Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

NEW ERA OLIVE & SPA SERILERI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "NEW ERA OLIVE & SPA SERILERI."— Sunum transkripti:

1 NEW ERA OLIVE & SPA SERILERI

2

3 Olive Vücut Kremi / Body Cream
İçeriğindeki zeytinyağı ve yoğun etkenler sayesinde ,cildinizi nemlendirir, yumuşatır, bakım yaparak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Cildinizin elastikiyetini korumasını sağlar. Günlük bakımınız için idealdir.

4 İçeriğindeki zeytinyağı ve shea butter sayesinde,cildinizi ekstra nemlendirir, yumuşatır, bakım yaparak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Shea Butter’ın cildinizin nem kaybını engelleyen etkisiyle cildinizi yenileyerek, cildinizin direncini arttırır. Cildinizin elastikiyetini belirgin şekilde arttırır. Özellikle el,dirsek ve dizin yıpranmış kısımları ile boyun ve dekolte bakımı için yoğun koruma sağlar. Olive Body Butter

5 Olive Vücut Losyonu/ Body Lotion
İçeriğindeki zeytinyağı ve yoğun etkenler sayesinde,cildinizi nemlendirir, yumuşatır, bakım yaparak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Cildinizin elastikiyetini korumasını sağlar. Günlük bakımınız için idealdir.

6 Olive Peeling Etkili Vücut Şampuanı/ Body Polish
Olive Body Polish cildinize nazikçe peeling yaparken, cildinizi ölü deriden arındırır, derinlemesine temizler, nemlendirir. İçeriğindeki mikrokapsüller, bakım yaparak, cildinize sağlık ve canlılık kazandırır. Her duştan sonra cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayarak, kurumasını engeller ve yağ dengesini düzenler. Doğal ve büyüleyici kokusunun rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi gün boyu hissedilir. Cildinizin pH değeri ile uyumludur.

7 Olive Nemlendirici Sıvı Sabun Sabun Liquid Soap
Olive Sıvı Sabun’un doğal ve büyüleyici kokusunun rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi ile elleriniz mis gibi kokar. Yoğun etken maddelerden oluşan özel formülü sayesinde cildinizin nem dengesini koruyarak ellerinizi kolayca temizler. Her cilt tipine ve cilt pH değerine uygundur.

8 Olive Besleyici Kalıp Sabun / Body Soap
İçeriğindeki Zeytinyağı ve etkili etkenler sayesinde cildinizi yumuşacık yapar ve nemlendirir. Derinlemesine temizleyerek,ferahlamanızı sağlar. Doğal zeytin kokusu ile kişisel temizliğinizi keyfe dönüştür. Her tip cilde uygundur.

9

10 SPA Vücut Kremi/Body Cream
İçeriğindeki zeytinyağı ve yoğun etkenler sayesinde ,cildinizi nemlendirir,yumuşatır,bakım yaparak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Cildinizin elastikiyetini korumasını sağlar.Günlük bakımınız için idealdir.

11 SPA Vücut Losyonu / Body Lotion
İçeriğindeki zeytinyağı ve yoğun etkenler sayesinde,cildinizi nemlendirir, yumuşatır, bakım yaparak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Cildinizin elastikiyetini korumasını sağlar. Günlük bakımınız için idealdir. New Era SPA Losyon deniz havasını çağrıştıran büyüleyici kokusu ile size rahatlık hissi vererek, cilt bakımınızı keyfe dönüştürür. New Era SPA ürünleriyle evinizdeki bakımın rahatlığını yaşayın.

12 SPA Peeling Etkili Vücut Şampuanı / Body Polish
SPA Body Polish cildinize nazikçe peeling yaparken , cildinizi ölü deriden arındırır,derinlemesine temizler, nemlendirir. İçeriğindeki mikrokapsüller ,bakım yaparak, cildinize sağlık ve canlılık kazandırır. Her duştan sonra cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayarak , kurumasını engeller ve yağ dengesini düzenler. Doğal ve büyüleyici kokusunun rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi gün boyu hissedilir. Cildinizin pH değeri ile uyumludur.

13 SPA Sıvı Sabun/ Liquid Soap
SPA Sıvı Sabun’un doğal ve büyüleyici kokusunun rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi ile elleriniz mis gibi kokar. Yoğun etken maddelerden oluşan özel formülü sayesinde cildinizin nem dengesini koruyarak ellerinizi kolayca temizler. Her cilt tipine ve cilt pH değerine uygundur.

14 SPA Banyo Köpüğü / Bath Soap
SPA Banyo köpüğünün sadece baş döndürücü kokusuyla değil, size yaşattığı bol köpüklü banyo keyfi ile de unutulmaz anlar yaşayacak,rahatlayacaksınız. Sadece sıcak ,akan suya dökün ve zengin köpüğün tadını çıkarın. Kullanım Önerisi: Banyo suyunun içine dökün ve iyice dağılmasını sağlayın. Eğer ürün göz ile temas ederse temiz suyla yıkayınız. Yetişkinlerin kontrolü altında kullanın..

15 SPA Banyo Tuzu / Bath Salt
SPA Banyo tuzunuz buhar yoluyla suya karışarak banyonuza hoş bir koku verir. İçeriğinde bulunan Sodyum Karbonat, ılık su ile karıştığında ağrı giderici ve kas gevşetici olarak etki gösterir. Stresinizi atmanızı ve rahatlamanızı sağlar. Ayrıca SPA banyo tuzu ,suyu yumuşatarak cildinizin kurumamasına yardımcı olur. KULLANIM ÖNERİSİ:Sıcak yada ılık su doldurulmuş küvete 3-4 yemek kaşığı banyo tuzu atılır.Banyo tuzu,banyo köpüğü ve banyo yağları ile aynı anda kullanılabilir.Ayak bakımında,pedikür esnasında su dolu kaba 1-2 yemek kaşığı SPA banyo tuzu eklemeniz yeterli olacaktır.

16 SPA Masaj Yağı / Massage Oil
New Era masaj yağı cildinizi besler ve nemlendirir. Vücudunuza esneklik ve rahatlama sağladığı gibi spordan sonra adalelerinizin rahatlamasına da yardımcı olur. Cildinize pürüzsüz bir görünüm veren masaj yağı kuru ciltlerin günlük bakımında kullanılabildiği gibi güneş banyosu ve solaryum sonrasında da tüm vücuda da uygulanabilir. Günün yorgunluğunu üstünüzden alarak rahatlamanıza ve yatışmanıza yardımcı olur.

17 SPA Rahatlatıcı Kalıp Sabun / Body Soap
İçeriğindeki etkili etkenler sayesinde cildinizi yumuşacık yapar ve nemlendirir. Derinlemesine temizleyerek,ferahlamanızı sağlar. Doğal zeytin kokusu ile kişisel temizliğinizi keyfe dönüştür. Her tip cilde uygundur.

18 SPA Doğal Banyo Lifi / Body Soap
New Era Spa doğal banyo masaj lifi palmiye ağacından üretilmiştir. Bu doğal ürün yalnızca vücudunuzu temizlemekle kalmaz, aynı zamanda cildinize masaj yaparak kan dolaşımınızın hızlanmasına da etkide bulunur. Duşunuzu keyfe dönüştürürken,duş anında ve sonrasında da rahatlamanızı sağlar. Kullanım önerisi: Doğal banyo masaj lifi sıcak su içinde yumuşatılır ve kullanımından sonra kuruması için sıkılıp asılır.


"NEW ERA OLIVE & SPA SERILERI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları