Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR"— Sunum transkripti:

1 BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR
HER ÇOCUĞUN BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR

2 “TÜM MELEKLERİN ARASINDAN BİR MELEK DE SENİN İÇİN SEÇTİM.
TANRI, doğmak üzere olan bebeğe gülümser: “TÜM MELEKLERİN ARASINDAN BİR MELEK DE SENİN İÇİN SEÇTİM. O, DÜNYADA SENİ BEKLİYOR OLACAK. VE DAİMA KORUYACAK...” Dünyaya gelme hazırlıklarının tamamlandığını öğrenen bebek, TANRI’ya sorar: “TANRIM beni dünyaya göndereceğini söylediler. Fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım ?...”

3 ACIKTIĞINDA KARNINI DOYURACAK, UYKUN GELDİĞİNDE UYUTACAK...
“MELEĞİN SANA HER GÜN NİNNİ SÖYLEYECEK, GÜLÜMSEYECEK, ACIKTIĞINDA KARNINI DOYURACAK, UYKUN GELDİĞİNDE UYUTACAK... SEN, ONUN SEVGİSİNİ HER AN HİSSEDEREK BÜYÜYECEK VE MUTLU OLACAKSIN...”

4 TANRI bebeği yine cesaretlendirir:
“TÜM VARLIĞINLA MELEĞİNE GÜVENEBİLİRSİN... ANLAMADIĞIN HER ŞEYİ O SANA ANLATACAKTIR. O SENİ YAŞAMI PAHASINA BİLE OLSA, HEP KORUYACAKTIR...” Bebek yine sorar: “Peki insanlar bana bir şey söylediklerinde, ben onları nasıl anlayabileceğim ?... Dillerini bilmiyorum ki.....”

5 “ANNE” “MELEĞİNİN ADI ÖNEMLİ DEĞİL ! SEN ONA NASIL OLSA
O sırada uzaktan sesler gelmeye başlar... DÜNYA’nın sesleri... “MELEĞİNİN ADI ÖNEMLİ DEĞİL ! SEN ONA NASIL OLSA “ANNE” DİYECEKSİN BEBEK !...” Bebek, doğmak üzere olduğunu anlar ve çabucak bir soru daha sorar: “TANRIM, sormayı unuttum... MELEĞİMİN adını hemen söyler misin ?...”

6


"BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları