Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

DEVRİM ERDEN “ CANIM TÜRKİYEM ” KLİP PROJESİ

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "DEVRİM ERDEN “ CANIM TÜRKİYEM ” KLİP PROJESİ"— Sunum transkripti:

1 DEVRİM ERDEN “ CANIM TÜRKİYEM ” KLİP PROJESİ
Devrim Erden’in Klibi Ülkemizdeki önemli ulusal kanallarda, Kral TV de ve yurt dışında birçok kanalda yayınlatılacaktır.

2 CANIM TÜRKİYEM DUVAKLAR TAKILIR KINA YAKILIR
DUVAKLAR TAKILIR KINA YAKILIR KIRATI KOŞTURUP CİRİT ATILIR BİR YİĞİT ÖLÜRSE AĞIT YAKILIR TÖRESİYLE YAŞAR CANIM TÜRKİYEM BİR FİNCAN KAHVEYİ KIRK YIL HATIR SAYAN DOĞUDAN BATITYA DESTANLAR YAZAN ELİNDE NASIRLA GÖZLERİ NURLANAN CANIM ANADOLU CANIM TÜRKİYEM NAKARAT HAYDİ EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE AY YILDIZ BAYRAKLAR ELLERİMİZDE TEK YÜREK OLDUK MİLLETİMİZLE CUMHURİYETİNLE YAŞA TÜRKİYEM SÖZ-MÜZİK FİKRET YILDIZ SOLİST DEVRİM ERDEN ŞAHLANIR DUMANLI TOROSLARIMIZ TOPRAĞI BEREKET ÇUKUROVAMIZ HARRAN OVASIYLA MERAM BAĞIMIZ BİR BAŞKA GÜZELDİR CANIM TÜRKİYEM DAĞIYLA TAŞIYLA BİZİMDİR BU VATAN HER MEVSİM YAŞANIR ANADOLUDAN OLMASIN DÜNYADA BİZE YAN BAKAN BİRLİKTE VAR OLDU CANIM TÜRKİYEM ANKARA KALESİ YİĞİT EFESİ ZEYBEKLER DİYARI ŞANLI EGESİ KEMENÇE SESİNDEN KARADENİZİ HALAY ÇEKER TÜRKÜ SÖYLER TÜRKİYEM MEVLANAYLA DÖNER BEKTAŞİYLE SÖYLER KARAGÖZLE GÜLER CANIM TÜRKİYEM DÖRTBİR KÖŞESİNDE GEÇMİŞİN İZLERİ TARİHİYLE YAŞAR CANIM TÜRKİYEM

3 DEVRİM ERDEN 2013 DE TÜRKİYE’NİN TANITIM ELÇİSİ OLACAK
Türkiye’nin ilk resmi tanıtım klibini icra edecek sanatçımız Devrim Erden, Ülkemizin yurt dışında yürüttüğü tanıtım çalışmaları kapsamında bir çok yabancı Ülke şehirlerinde konserler verecektir. Bu organizasyonlarda yayınlanacak olan Klip Türkiye tanıtımına katkı sağlayacak ve müzik dili ile daha büyük hedef kitlelere hitap edecektir.

4 CANIM TÜRKİYE’M ( TÜRKİYE’NİN İLK TANITIM KLİBİ )
Türkiye görsel, Kültürel ve tarihsel zenginliği ile manevi değerlere sahip, her türlü mezhebe ve dini inançlara üstün hoşgörüsü ve saygısıyla ev sahipliği yapan, milyonlarca Dünya insanının her yıl ziyaret ettiği, önemli bir Turizm Ülkesidir. Ülkemizin kendi öz Müziği ile tanıtılması ve müzik dili ile milyonlarca insana ulaşılarak görsel zenginliğimizin, Türkiye’nin Vizyonuna ve marka değerine yakışan bir biçimde sunulması, tanıtma misyonuna uygun bir çalışma olacaktır. Ülkemizin ilk resmi tanıtım klibi Canım Türkiye’m, sevilen Sanatçı Devrim Eden tarafından seslendirilecektir. Tüm Ulusal kanallarda, Müzik kanallarında ve bir çok yabancı Ülke TV Kanallarında yayınlanacak olan bu klip Türkiye’nin tanıtımına önemli katkı sağlayacaktır. Sözleri ve Müziği ile kulaklara hoş gelen bir ezgiye sahip bu eser, birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olan bu günlerde, önemli misyon üstlenecektir. Canım Türkiye’m Klibi, Siyasi, İdeolojik ve Radikal unsurları içerisinde barındırmayan, herhangi bir siyasi akımın ve yapılanmanın destekçisi olmayan, tamamen Türkiye’nin güzellerlerini ve değerlerini pozitif sunan ve görsel zenginliği ile Ülkemizin tanıtımına katkı sağlayacak bir sorumluk projesidir. Canım Türkiye’m, İktidarı ve Muhalefeti, işçisi ve memuru, genci ve yaşlısı, kadını ve erkeği ile kısaca tüm milletimizin sahipleneceği, özümseyeceği ve haydi el ele gönül gönüle diyerek, Ay Yıldızlı bayrağımızı dalgalandırarak hep bir ağızdan icra edeceği dillerden düşmeyecek bir tanıtım klibi olacaktır.


"DEVRİM ERDEN “ CANIM TÜRKİYEM ” KLİP PROJESİ" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları