Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

LİSE VE İLKOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU LİSE VE İLKOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU Okul müdürü başkanlığında ; Okul müdürü başkanlığında ; bir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "LİSE VE İLKOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU LİSE VE İLKOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU Okul müdürü başkanlığında ; Okul müdürü başkanlığında ; bir."— Sunum transkripti:

1

2

3

4 LİSE VE İLKOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU LİSE VE İLKOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU Okul müdürü başkanlığında ; Okul müdürü başkanlığında ; bir müdür yardımcısı, bir müdür yardımcısı, varsa bir okul rehber öğretmeni, varsa bir okul rehber öğretmeni, okul-aile birliği başkanı, okul-aile birliği başkanı, liselerde (ayrıca)bir Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni, liselerde (ayrıca)bir Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni, ilkokullarda ise (ayrıca)bir sınıf öğretmeninden oluşur. ilkokullarda ise (ayrıca)bir sınıf öğretmeninden oluşur.

5 ORTAOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU Okul müdürü başkanlığında; Okul müdürü başkanlığında; bir müdür yardımcısı, bir müdür yardımcısı, bir okul rehber öğretmeni(varsa), bir okul rehber öğretmeni(varsa), okul-aile birliği başkanı, okul-aile birliği başkanı, bir Türkçe öğretmeninden oluşur. bir Türkçe öğretmeninden oluşur.

6

7

8

9

10 *Üye öğrencilerin düzenli kitap okuyan öğrencilerden seçilmesine ve sınıflar arasında dengeli dağılımın yapılmasına dikkat edilmelidir. *Kulüp çalışmalarında aktif rol almak isteyen veliler de kulübe dâhil edilmelidir. *Kulüp üyelerine üye kartı verilmelidir. üye kartı üye kartı *Üyelik kartı örneği www.ekip42.com internet sitesinde yer alacaktır.

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21 AYRICA ORTAOKULLARI İLGİLENDİREN DİĞER MADDELER

22 1. Ortaokullarda kurulacak olan kitapseverler Kulübü ile ilgili kulüp danışman öğretmeni bu kulüp çalışmalarını egzersiz çalışması kapsamında yürütebilir

23 2. Okul müdürlüğünce, proje çalışmasında kendisine sistem modülünden danışmanlık yapmak üzere sınıflar atanan ve bu sınıfların proje çalışmalarını aktif olarak yürüten Türkçe öğretmenlerinin fonetik sanatlar alanının edebiyat dalında bu konuyla ilgili egzersiz çalışması yapması sağlanabilir. egzersiz çalışması egzersiz çalışması *Söz konusu egzersiz ile ilgili örnek planı öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz www.ekip42.com sitesinde ya da okullara gönderilecek proje metinin sonunda yer alan “Ekler” kısmında bulabilirler.

24 3. Belirtilen tarihler arasında, okul müdürlüğünün www.ekip42.com internet sitesinde açılacak olan modülde, Türkçe öğretmenlerine girdikleri sınıfların atamasını yapması ve bunu ilgili öğretmenlere tebliğ etmesi.

25 4. Belirtilen tarihler arasında, Türkçe öğretmenlerinin kendisine okul müdürlüğünce atanan sınıflardaki tüm öğrencileri www.ekip42.com internet sitesindeki modüle üyeliklerinin sağlamaları, projeyi ve proje kapsamında öğrencilerden beklenenleri öğrencilere tanıtmaları.

26 5. Belirtilen tarihler arasında, Türkçe öğretmenlerinin öğrencilerin üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından, www.ekip42.com internet sitesinde yayınlanacak olan “Öğrencilerin Okuma Durumlarını Tespit Anketi”nin öğrencilerce doldurulmasının sağlamaları. Öğrencilerin Okuma Durumlarını Tespit Anketi”nin Öğrencilerin Okuma Durumlarını Tespit Anketi”nin

27 B İ Z İ D İ NLED İĞİ N İ Z İ Ç İ N TE Ş EKKÜR EDER İ Z.


"LİSE VE İLKOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU LİSE VE İLKOKULLAR İÇİN OKUL YÜRÜTME KURULU Okul müdürü başkanlığında ; Okul müdürü başkanlığında ; bir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları