PPS Sunumlar için TIKLAYIN


"Merhametsiz karanlıklar içindeyim, Ne zaman güneş doğacak bilmiyorum. Mavi denizlere mor dağlara karşı, Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları