Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI NENE HATUN İLK VE ORTA OKULU KASIM-ARALIK AYI DEĞERLER EĞİTİMİ ÇALIŞMASI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI NENE HATUN İLK VE ORTA OKULU KASIM-ARALIK AYI DEĞERLER EĞİTİMİ ÇALIŞMASI."— Sunum transkripti:

1 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI NENE HATUN İLK VE ORTA OKULU KASIM-ARALIK AYI DEĞERLER EĞİTİMİ ÇALIŞMASI

2 KASIM VE ARALIK AYI NEZAKET VE GÖRGÜ KURALLARI İLE İLGİLİ YAPILAN ÇALIŞMALAR

3 ÇALIŞMALARIN AŞAMALARI ÖNCELİKLE BU AYI KOORDİNE EDECEK OLAN ÖĞRETMENLERİMİZE GEREKLİ DUYURU YAPILMIŞTIR. MDR YARDIMCILARI TARAFINDAN OKULUMUZDA İLK VE ORTA OKUL OLARAK GÖREVLİ ÖĞRETMENLERLE AYIN DEĞERİ İLE İLGİLİ NELER YAPILABİİR KONULU TOPLANTI YAPILMIŞTIR. İLK OKUL İÇİN 1.SINIF ZÜMRE ÖĞRETMENLERİ-ORTAOKUL İÇİN İNGİLİZCE VE GÖRSEL SANAT DERS ÖĞRETMENLERİ ARASINDA GÖREV DAĞILIMI YAPILMIŞTIR. TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE AYIN DEĞERİ HAKKINDA BİLGİ VERİLMİŞ SINIFLARDAKİ DEĞERLER EĞİTİMİ PANOSU NEZAKET VE GÖRGÜ KURALLARIYLA İLGİLİ ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARIYLA DOLDURULMUŞTUR. DAHA SONRA GÖRGÜ VE NEZAKET KURALLARIYLA İLGİLİ ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNİ ÇEKECEK KURALLAR BİLGİSAYAR ORTAMINDA HAZIRLANIP BROŞÜR OLARAK OKUL GİRİŞ PANOLARIMIZA ASILMIŞTIR. SONUÇ BU ÇALIŞMAYLA İLGİLİ ÖĞRENCİLERDEN GÜZEL DÖNÜTLER ALINMIŞTIR.ÖĞRENCİLERİMİZİN BU PANOLARDAKİ UYARILAR SAYESİNDE GÜRÜLTÜ VE ÇÖP KONUSUNDA DAHA DUYARLI OLDUKLARI GÖZLEMLENMİŞTİR.

4

5

6

7

8

9 II.AŞAMA ÇALIŞMANIN İKİNCİ AŞAMASINDA TÜM SINIFLARA HAZIR MATBU ANKETLER VERİLİP SINIFLARINDAKİ GÖRGÜ VE NEZAKET KURALLARINA EN ÇOK DİKKAT EDEN ARKADAŞLARINI SEÇMELERİ İSTENMİŞTİR. ANKET SONUCUNA GÖRE HER SINIF İÇİN SEÇİLEN ÖĞRENCİLERDEN BİR ADET FOTOĞRAF ALINMIŞTIR. DAHA SONRA MDR YRD.SI SEZEN ALKAN TARAFINDAN HAZIRLANAN GÖRGÜ VE NEZAKET AĞACINA ÖĞRENCİLERİMİZİN RESİMLERİ VE BİLGİLERİ ASILMIŞTIR. BU ÇALIŞMA ÖĞRENCİLERİMİZİ ONURLANDIRMIŞTIR.

10

11

12

13 KASIM-ARALIK AYI DEĞERLER EĞİTİMİ ÇALIŞMASINA EMEĞİ GECEN TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. ÖZELLİKLE GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİMİZ ELİF ÇAKMAK’A VE İNGİLİZCE ÖĞRETMENİMİZ HAMİYET ŞEŞENE KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER.


"2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI NENE HATUN İLK VE ORTA OKULU KASIM-ARALIK AYI DEĞERLER EĞİTİMİ ÇALIŞMASI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları