Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Karanlık bir geceye doğan aydınlıktın sen, Doğdun güneş gibi yurdumun üstüne, Senin için hiçbir şey yapamadan ben, Kefenin örtüldü soğuk bedenin üstüne.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Karanlık bir geceye doğan aydınlıktın sen, Doğdun güneş gibi yurdumun üstüne, Senin için hiçbir şey yapamadan ben, Kefenin örtüldü soğuk bedenin üstüne."— Sunum transkripti:

1

2 Karanlık bir geceye doğan aydınlıktın sen, Doğdun güneş gibi yurdumun üstüne, Senin için hiçbir şey yapamadan ben, Kefenin örtüldü soğuk bedenin üstüne.

3

4 Maviyi daha derin senin gözünde gördüm, O dalgalandıkça uçuyordu saçların, Senin için sadece tek noktada kördüm, Gölgen hala üzerinde idi ağaçların.

5

6 T üm görkeminle parlıyorsun Anıtkabir’den Yüzün hala genç, gözlerin hala deniz, Mevla’m uzak etsin nazardan, şerden, Sonsuza kadar koruyacağız seni biz.

7

8 Herkesin dilinde ‘‘TÜRK’’ adına bir dilek, Türk’ün bileğini bükemez hiçbir bilek, Şimdi yetim bıraktın bizleri giderek, Yüreklerimizdesin ölsen de sonsuza dek.

9 TEŞEKKÜRLER... GÖRKEM BUĞRA KIZILKAYA HAZIRLIK B 197


"Karanlık bir geceye doğan aydınlıktın sen, Doğdun güneş gibi yurdumun üstüne, Senin için hiçbir şey yapamadan ben, Kefenin örtüldü soğuk bedenin üstüne." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları