Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER LdV Ortaklık Projesi T.C. GÖLBAŞI KAYMAKAMLIĞI Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER LdV Ortaklık Projesi T.C. GÖLBAŞI KAYMAKAMLIĞI Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü."— Sunum transkripti:

1 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER LdV Ortaklık Projesi T.C. GÖLBAŞI KAYMAKAMLIĞI Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü

2 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER AB BAKANLIĞI AB EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DESTEKLENEN LEONARDO DA VİNCİ ORTAKLIK PROJELERİ KAPSAMINDA KABUL EDİLEN BİR ORTAKLIK PROJESİDİR.

3 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER Bu proje T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Ulusal Ajans http://www.ua.gov.tr) yürütülen Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP) kapsamında ve Avrupa Komisyonu´ndan sağlanan 24.000 Euro’luk hibeyle gerçekleştirilmektedir.http://www.ua.gov.tr

4 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER PROJEMİZİN ADI “GREEN PEARLS- YEŞİL İNCİLER” OLUP, BİR ÇEVRECİLİK PROJESİDİR. KONUSU KISACA “DOĞAL ALANLARI KORUMA VE YENİLENEBİLİR ENERJİ”DİR PROJEMİZ 1 AĞUSTOS 2012’DE BAŞLAMIŞ OLUP 31 TEMMUZ 2014’DE SONA ERECEKTİR.

5 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER PROJE BİR LdV ORTAKLIK PROJESİDİR. ORTAKLARIMIZ: AVUSTURYA ROMANYA LİTVANYA İSPANYA (KOORDİNATÖR ÜLKE)

6 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER PROJE KAPSAMINDA 24 HAREKETLİLİK GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. BU 24 HAREKETLİLİĞİN 16’SI PERSONEL, KALAN 8 ‘İ İSE KURSİYERLERDEN OLUŞACAKTIR.

7 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER PROJENİN AKTİF OLARAK DEVAM EDEBİLMESİ VE AMACINA UYGUN OLARAK YAYGINLAŞTIRILABİLMESİ İÇİN PROJE EKİBİNDE GÖREV ALACAK VE HAREKETLİLİKLERE KATILACAK KİŞİLERDE BİR TAKIM KRİTERLER ARANACAKTIR.

8 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER KRİTERLER DİL YETERLİLİĞİ:, Projenin ortak dili olan İngilizce veya ülkelerin dilleri olan Almanca, İspanyolca, Lehçe veya Litvanca dillerinden birinde yüksek lisans, lisans mezunları ile KPDS-ÜDS’de 45 ve üstü alanlar ile MEB onaylı A2 sertifika sahipleri.

9 KÜLTÜRLER ARASI İŞBİRLİĞİ- DİYALOG: Daha önce AB Projeleri kapsamında Avrupa ülkelerinde proje toplantılarına katılmış olanlar ile AB Projelerinde proje irtibat kişisi, görevli öğretmen veya kursiyer olarak katılmış olan kişiler (Bu şartların bulunmaması halinde gönüllüler).

10 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER MESLEKİ YETERLİLİK: Proje konusu olan “Doğal Alanları Koruma ve Yenilenebilir Enerji” ile ilgili bilgisi olan, bu konuyla ilgili kurslara veya seminerlere katılmış/katılacak olan personel veya kursiyerler.

11 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER GÖNÜLLÜLÜK: Projeye katılmak isteyen kişilerin bu projede gönüllük esasına göre çalışması, çalışmasının karşılığında herhangi bir ücret talebinde bulunmaması ve bu bağlamda taahhütname imzalaması gerekmektedir.

12 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER Proje konusu ile ilgili terimleri ve uluslararası teknolojileri öğrenmek ve öğrenmeye açık olmak Ekip çalışmasına uyumlu davranışlar sergilemek

13 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER PROJENİN YAYGINLAŞTIRILMASI AMACIYLA 1.Merkez Müdürlüğümüzce www.greenpearls.eu adresinde bir web sayfası açılmış olup, proje ile ilgili gelişmeler bu web sayfamızdan takip edilebilecektir. Ayrıca Müdürlüğümüzün resmi web sayfasından da proje ile ilgili gelişmeler duyurulmaya devam edilecektir. www.greenpearls.eu

14 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER 2. Tüm öğretmenlerimizin bu toplantıda projemiz ile ilgili olarak edindikleri bilgileri kendi kursiyerlerine aktarmaları gerekmektedir. Kursiyerler arasından projede aktif olarak rol almak isteyenlerin proje irtibat kişisi Mesut GÜLER ya da Merkez Müdürü Oğuz YÜCEL’e yönlendirilmesi gerekmektedir.

15 GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER Projeye hazırlık teşkil etmesi ve katılımcılarınızın önbilgi sahibi olmaları amacıyla Merkez Müdürlüğümüzce önümüzdeki günlerde proje konusu ile ilgili, bir seminer düzenleme çalışmaları devam etmektedir.


"GREEN PEARLS-YEŞİL İNCİLER LdV Ortaklık Projesi T.C. GÖLBAŞI KAYMAKAMLIĞI Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları