Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

RESİMLERLE ÇALIŞMAK Bir arkaplan resmi kullanmak Sayfaya resim yerleştirmek Resimleri yeniden boyutlandırmak ve tazelemek Bir resmin etrafına kenarlık.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "RESİMLERLE ÇALIŞMAK Bir arkaplan resmi kullanmak Sayfaya resim yerleştirmek Resimleri yeniden boyutlandırmak ve tazelemek Bir resmin etrafına kenarlık."— Sunum transkripti:

1 RESİMLERLE ÇALIŞMAK Bir arkaplan resmi kullanmak Sayfaya resim yerleştirmek Resimleri yeniden boyutlandırmak ve tazelemek Bir resmin etrafına kenarlık eklemek Resimlere isim ve alternatif metin atamak Assests paneli Temel resim düzenleme işlemleri

2 HATIRLATMALAR Arkplan resmini desen ya da tek resim olarak kullanabiliriz. PAGE PROPERTIES Sayfaya resim farklı yöntemlerle eklenebilir. (sürükle bırak gibi) SHIFT tuşuna basarsak resmin en boy oranını koruyarak küçültebiliriz. GUIDE resimleri hizalamak için güzel bir araçtır. Resmin boyutlarını değiştirmek demek resmi MB olarak küçültmek demek değildir.

3 HATIRLATMALAR CROP ile resimleri kesebiliriz. Site tanımı yapmazsak ASSETS panelini kullanamayız. Geçen sene PHOTOSHOP gördük mutluyuz. Bu sene FIREWORKS göreceğiz, daha da mutluyuz.


"RESİMLERLE ÇALIŞMAK Bir arkaplan resmi kullanmak Sayfaya resim yerleştirmek Resimleri yeniden boyutlandırmak ve tazelemek Bir resmin etrafına kenarlık." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları