Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Süt Soğutma Tankları.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Süt Soğutma Tankları."— Sunum transkripti:

1 Süt Soğutma Tankları

2 Dikey Tip Soğutma Tankları
AISI 304 kalite paslanmaz çelikten mamul +32 C'den +4 C'ye kadar soğutma 60mm poliüretan izoleli Dijital termostat ve termometre göstergeli Hermetik kompresör R404 gazı ile soğutma Çift cidarlı Rolbond plakalı soğutma ile yüksek verim Kapasite: 300 lt lt lt – lt lt.

3 300 & 500 lt Kapasiteli Tanklar
Dikey silindirik model, tek parça ve komple açılabilir tip kapaklıdır. Ep tipi rolbont ısı değiştirici plaka ile soğutma sağlanmaktadır. 1. Gövde 2,5 mm ve izole gövde 1,5 mm AISI 304 paslanmaz çeliktir. İzolasyon aralığı 60 mm kalınlıkta CFC içermeyen yüksek yoğunlukta poliüretan köpük malzeme ile izolelidir. Tank gövdesi AISI 304 paslanmaz çelikten ve ayarlanabilir ayaklı yekpare şase üzerine akupledir. Kaynaklı bölgeler 1. sınıf ARGON TIG kaynağı ve 1. sınıf pürüzsüz polisajlıdır. Ürün çıkış DN erkek rekorlu kelebek vanalıdır.  0,37 KW  33 d/d redüktör ve buna bağlı paslanmaz çelik karıştırıcı kanatlıdır. Özel yazılım otomatik karıştırma programı süt soğukluğu istenilen set değerine geldikten sonra karıştırıcı 3 dak. çalışıp 10 dak. durmaktadır. Soğutma kompresörleri tank üzerindeki yekpare şaseye akupledir. 1 Adet 2 HP ekovat, 1 adet kondenser, 1 adet fan motoru bulunmaktadır.  Soğutma işleminde A 404  gaz kullanılmaktadır. Düşük süt miktarlarında dahi buzlanmadan soğutma imkanına sahiptir. Elektronik kontrol sistemi pano içerisine akupledir ve bütün işlemler elektronik kontrol sistemi üzerinden yapılmaktadır.

4 1000 lt Kapasiteli Tanklar Dikey silindirik model, tek parça ve komple açılabilir tip kapaklıdır. Ep tipi rolbont ısı değiştirici plaka ile soğutma sağlanmaktadır. 1. Gövde 2,5 mm ve izole gövde 1,5 mm AISI 304 paslanmaz çeliktir. İzolasyon aralığı 60 mm kalınlıkta  CFC içermeyen yüksek yoğunlukta poliüretan köpük malzeme ile izolelidir. Tank gövdesi AISI 304 paslanmaz çelikten ve ayarlanabilir ayaklı yekpare şase üzerine akupledir. Kaynaklı bölgeler 1. sınıf ARGON TIG kaynağı ve 1. sınıf pürüzsüz polisajlıdır. Ürün çıkış DN erkek rekorlu kelebek vanalıdır.  0,37 KW  33 d/d redüktör ve buna bağlı paslanmaz çelik karıştırıcı kanatlıdır. Özel yazılım otomatik karıştırma programı süt soğukluğu istenilen set değerine geldikten sonra karıştırıcı 3 dak. çalışıp 10 dak. durmaktadır. Soğutma kompresörleri tank üzerindeki yekpare şaseye akupledir. 1 Adet 3 HP ekovat, 1 adet kondenser, 2 adet fan motoru bulunmaktadır.  Soğutma işleminde A 404  gaz kullanılmaktadır. Düşük süt miktarlarında dahi buzlanmadan soğutma imkanına sahiptir. Elektronik kontrol sistemi pano içersine akupledir ve bütün işlemler elektronik kontrol sistemi üzerinden yapılmaktadır.

5 1500 lt Kapasiteli Tanklar Dikey silindirik model, tek parça ve komple açılabilir tip kapaklıdır. Ep tipi rolbont ısı değiştirici plaka ile soğutma sağlanmaktadır. 1. Gövde 2,5 mm ve izole gövde 1,5 mm AISI 304 paslanmaz çeliktir. İzolasyon aralığı 60 mm kalınlıkta CFC içermeyen yüksek yoğunlukta poliüretan köpük malzeme ile izolelidir. Tank gövdesi AISI 304 paslanmaz çelikten ve ayarlanabilir ayaklı yekpare şase üzerine akupledir. Kaynaklı bölgeler 1. sınıf ARGON TIG kaynağı ve 1. sınıf pürüzsüz polisajlıdır. Ürün çıkış DN erkek rekorlu kelebek vanalıdır.  0,75 KW  Hp 36 d/d redüktör ve buna bağlı paslanmaz çelik karıştırıcı kanatlıdır. Özel yazılım otomatik karıştırma programı süt soğukluğu istenilen set değerine geldikten sonra karıştırıcı 3 dak. çalışıp 10 dak. durmaktadır. Soğutma kompresörleri tank üzerindeki yekpare şaseye akupledir. 1 Adet 4 HP ekovat, 1 adet kondenser, 2 adet fan motoru bulunmaktadır.  Soğutma işleminde A 404  gaz kullanılmaktadır. Düşük süt miktarlarında dahi buzlanmadan soğutma imkanına sahiptir. Elektronik kontrol sistemi pano içersine akupledir ve bütün işlemler elektronik kontrol sistemi üzerinden yapılmaktadır.

6 2000 lt Kapasiteli Tanklar Dikey silindirik model, tek parça ve komple açılabilir tip kapaklıdır. Ep tipi rolbont ısı değiştirici plaka ile soğutma sağlanmaktadır. 1. Gövde 2,5 mm ve izole gövde 1,5 mm AISI 304 paslanmaz çeliktir. İzolasyon aralığı 60 mm kalınlıktaCFC içermeyen yüksek yoğunlukta  poliüretan köpük malzeme ile izolelidir. Tank gövdesi AISI 304 paslanmaz çelikten ve ayarlanabilir ayaklı yekpare şase üzerine akupledir. Kaynaklı bölgeler 1. sınıf ARGON TIG kaynağı ve 1. sınıf pürüzsüz polisajlıdır. Ürün çıkış DN erkek rekorlu kelebek vanalıdır.  0,75 KW  36 d/d redüktör ve buna bağlı paslanmaz çelik karıştırıcı kanatlıdır. Özel yazılım otomatik karıştırma programı süt soğukluğu istenilen set değerine geldikten sonra karıştırıcı 3 dak. çalışıp 10 dak. durmaktadır. Soğutma kompresörleri tank üzerindeki yekpare şaseye akupledir. 1 Adet 7 HP ekovat, 1 adet kondenser, 2 adet fan motoru bulunmaktadır.  Soğutma işleminde A 404  gaz kullanılmaktadır. Düşük süt miktarlarında dahi buzlanmadan soğutma imkanına sahiptir. Elektronik kontrol sistemi pano içersine akupledir ve bütün işlemler elektronik kontrol sistemi üzerinden yapılmaktadır.

7

8 Yatay Tip Soğutma Tankları
AISI 304 kalite paslanmaz çelikten mamul +32 C'den +4 C'ye kadar soğutma 60mm poliüretan izoleli Dijital termostat ve termometre göstergeli Hermetik kompresör R404 gazı ile soğutma Çift cidarlı Rolbond plakalı soğutma ile yüksek verim Monofaze ve Trifaze seçimi Kapasite: 2.00 lt lt lt lt. 5.000 lt lt lt lt. Otomatik yıkama sistemi (opsiyonel) Elektronik tartım sistemi (opsiyonel)

9 2000 lt Kapasiteli Tanklar Yatay silindirik model, Ep tipi rolbont ısı değiştirici plaka ile soğutma sağlanmaktadır.  1. Gövde 2,5 mm izole gövde 1,5 mm AISI 304 paslanmaz çeliktir. İzolasyon aralığı 60 mm kalınlıkta, CFC içermeyen poliüretan köpük malzeme ile izolelidir.  Tank gövdesi AISI 304 kalite yekpare şase üzerine akupledir. Kaynaklı bölgeler 1. sınıf ARGON TIG kaynağı ve 1. sınıf pürüzsüz polisajlıdır. Ürün çıkış DN erkek rekorlu kelebek vanalıdır.  AISI 304 kalite paslanmaz çelik ürün girişli, Ø 400 mm menhol kapaklıdır. 0,75 KW 36 d/d redüktör ve buna bağlı paslanmaz çelik karıştırıcı kanatlıdır. Özel yazılım otomatik karıştırma programı süt soğukluğu istenilen set değerine geldikten  sonra karıştırıcı 3 dak. çalışıp 10 dak. durmaktadır. Havalandırma menfezlidir. AISI 304 kalite paslanmaz çelikten merdivenli ve ayarlanabilir vidalı ayaklıdır. Soğutma kompresörleri tank üzerindeki yekpare şaseye akupledir. 1 Adet 7 HP ekovat, 1 adet kondenser, 2 adet fan motoru bulunmaktadır.  Soğutma işleminde A 404  gaz kullanılmaktadır. Düşük süt miktarlarında dahi buzlanmadan soğutma imkanına sahiptir. Bütün işlemler elektronik kontrol sistemi üzerinden yapılmaktadır. Voltaj yükselmesi, voltaj düşüklüğü, faz karışımını önlemek için faz koruma rölesi bulunmaktadır. OTOMATİK YIKAMA  (0PSİYONEL) 3 ile 4 periyot arasında yıkama özelliğine sahiptir.(Zamanları isteğe göre ayarlanabilmektedir) Düşük miktarda su tüketimi sağlamaktadır. CIP topu, su tüm yüzeye ulaşabilecek şekildedir. Yıkama programı tek tuş ile başlatılabilmektedir. Düşük seviyede deterjan tüketimi sağlamaktadır. Deterjan Dozajlama Pompasına sahiptir. DİJİTAL SEVİYE GÖSTERGESİ  (0PSİYONEL) Tank içerisindeki süt miktarı Dijital ekrandan Kg ve Lt olarak ayrı ayrı görülmektedir. % hata payı ile ölçüm yapma imkanına sahiptir.

10 3000 lt Kapasiteli Tanklar Yatay silindirik model, 1.cidar 2,5 mm ve 1.cidara akuple edilmiş Ep tipi rolbont ısı değiştirici plaka ile soğutma sağlanmaktadır.  1. Gövde 2,5 mm izole gövde 1,5 mm AISI 304 paslanmaz çeliktir. Tank gövdesi AISI 304 kalite yekpare şase üzerine akupledir. Kaynaklı bölgeler 1. sınıf ARGON TIG kaynağı ve 1. sınıf pürüzsüz polisajlıdır. Ürün çıkış DN erkek rekorlu kelebek vanalıdır.  İçersinde sıfır likit kalacak şekilde dizayn edilmiştir. İzolasyon aralığı 60 mm kalınlıkta,CFC içermeyen yüksek dansteli poliüretan köpük malzeme ile izolelidir.  AISI 304 kalite paslanmaz çelik  ürün girişli, Ø 400 mm menhol kapaklıdır. 1 adet  0,75 KW 36 d/d redüktör ve buna bağlı paslanmaz çelik karıştırıcı kanatlıdır.Karıştırıcı kanat sütün yapısını bozmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Özel yazılım otomatik karıştırma programı süt soğukluğu istenilen set değerine geldikten sonra karıştırıcı 3 dak. çalışıp 10 dak. durmaktadır. Havalandırma menfezlidir. AISI 304 kalite paslanmaz çelikten (kaymayı engelleyen) merdivenlidir. AISI 304 kalite paslanmaz çelikten ayarlanabilir ayaklıdır. Soğutma kompresörleri tank üzerindeki yekpare şaseye akupledir. 2 Adet 5 HP ekovat, 2 adet kondenser, 4 adet fan motoru bulunmaktadır.  Soğutma işleminde A 404  gaz kullanılmaktadır. Düşük süt miktarlarında dahi buzlanmadan soğutma imkanına sahiptir. Bütün işlemler elektronik kontrol sistemi üzerinden yapılmaktadır. Ani akım çekimini engellemek için kompresörler kademeli olarak devreye girmektedir. Voltaj yükselmesi, voltaj düşüklüğü, faz karışımını önlemek için faz koruma rölesi bulunmaktadır. OTOMATİK YIKAMA  (0PSİYONEL) 3 ile 4 periyot arasında yıkama özelliğine sahiptir. (Zamanları isteğe göre ayarlanabilmektedir) Düşük miktarda su tüketimi sağlamaktadır. CIP topu, su tüm yüzeye ulaşabilecek şekildedir. Yıkama programı tek tuş ile başlatılabilmektedir. Düşük seviyede deterjan tüketimi sağlamaktadır. Deterjan Dozajlama Pompasına sahiptir. DİJİTAL SEVİYE GÖSTERGESİ  (0PSİYONEL) Tank içerisindeki süt miktarı Dijital ekrandan Kg ve Lt olarak ayrı ayrı görülmektedir. % hata payı ile ölçüm yapma imkanına sahiptir.

11 4000 lt Kapasiteli Tanklar Yatay silindirik model, 1.cidar 2,5 mm ve 1.cidara akuple edilmiş Ep tipi rolbont ısı değiştirici plaka ile soğutma sağlanmaktadır.  1. Gövde 2,5 mm izole gövde 1,5 mm AISI 304 paslanmaz çeliktir. Tank gövdesi AISI 304 kalite yekpare şase üzerine akupledir. Kaynaklı bölgeler 1. sınıf ARGON TIG kaynağı ve 1. sınıf pürüzsüz polisajlıdır. Ürün çıkış DN erkek rekorlu kelebek vanalıdır.  İçersinde sıfır likit kalacak şekilde dizayn edilmiştir. İzolasyon aralığı 60 mm kalınlıkta,CFC içermeyen su bazlı yüksek dansteli poliüretan köpük malzeme ile izolelidir.  AISI 304 kalite paslanmaz çelik  ürün girişli, Ø 400 mm menhol kapaklıdır. 1 adet 0,75 KW 36 d/d redüktör ve buna bağlı paslanmaz çelik karıştırıcı kanatlıdır. Karıştırıcı kanat sütün yapısını bozmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Özel yazılım otomatik karıştırma programı süt soğukluğu istenilen set değerine geldikten sonra karıştırıcı 3 dak. çalışıp 10 dak. durmaktadır. Havalandırma menfezlidir. AISI 304 kalite paslanmaz çelikten (kaymayı engelleyen) merdivenlidir. AISI 304 kalite paslanmaz çelikten ayarlanabilir ayaklıdır. Soğutma kompresörleri tank üzerindeki yekpare şaseye akupledir. 2 Adet 6 HP ekovat, 2 adet kondenser, 4 adet fan motoru bulunmaktadır.  Soğutma işleminde A 404  gaz kullanılmaktadır. Düşük süt miktarlarında dahi buzlanmadan soğutma imkanına sahiptir. Bütün işlemler elektronik kontrol sistemi üzerinden yapılmaktadır.. Ani akım çekimini engellemek için kompresörler kademeli olarak devreye girmektedir. Voltaj yükselmesi, voltaj düşüklüğü, faz karışımını önlemek için faz koruma rölesi bulunmaktadır. OTOMATİK YIKAMA  (0PSİYONEL) 3 ile 4 periyot arasında yıkama özelliğine sahiptir. (Zamanları isteğe göre ayarlanabilmektedir) Düşük miktarda su tüketimi sağlamaktadır. CIP topu, su tüm yüzeye ulaşabilecek şekildedir. Yıkama programı tek tuş ile başlatılabilmektedir. Düşük seviyede deterjan tüketimi sağlamaktadır. Deterjan Dozajlama Pompasına sahiptir. DİJİTAL SEVİYE GÖSTERGESİ  (0PSİYONEL) Tank içerisindeki süt miktarı Dijital ekrandan Kg ve Lt olarak ayrı ayrı görülmektedir. % hata payı ile ölçüm yapma imkanına sahiptir.

12 5000 lt Kapasiteli Tanklar Yatay silindirik model, 1.cidar 2,5 mm ve 1.cidara akuple edilmiş Ep tipi rolbont ısı değiştirici plaka ile soğutma sağlanmaktadır.  1. Gövde 2,5 mm izole gövde 1,5 mm AISI 304 paslanmaz çeliktir. Tank gövdesi AISI 304 kalite yekpare şase üzerine akupledir. Kaynaklı bölgeler 1. sınıf ARGON TIG kaynağı ve 1. sınıf pürüzsüz polisajlıdır. Ürün çıkış DN erkek rekorlu kelebek vanalıdır.  İçersinde sıfır likit kalacak şekilde dizayn edilmiştir. İzolasyon aralığı 60 mm kalınlıkta,CFC içermeyen su bazlı yüksek dansteli poliüretan köpük malzeme ile izolelidir.  AISI 304 kalite paslanmaz çelik  ürün girişli, Ø 400 mm menhol kapaklıdır. 1 adet 0,75 KW 36 d/d redüktör ve buna bağlı paslanmaz çelik karıştırıcı kanatlıdır.Karıştırıcı kanat sütün yapısını bozmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Özel yazılım otomatik karıştırma programı süt soğukluğu istenilen set değerine geldikten sonra karıştırıcı 3 dak. çalışıp 10 dak. durmaktadır. Havalandırma menfezlidir. AISI 304 kalite paslanmaz çelikten (kaymayı engelleyen) merdivenlidir. AISI 304 kalite paslanmaz çelikten ayarlanabilir ayaklıdır. Soğutma kompresörleri tank üzerindeki yekpare şaseye akupledir. 2 Adet 7 HP ekovat, 2 adet kondenser, 4 adet fan motoru bulunmaktadır.  Soğutma işleminde A 404  gaz kullanılmaktadır. Düşük süt miktarlarında dahi buzlanmadan soğutma imkanına sahiptir. Bütün işlemler elektronik kontrol sistemi üzerinden yapılmaktadır.. Ani akım çekimini engellemek için kompresörler kademeli olarak devreye girmektedir. Voltaj yükselmesi, voltaj düşüklüğü, faz karışımını önlemek için faz koruma rölesi bulunmaktadır. OTOMATİK YIKAMA  (0PSİYONEL) 3 ile 4 periyot arasında yıkama özelliğine sahiptir. (Zamanları isteğe göre ayarlanabilmektedir) Düşük miktarda su tüketimi sağlamaktadır. CIP topu, su tüm yüzeye ulaşabilecek şekildedir. Yıkama programı tek tuş ile başlatılabilmektedir. Düşük seviyede deterjan tüketimi sağlamaktadır. Deterjan Dozajlama Pompasına sahiptir. DİJİTAL SEVİYE GÖSTERGESİ  (0PSİYONEL) Tank içerisindeki süt miktarı Dijital ekrandan Kg ve Lt olarak ayrı ayrı görülmektedir. % hata payı ile ölçüm yapma imkanına sahiptir.

13

14 5000 litre üstü imalat özel isteğe bağlı olarak yapılabilir.
 Tel:   Fax:    Adres: Çınarköyü Yolkenarı Sanayi No.2 Kemalpaşa/İzmir


"Süt Soğutma Tankları." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları