Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TİYATRO OTOBÜSÜ ‘DÜNYAYA AÇILAN İLK KAPIMIZ’ GÖZLERİMİZ LOGO.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TİYATRO OTOBÜSÜ ‘DÜNYAYA AÇILAN İLK KAPIMIZ’ GÖZLERİMİZ LOGO."— Sunum transkripti:

1 TİYATRO OTOBÜSÜ ‘DÜNYAYA AÇILAN İLK KAPIMIZ’ GÖZLERİMİZ LOGO

2 ÜLKE BAZINDA İLAÇ KULLANIMININ BİLİNÇLİ OLARAK UYGULANMADIĞI GERÇEĞİ AŞİKARDIR. DOKTOR REÇETESİ İLE ALINAN İLAÇLARIN KULLANIM SÜRELERİ VE DOZLARI KULLANICI TARAFINDAN BİLİNÇLİ OLARAK UYGULANMAMAKTADIR. KALKINMA BAKALIĞI BÜNYESİNDE ‘SODES’KAPSAMINDA KATILDIĞIMIZ BİR SOSYAL DESTEK PROJESİ İLE ZİYARET ETTİĞİMİZ MARDİN İLİ VE ÖMERLİ İLÇESİ VE KÖYLERİNDE ÇOCUKLARIN VE EBEVEYNLERİN BU KONUDA DAHA DA AZ BİLİNÇLİ OLDUĞUGÖZLENMİŞTİR. İLAÇ KULLANIMINDAN ÖNCE MİKROBİK ORTAMLARDAN KORUNMAYA KARŞI BİLGİ VE TEDBİRLER DE DÜŞÜK DÜZEYDEDİR.

3 ‘DÜNYAYA AÇILAN İLK KAPIMIZ’ ADLI OYUNUMUZ BU KONUDA YARININ BÜYÜKLERİ OLAN ÇOCUKLARIMIZI TİYATRO SANATI ARACILIĞI İLE BİLGİLENDİRMEYİ HEDEFLEMEKTEDİR. KURUMUNUZ NEZDİNDE OLUŞTURULACAK BİR PROJE İLE ÇOCUKLARIMIZIN GÖZ HASTALIKLARI VE HASTALIK ÖNCESİNDE MİKROPLARA KARŞI ALINACAK ÖNLEMLER KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİLMESİ MÜMKÜN OLACAKTIR….

4

5

6

7 TİYATRO OTOBÜSÜ GÖSTERİ UYGULAMA FORMATI KURMUNUZ ADINA BÖLGEYİ ÜCRETSİZ ZİYARET EDECEK OLAN TİYATRO OTOBÜSÜ SABAH 11.00 DEN AKŞAM 17.00 YE KADAR HER SEANS ARASINDA 10 DAKİKALIK OYUNCU DİNLENMESİ ALARAK TOPLAM 7 SEANS GÖSTERİM YAPABİLME KAPASİTESİNE SAHİPTİR. HER SEANS BAŞLANGICINDA TİYATRO OTOBÜSÜ İÇERİSİNE KÜÇÜK SEYİRCİLER ANİMATÖR KIYAFETLİ (İLAÇ KAPSÜLÜ) ELEMANLAR TARAFINDAN ALINACAKTIR. UYGUN GÖRÜLDÜĞÜNDE OYUN BİTİMLERİNDE ÖĞRECİLERE BASKILI BALON VE BENZER PROMOSYONLAR DAĞITILABİLİR.

8 UYGULAMA EĞİTİM SEZONU İLE BAŞLAYARAK SEZON BOYUNCA YÜRÜTÜLEBİLİR. OKUL SEZONU İÇİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARDA OKULLAR ZİYARET EDİLEBİLİR. KURUMUNUZUN HEDEF BÖLGELERİ BAZ ALINARAK UYGULAMA PROGRAMI BELİRLENİR. TİYATRO OTOBÜSÜ İÇERİSİNDE SERGİLENECEK OYUN ‘DÜNYAY AÇILAN İLK KAPIMIZ’ ADLI OYUNUMZDUR. ARAÇ TİYATRO OTOBÜSÜ YAZISI İLE BÜTÜNLEŞTİRİLEREK KURUM LOGO VE TANITIMI İLE GİYDİRİLECEKTİR.

9 TEKNİK ÖZELLİKLER TİYATRO OTOBÜSÜ 60 ÖĞRENCİ KAPASİTELİDİR OYUNLAR OTOBÜS İÇERİSİNDE OLUŞTURULAN SAHNEDE SERGİLENMEKTEDİR. ARAÇ İÇİ ÖZEL OLARAK SOĞUTMA VE ISITMA SİSTEMLERİNE SAHİPTİR. TİYATRO OTOBÜSÜ İÇ YAPISI ÖZEL OLARAK DİZAYN EDİLMİŞTİR. ARAÇ BÜNYESİNDE GEREKLİ DURUMLARDA KULLANILMAK ÜZERE JENERATÖR SİSTEMİ BULUNMAKTADIR. SES SİSTEMİ VE IŞIK SİSTEMİ TİYATRO UYGULAMAYA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

10 TİYATRO OTOBÜSÜ 16 MAYIS 2012 TARİHİNDE BAŞLAYIP 31 MAYIS 2012 TARİHİNDE SON BULAN ; KALKINMA BAKANLIĞI BÜNYESİNDE UYGULANAN SODES PROJESİ İLE MARDİN VALİLİĞİ,ÖMERLİ KAYMAKAMLIĞI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ TARAFINDAN HAZIRLANAN ‘ANNE BENDE TİYATRO İZLEDİM’ PROJESİNİ TAMAMLAMIŞTIR. PROJEDE FİRMAMIZ YÜKLENİCİ VE UYGULAYICI FİRMA OLARAK YER ALMIŞTIR TİYATROBÜS VE TİYATRO OTOBÜSÜ İSİM VE FAYDALI MODEL İÇERİKLERİ PATENTİMİZ ALTINDADIR.

11 İLETİŞİM: Gsm: 0 553 129 13 99 0 535 727 56 63 Antalya Şube: 0 242 323 44 48 3eventproduction@gmail.com Tic.Sicil No: 811353 Küçükyalı V.D. Vergi No: 3370061698 Adnan Kahveci Cad. Havesoğlu Pasajı No: 1/107 KÜÇÜKYALI – MALTEPE/İSTANBUL


"TİYATRO OTOBÜSÜ ‘DÜNYAYA AÇILAN İLK KAPIMIZ’ GÖZLERİMİZ LOGO." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları