Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Satın alacağınız malların kalitesi ve fiyatı hakkında araştırma yapmalı, aynı kalitedeki uygun fiyatlı ürünleri seçmelisiniz.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Satın alacağınız malların kalitesi ve fiyatı hakkında araştırma yapmalı, aynı kalitedeki uygun fiyatlı ürünleri seçmelisiniz."— Sunum transkripti:

1

2 Satın alacağınız malların kalitesi ve fiyatı hakkında araştırma yapmalı, aynı kalitedeki uygun fiyatlı ürünleri seçmelisiniz.

3 Alacağınız mallarda Türk Standartları Enstitüsü (TSE) damgasının olup olmadığını kontrol etmelisiniz çünkü bu damganın olduğu ürünleri üreten firmalar önceden belirlenen şartlara uymak zorundadır. Yani hatalı ve bozuk malı tüketime sunamazlar. Ürünlerini belirli bir kalitede üretmek zorundadırlar.

4 Garanti Belgesi olan ürünleri almalısınız. Böylece aldığınız malın bozulması hâlinde zarara uğramazsınız. Alışveriş yaptıktan sonra mutlaka fiş ya da fatura almalısınız

5

6

7

8


"Satın alacağınız malların kalitesi ve fiyatı hakkında araştırma yapmalı, aynı kalitedeki uygun fiyatlı ürünleri seçmelisiniz." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları