Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ETwinning PORTAL. PORTAL ( HERKESE AÇIK ) Dili Türkçe yapabilirsiniz Portala kayıtlı öğretmen,proje ve okul sayılarını güncel olarak görebilirsiniz. eTwinning.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ETwinning PORTAL. PORTAL ( HERKESE AÇIK ) Dili Türkçe yapabilirsiniz Portala kayıtlı öğretmen,proje ve okul sayılarını güncel olarak görebilirsiniz. eTwinning."— Sunum transkripti:

1 eTwinning PORTAL

2 PORTAL ( HERKESE AÇIK ) Dili Türkçe yapabilirsiniz Portala kayıtlı öğretmen,proje ve okul sayılarını güncel olarak görebilirsiniz. eTwinning Toplululuğuna katılmak için Üye olacağımız bölüm.

3 Keşfedin Bağlanın İşbirliği yapın Yenilikleri Takip edin Destek alın

4 PORTAL Keşfedin eTwinninng nedir? Genel Bilgilere ulaşabilirsiniz. Nasıl Dahil Olunabilir? eTwinning Platformunu tanıma, Kayıt,ortak bulma ve etiği anlatır. Araçlar eTwinning Masaüstünde ortakları ile işbirliği ve iletişim kurmanıza Yardımcı olur. Öğrenciler için eTwinning in faydaları eTwinning Yayınlarını Görebilirsiniz. Söyleşiler Uzman kişilerin eTwinning deneyimlerini Anlattıkları bölümdür.

5 PORTAL Bağlanın eTwinning Topluluğuna Katılın eTwinning in size sunduğu avantajları Görebilirsiniz. Okulları,kişileri projeleri tara eTwinning Plus eTwinning in genişlemesi ile faaliyete dahil olan 6 ülkeyi ve nasıl projeler geliştirileceğini açıklar.

6 PORTAL İşbirliği Yapın Galeri İyi Proje örnekleri sunar. Modüller eTwinning projelerinizi zenginleştire bileceğiniz aktiviteler sunar. Her ülke için okul takvimi Kitler Kullanıma hazır proje kitleri başarılı eTwinning projeleri için rehberlik yapar.

7 PORTAL Gelişim Gösterin Mesleki Gelişim Atölye Çalışmaları Avrupa da öğretmenlerin gelişimlerine yönelik çalıştaylara bakabilirsiniz. Öğrenme Etkinlikleri Çevrimiçi öğrenme etkinliklerini görebilirsiniz. Özel eTwinning Grupları Öğretmenleri n fikir alışverişi yaptıkları gruplardır. Ödüller İlave Eğitimler Öğretmenlere mesleki gelişimlerine katkı sunacak,kurs ve aktiviteleri sunar. Çevrimiçi Seminerler Canlı iletişim oturumlarıdır.

8 PORTAL Yenilikleri Takip edin Haberler Avrupa Köşesi Röportajlar eTwinning Arkadaşları Avrupadaki öğretmenlerle iletişime geçmenin yollarını öğrenebilirsiniz. Haber Bülteni eTwinning e dahil olan okullar hakkında bilgi verir. Basın Köşesi

9 PORTAL Destek Alın Yardım Kılavuzlar Sık Sorulan Sorular İrtibat Kurma Sözlük e-güvenlik eTwinning yolculuğunda internetin olumlu, güvenli ve etkin kullanımıyla ilgili konular ve fırsatlar hakkında bilgiler, sunar.

10 BURCU YÜKSEK eTwinning Adana İl Koordinatörü buryuk85@gmail.com TEŞEKKÜRLER


"ETwinning PORTAL. PORTAL ( HERKESE AÇIK ) Dili Türkçe yapabilirsiniz Portala kayıtlı öğretmen,proje ve okul sayılarını güncel olarak görebilirsiniz. eTwinning." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları