Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sanal Hırsızlıkla Mücadele Bölümü Zeynep Aydın Mert Sude Lütfen parolanızı değiştirin.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sanal Hırsızlıkla Mücadele Bölümü Zeynep Aydın Mert Sude Lütfen parolanızı değiştirin."— Sunum transkripti:

1

2 parola@parola.com Sanal Hırsızlıkla Mücadele Bölümü kazancli@sans.com Zeynep Aydın Mert Sude ? @butterfly info@gencliknoktasi.com Lütfen parolanızı değiştirin Lütfen Hesap Bilgilerinizi Kontrol Edin. Kazanan Şanslı Kişi Sizsiniz! Bir kutlama mesajınız var İstek Sude, yanıt vermenizi bekliyor Seçmeli matematik Selam ! Bedava MP3 Kazandınız !

3 Gönderen: parola@parola.com Konu : Lütfen parolanızı değiştirin Değerli kullanıcı, E-posta hesabınızla ilgili bilgileri ve şifrenizi güncellemeniz gerekmektedir. Güncelleme yapılmayan hesapların çalınma olasılığı konusunda sizi bilgilendiriyor ve sorumluluk almayacağımızı bildirmek istiyoruz. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. Parolanızı güvenli bir şekilde değiştirmek için buraya tıklayın.

4 Gönderen: Sanal Hırsızlıkla Mücadele Bölümü Konu :Lütfen Hesap Bilgilerinizi Kontrol Edin. Sevgili Müşterimiz, Son zamanlarda yaşanan sahtekârlık işlemlerinin artması nedeniyle, bankamız güvenlik kurulunun aldığı güvenlik önlemleri hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Güncellenen yeni teknolojileri kullanan bankamız aracılığıyla yapacağınız ödemelerin güvenliğini garanti altına alıyoruz. Yeni güvenlik sisteminin yüklenmesi aşamasında, bazı bilgilerinizin kaybolma riskine karşı acilen kişisel bilgilerinizi güncelleyerek bize yardımcı olmanız gerekmektedir. İşbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Banka Hesap bilgilerinizi online olarak teyit etmek ve onaylamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. https://login.yatirimbankasi.com/verification.asp?d=1 Güncelleme işlemlerini 15 gün içerisinde yapmadığınız takdirde hesabınıza ulaşamayabileceğinizi, Bankacılık kanunu, 15. Maddesi, 3. Bendi uyarınca bildirmek zorundayız. Saygılarımızla, Sanal Hırsızlıkla Mücadele Bölümü

5 Gönderen: kazancli@sans.com Konu: Kazanan Şanslı Kişi Sizsiniz! İnternette sayfalar arasında gezinirken aniden karşınıza çıkan küçük ekran aracılığı ile yardım amaçlı bağış yapmanız, bir yarışmaya katılmanız, bir ödül kazandığınız bilgisi gelir. Tüm bunlar için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz istenir.

6 Gönderen: Zeynep Aydın Konu : Bir kutlama mesajınız var Merhaba, Arkadaşın sana bir tebrik kartı gönderdi. Lütfen aşağıdaki linke tıklayarak senin için özel olarak tasarlanmış tebrik kartını indir. Gizli hayranın.

7 Gönderen: Mert, sizi arkadaş listesine eklemek istiyor Konu: İstek “Merhaba! Seninle konuşmak eğlenceli olacağa benziyor. Haydi, beraber eğlenelim. Beni arkadaş listene ekler misin? - Mert”

8 Gönderen: Sudeeee Konu: Sude, yanıt vermenizi bekliyor “Selam, ben Sude! Yaz tatilinde tanışmıştık, hatırladın mı?”

9 Gönderen: ? Konu: Seçmeli matematik dersinden sonra şu mesaj geliyor “Merhaba, ben Atakan, seçmeli matematik dersinde aynı sınıftaydık. Ödevi anladın mı? Ödev hakkında konuşmak için bana telefon numaranı yazabilir misin? ‘’

10 Gönderen: @butterfly Konu: Takip etmediğiniz birinden doğrudan mesaj aldınız “Selam! Mesajlarına bayılıyorum, Çok komiksin! Bana telefon numaranı versene, daha fazla konuşalım!”

11 Gönderen: info@gencliknoktasi.com Konu: Bedava MP3 Kazandınız!


"Sanal Hırsızlıkla Mücadele Bölümü Zeynep Aydın Mert Sude Lütfen parolanızı değiştirin." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları