Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

aut viam inveniam aut faciam 

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "aut viam inveniam aut faciam "— Sunum transkripti:

1 aut viam inveniam aut faciam 

2

3 Bizler atölyemizde merak ettiğimiz yeni bir teknoloji, ya da müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bir projeyle uğraşmadığımız zaman motosiklet kullanan, serbest dalışla uğraşan, kamp yapmayı seven, enstrüman çalan, konser veren, scuba ile uğraşan ve bolca okuyup araştıran bir ekibiz. Innomaya’nın hikayesi, seneler önce hobi amaçlı atölyemizde kendi elektro gitarımızı yapabilmek için bir CNC Router üretmemizle başladı. Kendi hayallerimizi gerçekleştirebildiğimizi gördükten sonra, bu çekirdek ekip ile başkalarının fikir ve hayallerini de gerçekleştirebileceğimizi, hatta bunu bir iş olarak yapabileceğimize karar verdik. Yaratıcılık ve yeni teknolojilere olan merakımızı, profesyonel iş hayatındaki deneyimimizle birleştirerek, kurumsal firmalara endüstriyel çözümler sunmaya ve danışmanlık hizmeti vermeye başladık.

4 Endüstriyel ürünlerin görsel, mekanik ve elektronik tasarımı
Yaratıcı ve teknolojik reklam projeleri Özel makine tasarım ve uygulamaları Teknolojik takip ve AR-GE danışmanlık hizmetleri Mekanik üretim Yazılım çözümleri Müzik

5 Müşterimizin bir problemi varsa, bizim de çözmemiz gereken bir problemimiz var demektir.
Müşterimizi dinledikten sonra, en uygun çözümün ne olabileceği konusunda oturup uzun uzun düşünür, araştırır ve kendi beyin fırtınası toplantılarımızı yaparız. Doğru çözümü bulup müşterimize sunduğumuzda proje gerçek anlamda başlar.

6 Proje bütün aşamalarında Innomaya ekibi tarafından gerçekleştirilir
Proje bütün aşamalarında Innomaya ekibi tarafından gerçekleştirilir. Yazılım, mekanik ve elektronik çözümler ile üretim aşaması bir bütün olarak ele alınır. Sonlandırılmış proje müşteriye zamanında ve planlanan şekilde teslim edilir. Innomaya’da sonuçlandırılmış her proje kutlanır. Kendimiz çalar, kendimiz söyleriz. Bunlardan birinde bulunmanızda fayda vardır.

7 Innomaya, tamamen kendi yönetimi altında gerçekleştirilecek projelere talip olur. Böylece projenizin her alanında karşınızda hep aynı ekip vardır. Değerli zamanınızı proje yönetimi ve farklı ekiplerin koordinasyonu için harcamazsınız. Innomaya projelerinde sizi dinleyen, işinize katma değer katabilecek fikirleri geliştiren, bu fikirleri uygulayan, doğru malzemeleri belirleyen kişiler; aynı zamanda atölyede çalışırken görebileceğiniz kişilerdir. Bizler elimizi kirletmekten korkmayız. Bu nedenle projeniz, aynı zamanda bizim projemizdir ve her aşaması kontrolümüz altındadır. Bizim için her proje yeni bir meydan okumadır. Yapılmamış işleri yapmayı severiz, hatta bu işi yapıyor olmamızın asıl nedeni budur. Innomaya ile çalıştığınızda, karşınızda projenizi en azından sizin kadar sahiplenen bir ekip bulursunuz. Hızlı düşünür, sıkı çalışır, çabuk sonuç alırız. Sonuç bizim için başlangıçtan daha önemlidir.

8 Projenin markaya katma değer getirmesi, bizim için de en az müşterimiz için olduğu kadar önem taşır.
Sıradan projeler bizim işimiz değildir. Bu da yaptığımız projelerin hedef kitlenin uygulama hakkında konuşmasını sağlaması anlamına gelir. Üretmeye aday olduğumuz projeler, sosyal medyada konuşulacak, resimleri paylaşılacak, hatta TT olacak işlerdir. Bu nedenle marka ile müşterinin iletişim kurmasını sağlar. Tasarım, arayüz ve uygulamaya gösterdiğimiz özen, müşteri ve satış ekibinin hayatını kolaylaştırmaya odaklıdır. Kısacası, kime yaptıracağınızı bulamadığınız ya da internette dolanırken örneğini göremediğiniz bir proje varsa, Innomaya o projeyi gerçekleştirmeye taliptir. İşimiz daha önce yapılmayanı yapmaktır.

9 CNC Router ve torna uygulamaları Tek kişilik eğlence simülatörü
MEY / YENİ RAKI balık heykelleri MEY / YENİ RAKI taşınabilir şişe yazıcı NOKIA Lumia lansman davetiyesi POLİMEKS Aşkabat Kültür ve Eğlence Merkezi için uzay mekiği simülatörü SOVATRO dokunmatik ekranlı kablo toplayıcı SOVATRO Flip-Up display LBT interaktif Kürsü LBT flipchart McDONALD’S ekranlı sunum standları SİSTEM9 İnteraktif ürün sunum sistemi MERCEDES / T-SYSTEM servis veritabanı yazılımı ÖZTİRYAKİLER proje tekliflendirme yazılımı TÜRKİYE FOLKLOR KURUMU interaktif sunum yazılımı ERKO ERP altyapısı MYT MÜHENDİSLİK makine modifikasyonları MYT MÜHENDİSLİK kablo sistemleri üretimi

10 Mey İçki / Yeni Rakı Nokia Sistem9 Mercedes Benz Erko Simitzade Polimeks T-Systems MYT Mühendislik

11 INNOMAYA Üretim, Tasarım ve Danışmanlık A.Ş.
Eyüp Sultan Mh. Hoca Nasrettin Cd. Sanayi Sk. No.2 Sancaktepe İstanbul


"aut viam inveniam aut faciam " indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları