Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BERLIN 08 – 10 ŞUBAT 2012 AY’DAN TURİZM 4/2/2017 8:41 PM

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BERLIN 08 – 10 ŞUBAT 2012 AY’DAN TURİZM 4/2/2017 8:41 PM"— Sunum transkripti:

1 BERLIN 08 – 10 ŞUBAT 2012 AY’DAN TURİZM 4/2/2017 8:41 PM
Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep: © 2007 Microsoft Corporation. All rights reserved. Microsoft, Windows, Windows Vista and other product names are or may be registered trademarks and/or trademarks in the U.S. and/or other countries. The information herein is for informational purposes only and represents the current view of Microsoft Corporation as of the date of this presentation. Because Microsoft must respond to changing market conditions, it should not be interpreted to be a commitment on the part of Microsoft, and Microsoft cannot guarantee the accuracy of any information provided after the date of this presentation. MICROSOFT MAKES NO WARRANTIES, EXPRESS, IMPLIED OR STATUTORY, AS TO THE INFORMATION IN THIS PRESENTATION.

2 AY’DAN TURİZM HAKKINDA:
AY’DAN TURİZM, 1971 YILINDAN BUGÜNE 40 YILLIK TECRÜBENİN VERMİŞ OLDUĞU ÜSTÜN DENEYİMİ GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. AY’DAN TURİZM; YEPYENİ BİR VİZYONLA; DEĞİŞİK SEKTÖRLERDE BÜYÜME HEDEFLEYEN FİRMALARIN GÜNÜMÜZDE EN ÖNEMLİ GEREKLERİNDEN OLAN MOTİVASYON VE TEŞVİK GEZİLERİ, BÖLGESEL, ULUSAL VE ULUSLARARASI LANSMAN, BAYİİ KOORDİNASYON VE EĞİTİM TOPLANTILARI, BUNLARIN YANINDA BİREYSEL VE GRUP OLARAK GERÇEKLEŞEN YURTİÇİ VE YURTDIŞI SEYAHATLER, YURTDIŞINDAN ÜLKEMİZİ ZİYARET ETMEK VE GEZMEK AMACI İLE GELEN YABANCI MİSAFİRLERİN ÜLKEMİZDE AĞIRLANMASI VE TÜM DÜNYADA VIP SEYAHAT ORGANİZASYONU GİBİ KONULARDA PROFESYONEL OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR. ÖZELLİKLE İŞ VE EĞİTİM TOPLANTILARI, ÖZEL VE ŞİRKET GEZİLERİ, KURUMSAL MOTİVASYON AKTİVİTELERİ, ÖZEL KONSEPTLİ ORGANİZASYONLAR VE DAHA PEK ÇOK AKTİVİTEYİ HİZMET VERMEKTE OLDUĞU MÜŞTERİLERİ İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLAYAN VE ORGANİZE EDEN AY’DAN TURİZM, YARATICI VE ÖZVERİLİ EKİBİ İLE SİZLERE HER ZAMAN ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA HAZIRDIR. AY’DAN TURİZM Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep:

3 BİR KAHVENİN 40 YIL HATIRI VARDIR DERLER. BİZ BU SÜREYİ DOLDURDUK
BİR KAHVENİN 40 YIL HATIRI VARDIR DERLER. BİZ BU SÜREYİ DOLDURDUK. ŞİMDİ İKİNCİ 40. YILIMIZA BAŞLARKEN SİZLERİ BİLGİMİZLE, TECRÜBEMİZLE, DOSTLUĞUMUZLA DOLU BİR KAHVE İÇMEYE DAVET EDİYORUZ. 40 YILLIK BİR ŞİRKETİN SORUMLULUĞUNU ÜSTLENMEK, ONUN GEÇMİŞİNDEKİ BAŞARILARINA LEKE SÜRMEDEN, ÜZERİNE YENİ BAŞARILAR EKLEMEK VE ESKİ DOSTLARLA TEKRAR BİRARAYA GELİP GELECEĞİ YENİDEN ŞEKİLLENDİRMEK, İŞİN BAŞINDAKİ YÖNETİCİYE HEM BİR MEYDAN OKUMA DUYGUSU VE HEM DE BÜYÜK BİR MUTLULUK VERİYOR. 1971 YILINDA KURULAN AY’DAN TURİZM, 1986 YILINDA TARAFIMIZDAN DEVİR ALNIMIŞTIR. BUGÜNE KADAR TURİZM SEKTÖRÜNDE; İÇ TURİZM, YURTDIŞI ORGANİZASYON, BİLET HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN AY’DAN TURİZM BUGÜN GENÇ, DİNAMİK VE KÖKLERİNE BAĞLI EKİBİ İLE MICE ( ŞİRKET TOPLANTILARI, YURTDIŞI FUAR VE GEZİ ORGANİZASYONLARI ) ALANINDA SİZLERİN HİZMETİNDEDİR. AY’DAN TURİZM Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep:

4 AY’DAN TURİZM Sayın Yetkili, 27 Aralık 2011
Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 2 gecelik Berlin programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız. Grubunuz için Türk Havayolları’nda aşağıda belirtilen uçuşlar önerilmektedir: TÜRK HAVAYOLLARI: 08 ŞUBAT 2012 TK 1721 ISTANBUL – BERLIN 08: :45 10 ŞUBAT 2012 TK 1726 BERLIN – ISTANBUL 14: :25 Programımızda Berlin’de şehir içerisinde bulunan 1. sınıf oteller tercih edilecektir. Tüm transferler 1. sınıf lüks otobüsler ile gerçekleşecektir. Bilgilerinize sunar, ilave bilgiye ihtiyacınız olması halinde aşağıda belirtilen cep telefonumdan bana her zaman ulaşabileceğinizi bilgilerinize sunarım. Saygılarımla, İhsan ÖRNEKAL Aydan Turizm Satış & Pazarlama ve Proje Müdürü GSM : Ofis : AY’DAN TURİZM Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep:

5 FRUIT LOJISTICA ULUSLARARASI MEYVE, SEBZE TİCARET FUARI BERLİN 08 – 10 ŞUBAT 2012
1.Gün  İSTANBUL – BERLİN : 08 ŞUBAT 2012 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 06:50’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1721 sefer sayılı uçuş ile saat 08:50’de Berlin’e hareket. Yerel saat ile 10:45’de Berlin’e varışın ardından fuar alanına transfer ve tam gün FRUIT LOGISTICA Uluslararası Meyve, Sebze ve Ticaret Fuarı ziyareti yapılacaktır. Fuarda ikili görüşmeler yapabilir, sektör ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Akşam üzeri otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 2.Gün  BERLİN: 09 ŞUBAT 2012 Sabah kahvaltısının ardından tam gün FRUIT LOGISTICA Uluslararası Meyve, Sebze ve Ticaret Fuarı ziyareti için otelimizden hareket. Tüm gün fuarı ziyaret ederek ikili görüşmeler yapabilir, sektör ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Geceleme otelimizde. 3.Gün  BERLİN : 10 ŞUBAT 2012 Sabah kahvaltısı ve odaları boşaltmamızı müteakip Berlin havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1726 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:40’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.25’de İstanbul’a varış. AY’DAN TURİZM Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep:

6 PAKET FİYATIMIZA DAHİL OLAN PAKET FİYATA DAHİL OLMAYAN
FRUIT LOJISTICA ULUSLARARASI MEYVE, SEBZE TİCARET FUARI BERLİN 08 – 10 ŞUBAT 2012 ÇOK ÖZEL FİYATIMIZ TEK KİŞİLİK ODA PAKET : Euro 535.- Türk Havayolları ile İstanbul – Berlin – İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti Havalimanı vergileri Berlin’de 4 yıldız superior otel’de TEK KİŞİLİK ODADA 2 gece ODA + KAHVALTI dahil konaklama Berlin havalimanı – otel – havalimanı transferleri Otel- Fuar-Otel transferleri (2 gün ) Yerel asistanlık Hizmetleri PAKET FİYATIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLER: Kişisel Harcamalar Fuar giriş ücreti Schengen Vize Ücreti ( 130 Euro ) Seyahat Sigortası Bedeli ( 10 Euro ) Yurtdışı Çıkış Harç Pulu ( 15 TL ) PAKET FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER : Türk Hava Yolları'nda henüz opsiyon alınmamış olup, talebinize istinaden gerekli çalışmalar yapılacaktır. Otelde henüz rezervasyon yapılmamış olup, talebinize istinaden opsiyon alınacaktır. Teklifteki otelde yer olmaması durumunda aynı kategoride başka bir otel önerilebilecektir. Tüm transferler, klimalı 1. sınıf özel araçlar ile gerçekleşecektir. Fiyatlarımıza; vergiler dahil edilmiştir. Fiyatlarımız minimum 20 kişi için geçerli olup, kişi sayısında azalma olması halinde fiyat teklifimiz revize edilebilecektir. Tur programı ve ücretler tarihindeki Türk Hava Yolları tarife ve fiyatlarına göre EURO olarak hazırlanmış olup, bu tarihten sonra havayolu taşıma ücretlerine yapılacak olan zamlar ve vergiler tur ücretine aynı oranda ilave edilebilecektir. Tur programında ve uçuş saatlerindeki olası değişikliklere bağlı olarak programda değişiklik yapılabilir. AY’DAN TURİZM Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep:

7 TRANSFER HİZMETLERİ AY’DAN TURİZM
Yurtdışındaki tüm organizasyonlarınızda 1.sınıf kaliteli lüks araçlarımızla havalimanı – otel, havalimanı – şehir merkezi, fuar merkezi, gruplara ve kişilere özel VIP transfer hizmetlerimizi siz değerli misafirlerimizin yüksek memnuniyetlerini hedefleyerek gerçekleştirmekteyiz. AY’DAN TURİZM Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep:

8 PENTAHOTEL KOPENICK BERLIN
( 4 yıldız superior) AY’DAN TURİZM Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep:

9 INFORMATION AY’DAN TURİZM
Located on the banks of the Dahme River across from the Koepenick Castle, the pentahotel Berlin-Koepenick offers incredible views of an enchanting area. From our exclusive hotel in Berlin, walk to old town, stroll along the river, imagine medieval life from the castle, and enjoy downtown Berlin with an easy ride on the subway. Whether traveling to Berlin for business or leisure, the pentahotel Berlin-Koepenick is the perfect place. Stay fit in our on-site fitness centre morning, noon or night. The pentahotel offers an atmosphere that you might expect to find in Milan or London. Designed by Matteo Thun, our pentalounge exudes this relaxed, friendly style and the rooms continue the design approach. You’ll feel comfortable immediately: The in-house movie channels are free of charge and wireless Internet costs next to nothing (€5.50 per day). Hotel Information 4 floors, 190 rooms 19 conference rooms with 1295 m² floor space Check-in: from 3 pm, Check-out: till 12 pm 100 parking spaces in our underground car park Public transport: bus and tram stop AY’DAN TURİZM Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok.Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Tel: Fax: Cep:


"BERLIN 08 – 10 ŞUBAT 2012 AY’DAN TURİZM 4/2/2017 8:41 PM" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları