Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

millete kömür dağıtır……………

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "millete kömür dağıtır……………"— Sunum transkripti:

1 millete kömür dağıtır……………
Kanyonda mağaza kapatır hey gidi hey…..

2 İngiliz kökenli moda merkezi Harvey Nichols, 2006 yılında İngiltere'den sonra Türkiye'de de bir mağaza açtı. Mağaza, lüks alışveriş merkezi Kanyon'da bulunuyor... Net 8 bin metrekare kapalı alana sahip. İsterseniz siz buna 80 adet 100 metrekarelik daire' de diyebilirsiniz. Salvatore Ferragamo Giorgio Armani Kuaför Ata Kozmetik Beyond Beauty Bakım Odaları BURASI 1.KAT Takdir edersiniz ki 1.Katta Yer alan mağazalar bu kadarcık Değil…

3 Üç katlı mağaza için 13 milyon dolar harcandı.
300 kişi çalışıyor. 300'den fazla marka ve 150 bin çeşit ürün yer alıyor. En pahalı ürün 14 bin dolara satılan Bottega Veneta marka çanta. En ucuz ürün ise 20 dolara çorap. Günlük cirosu yaklaşık 120 bin dolar.

4 Birinci katında "klasik şıklığın duayeni“Giorgio Armani,
"Holywood yıldızlarının ayaklarında devleşen" ayakkabı markası Salvatore Ferragamo, "deri çantada dünyanın bir numarası" Loewe, Ayrıca bir de "Juice Bar..." "kişisel bakımı bir ritüele dönüştüren" Kuaför Ata bulunuyor...

5 İkinci katta, "kişiye özel alışveriş hizmeti" veriliyor.
Geniş ve rahat oturma grubu, aynalarla kaplı duvarlar, yiyecek-içecek servisi ve emre amade satış elemanları... Chanel, Jo Malone, Lanvin, Pierre Hardy, Camilla Skovgarda gibi markalar da cabası.

6 Üçüncü katta yine dünyanın en pahalı markaları ve bir de "Gurme Market
Dünyaca ünlü Costume National, Givenchy, Salvatore Ferrgamo, Hugo Boss gibi bir çok marka Harvey Nichols, Polo Ralph Lauren. Berluti …….. Saymakla bitmeyecek

7 Gelelim bir "reklam yazarı" gibi bu mağazadan söz etmemin nedenine: Böyle bir mağazayı sırf "rahat alışveriş edebilmek" için kim kapatır?

8 Dubai Şeyhi...? Evet...

9 Suudi Kralı...? Evet...

10 Dünyanın en zengin adamlarından Bill Gates... ?
Evet...

11 Peki; Türkiye'den kim kapatabilir
Peki; Türkiye'den kim kapatabilir? Belki kapatabilecek başka birileri de vardır ama dün öğrendik ki bugüne kadar bunu yapan tek kişi,

12 Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan olmuş...

13 Emine Hanım her ayın belli günlerinde. Dikkat edin, "bir kez" değil
Emine Hanım her ayın belli günlerinde... Dikkat edin, "bir kez" değil... Her ayın belli günlerinde birkaç yakın arkadaşıyla akşam saatlerinde Kanyon'a gelir ve garajdan özel bir asansörle bu mağazaya çıkarmış... O sırada da mağazaya başka hiçbir müşteri alınmazmış! Sonra da Hanımefendi'nin canı bazen film seyretmek istermiş... O zaman da mağazadan Kanyon'un konforlu sinema salonlarından birine geçermiş arkadaşlarıyla... Tahmin edebileceğiniz gibi o salon da halka kapatılırmış!

14 Demek ki Başbakan, "Maaşımla geçinmekte sıkıntı çekiyorum" derken, Emine Hanım'ın bu "lüks merakı"nı anlatmaya çalışıyormuş aslında! Allah'tan çocuklarının düğününde "yakınları" çok takı taktılar da, oğullarını-kızlarını "bursla" okutmak zorunda kalan bu ailenin "hanımefendisi" artık mağaza kapatabilir hale geldi!

15 Ağabeyi: Aldığı maaş ne ki mal varlığı olsun

16 Dün bu konudan söz ettiğim bazı arkadaşlar,
"Ne o,kıskandın mı?" diye sordu. Hayır kıskanmadım... Böyle "zengin ve güçlü" bir Başbakanımız olduğu için gurur duydum... Siz de kıskanmayın ne olur! Çalışın, sizin de olur ! ! !

17 Nereden nereye…….. SİZ AÇLIKTAN KIRILIRKEN BU ADAMLARIN,
CEPLERİNİ DOLDURMAYI ONLARI BU LÜKSTEN MAHRUM BIRAKMAYI AMAN !!!!! SAKIN DÜŞÜNMEYİN, İHMAL ETMEYİN!!! DAHA ÇOK PRİM VERİN.. ELBET ALACAKSINIZ……….. YA MÜKAFATINIZI YADA ANANIZI ALIP GİDECEKSİNİZ. Mustafa mutlu (vatan)


"millete kömür dağıtır……………" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları