Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Parker üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Parker üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar."— Sunum transkripti:

1

2 Parker üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar.

3 Dünyanın En Büyük Mühendislik Sorunlarını Çözme
Dünyanın en büyük mühendislik sorunlarını çözmeye odaklanmamız, yenilikçilik tutkumuzu ateşlemekte ve gelecekteki büyümemizi garanti etmektedir. Gıda Su Enerji Taşıma Savunma Çevre Altyapı Fen Bilimleri

4 Parker Hannifin Corporation
Parker’ı hareket eden her şeyin üstünde ve çevresinde bulabilirsiniz. Müşterilerimizin üretkenliğini ve kazancını arttırmak üzere, geniş bir global pazar yelpazesi için sıvı ve gazların hareketini ve kontrollü akışını kolaylaştıran üstün mühendislik ürünü bileşenler ve sistemler üretiyoruz. Havacılık ve uzay İklimlendirme Elektromekanik Filtreleme Sıvı ve Gaz Kullanımı Hidrolik Pnömatik Süreç Denetimi Sızdırmazlık ve Koruma

5 Strateji Parker’ın Kazanma Stratejisi, 2001 yılından bu yana şirketin değişimine ve dünya çapındaki operasyonlarının geliştirilmesine katkıda bulunan disiplinli ve tutarlı bir işletme stratejisidir. Stratejimizin temelini ve başarımızın özünü teşvik edilen çalışanlar oluşturur.

6 Tarihçe Büyük şirketimizin geçmişi, yaklaşık 100 yıl süren ilginç bir teknoloji dönüşümünün hikayesidir yılında kurulan Parker Appliance Company’nin, Parker Hannifin Corporation'a dönüşmesi bir yenilikçilik mirasını temsil eder. Gelecekteki büyümemizin, Parker’ın mükemmellik ve adil ticaret geleneğine sıkı sıkıya bağlı kalınmasıyla sağlanacağına inanıyoruz.

7 Kültür Temel değerlerimiz: Kazanma Kültürü, Tutkulu İnsanlar, Değer Verilen Müşteriler ve Yakın Liderlik, Parker’ın çalışanlarını dürüstlük ve doğruluk ilkelerine göre davranmaya teşvik etme kültürünü yansıtmaktadır. Yenilikçi düşünmeyi ve sorun çözmeyi desteklemek üzere çalışanlarımızın farklı alışkanlıklarının, bakış açılarının ve yeteneklerinin kullanıldığı kapsamlı bir kültürü desteklemeye kendimizi adadık.

8 Yenilik Ürünlerimizdeki mühendislik dışarıdan görünmeyebilir, ancak çalışmalarımızın sonuçlarını günlük hayatınızın her anında hareket eden hemen her şey üzerinde görürsünüz. Winovation olarak adlandırdığımız süreç ile, Parker, kolektif çabalarımızı, müşterilerimize daha fazla değer sunmamıza yardımcı olan “dünyada ilk ya da pazarda ilk” fırsatları temsil eden ürün ve sistemlerin geliştirilmesine odaklıyor.

9 Sürdürülebilirlik Parker’ın teknolojiye ilişkin uzmanlığı ve süreklilik kapasitesiyle ilgili stratejik düşünceleri hepimiz için daha sürdürülebilir bir gelecek oluştururken; çalışanlarımızın iyi niyeti ve kendilerini kaynakları korumaya adamaları, dünyanın her yerinde evimiz olarak gördüğümüz her toplulukta şirketin pozitif etkisini güçlendirir.

10 Distribütörlerle yapılan işbirliği sayesinde, Parker, 104 ülkede müşterilere hizmet sunar.

11 Global Erişim Parker’ın operasyonları, yaklaşık 140 bölümü ve 300 üretim lokasyonunu destekleyen çalışanla birlikte 48 ülkeye uzanmaktadır. Parker’ın global ayak izi, dünya çapında yaklaşık lokasyona uzanan benzersiz bir endüstriyel dağıtım ağıyla da desteklenmektedir. Parker’ın global ayak izi, dünya çapında yaklaşık lokasyona uzanan benzersiz bir endüstriyel dağıtım ağıyla da desteklenmektedir. Bu kapsamlı yerel ve bağımsız işletme ağı sayesinde, Parker ürünlerini ve hizmetlerini 104 ülkedeki müşterilerine sunmaktadır. Bu dünya çapında şu anda 3000’den fazla hizmet noktasına sahip ParkerStore® markası altındaki endüstriyel perakende mağazalarının sürekli yaygınlaştırılmasını da kapsamaktadır.

12 İş Etiği ve Dürüstlük Parker’ın itibarı ve başarısı, tüm ilişkilerimizde Parker değerlerini öne çıkaran çalışanlarının her birinin kişisel bağlılığına dayanır. Parker’ın faaliyetlerine; dürüstlük, doğruluk, saygı ve ahlaki davranışlardan ödün verilmemesi ilkeleri yön verir. Parker’ın itibarı ve başarısı, tüm iş ilişkilerinde Parker değerlerini öne çıkaran çalışanlarının kişisel bağlılığına dayanır. Standart yasal gerekliliklerin ötesine uzanan bir prensip olarak, kendimizi iyi olmaya adadık. Parker’ın faaliyetlerine; dürüstlük, doğruluk, saygı ve ahlaki davranışlardan ödün verilmemesi ilkeleri yön verir. Güvenlerini boşa çıkarmadan, yaptıkları yatırımı koruma altına alarak şirket ortaklarımıza sağladığımız değeri büyütmek öncelikli hedefimizdir.

13 Parker’da Çalışmak Parker, başarımız için kritik olan kişisel gelişimi ve kariyer tatminine önem verir. Teşvik edilen ve sonuç odaklı bir organizasyonun, farklı altyapı ve bakış açısına sahip yetenekli insanlarıyla başarılı olacağına inanıyoruz. Parker’ın itibarı ve başarısı, tüm iş ilişkilerinde Parker değerlerini öne çıkaran çalışanlarının kişisel bağlılığına dayanır. Standart yasal gerekliliklerin ötesine uzanan bir prensip olarak, kendimizi iyi olmaya adadık. Parker’ın faaliyetlerine; dürüstlük, doğruluk, saygı ve ahlaki davranışlardan ödün verilmemesi ilkeleri yön verir. Güvenlerini boşa çıkarmadan, yaptıkları yatırımı koruma altına alarak şirket ortaklarımıza sağladığımız değeri büyütmek öncelikli hedefimizdir.

14 Hep birlikte, yenilikçi teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam edebiliriz.

15 Sürdürülebilir Gelişim
Geriye dönüp baktığımızda, tarihimizin hiçbir döneminde bugün olduğu kadar, sürdürülebilir büyümeyi geleceğe aktarmak üzere global ekonomideki iniş ve çıkışlara uyum sağlamış durumda değildik. Parker stratejik şirket satın almaları, yenilikçi ürünler, sistem çözümleri, global genişleme ve sürekli genişleyen global dağıtım ağı ile karlı büyümeyi geleceğe aktarmayı sürdürecektir. Geleceğe yaptığımız yolculukta, geçmişimizle duyduğumuz gurur ve geleceğimiz hakkındaki iyimserliğimiz bize eşlik ediyor. Net Satış Milyon Dolar

16 Parker Hannifin EMEA Genel Merkezi
Etoy, İsviçre Parker Hannifin Asya Pasifik Genel Merkezi Kowloon, Hong Kong Parker Hannifin Global Genel Merkez Cleveland, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri Parker Hannifin Latin Amerika Genel Merkezi Sao Jose dos Campos, Brezilya Hisse Senedi ve Yatırımcı Bilgileri: New York Borsası’nda Kote, kotasyon simgesi: PH, İnternet adresi: Açık pozisyonlar ve çevrimiçi başvuru için adres: Global Genel Merkez: Parker Hannifin Corporation, 6035 Parkland Boulevard, Cleveland, Ohio ,

17 Parker’s Marka Sözü Parker, hareket ve kontrol teknolojilerinde küresel bir liderdir ve üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar.


"Parker üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları