Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TÜRK SANAT MÜZİĞİNİN GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE UZANAN YOLCULUĞUNDA İÇERİĞİNDE DENİZ, MEHTAP VE SAHİLİ KONU ALAN PEK ÇOK ESER BULUNMAKTADIR. BU KONUYU İŞLEYEN.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TÜRK SANAT MÜZİĞİNİN GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE UZANAN YOLCULUĞUNDA İÇERİĞİNDE DENİZ, MEHTAP VE SAHİLİ KONU ALAN PEK ÇOK ESER BULUNMAKTADIR. BU KONUYU İŞLEYEN."— Sunum transkripti:

1

2 TÜRK SANAT MÜZİĞİNİN GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE UZANAN YOLCULUĞUNDA İÇERİĞİNDE DENİZ, MEHTAP VE SAHİLİ KONU ALAN PEK ÇOK ESER BULUNMAKTADIR. BU KONUYU İŞLEYEN BUNCA ÇOK ESERİN OLUŞUMUNDA,TARİHİMİZDEKİ MEHTABİYE KÜLTÜRÜNÜN DE ETKİSİ OLDUĞU DÜŞÜNÜLMEKTEDİR. ‘’SAHİLDE GEZEN ŞARKILAR’’ PROGRAMIMIZ BU ESERLERDEN YOLA ÇIKARAK HAZIRLANMIŞTIR. PROGRAM 2 BÖLÜMDEN OLUŞUP,HER BÖLÜM 45 DAKİKA OLARAK TASARLANMIŞTIR. ‘’SAHİLDE GEZEN ŞARKILAR’’ PROGRAMININ SUNUMU 1 SUNUCU 1 SOLİST 5 SAZ SANATÇISI İLE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

3 PROGRAM SUNUMU TRT TSM PRODUKTÖRÜ TÜRKOLOG NURİYE ERACAR SEÇİLEN ESERLERİN GÜFTELERİNİN AÇILIMI VE ŞİİRSEL ANLATIMLAR. ESERLERİN İÇERİĞİNE UYGUN GÖRSEL ÖĞELER.

4 SOLİSTLER: ÇİĞDEM KIRÖMEROĞLU(YARKIN) TRT TUĞÇE PALA TRT NESRİN – ÇETİN KÖRÜKÇÜ TRT GÜZİN DEĞİŞMEZ DEVLET KOROSU NUSRET YILMAZ TRT BEKİR ÜNLÜATAER TRT MELAHAT GÜRSES TRT DİLEK TÜRKAN DEVLET KOROSU GÖKHAN SEZEN UMUT AKYÜREK PROGRAMA KATILAN SANATÇILARIMIZ TRT VEYA DEVLET KOROSU KADROLU OLUP ÖZEL İZİNLE SUNUMLARIMIZA DAHİL OLMAKTADIRLAR. SUNUMLARDA 1 SOLİST KATILIMCI BULUNMAKTADIR.

5 SAZ GRUBU: KEMAN KANUN RİTM KLARNET NEY TAMBUR YAYLI TAMBUR UD VİYOLENSEL KEMENÇE PROGRAMA KATILAN SAZ GRUBU 5 KİŞİDEN OLUŞMAKTADIR. PROGRAMDA İCRA EDİLECEK ESERLERE UYGUNLUĞUNA GÖRE SAZLAR BELİRLENMEKTEDİR.

6 SAHİLDE GEZEN ŞARKILAR PROGRAM BÜTÇESİ 1 SUNUCU 1 SOLİST 5 SAZ SANATÇISI GÖRSEL TASARIM VE UYGULAMA DAHİL 5000 TL OLARAK BELİRLENMİŞTİR. KDV VERGİSİ AYRICA HESAPLANACAKTIR.

7 www.3eventproduction.org info@3eventproduction.org 3eventproduction@gmail.com 0 212 252 75 05 0 532 392 92 56


"TÜRK SANAT MÜZİĞİNİN GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE UZANAN YOLCULUĞUNDA İÇERİĞİNDE DENİZ, MEHTAP VE SAHİLİ KONU ALAN PEK ÇOK ESER BULUNMAKTADIR. BU KONUYU İŞLEYEN." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları