Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TİYATRO OTOBÜSÜ ‘İLAÇLAR MİKROPLARA KARŞI’ BİLİNÇLİ İLAÇ KULLANIMINI ÖĞRETEN VE DESTEKLEYEN TİYATRO ÇALIŞMASI LOGO.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TİYATRO OTOBÜSÜ ‘İLAÇLAR MİKROPLARA KARŞI’ BİLİNÇLİ İLAÇ KULLANIMINI ÖĞRETEN VE DESTEKLEYEN TİYATRO ÇALIŞMASI LOGO."— Sunum transkripti:

1 TİYATRO OTOBÜSÜ ‘İLAÇLAR MİKROPLARA KARŞI’ BİLİNÇLİ İLAÇ KULLANIMINI ÖĞRETEN VE DESTEKLEYEN TİYATRO ÇALIŞMASI LOGO

2 ÜLKE BAZINDA İLAÇ KULLANIMININ BİLİNÇLİ OLARAK UYGULANMADIĞI GERÇEĞİ AŞİKARDIR. DOKTOR REÇETESİ İLE ALINAN İLAÇLARIN KULLANIM SÜRELERİ VE DOZLARI KULLANICI TARAFINDAN BİLİNÇLİ OLARAK UYGULANMAMAKTADIR. KALKINMA BAKANLIĞI BÜNYESİNDE ‘SODES’KAPSAMINDA KATILDIĞIMIZ BİR SOSYAL DESTEK PROJESİ İLE ZİYARET ETTİĞİMİZ MARDİN İLİ VE ÖMERLİ İLÇESİ VE KÖYLERİNDE ÇOCUKLARIN VE EBEVEYNLERİN BU KONUDA DAHA DA AZ BİLİNÇLİ OLDUĞU GÖZLENMİŞTİR. İLAÇ KULLANIMINDAN ÖNCE MİKROBİK ORTAMLARDAN KORUNMAYA KARŞI BİLGİ VE TEDBİRLER DE DÜŞÜK DÜZEYDEDİR.

3 ‘ İLAÇLAR MİKROPLARA KARŞI’ ADLI OYUNUMUZ BU KONUDA YARININ BÜYÜKLERİ OLAN ÇOCUKLARIMIZI TİYATRO SANATI ARACILIĞI İLE BİLGİLENDİRMEYİ HEDEFLEMEKTEDİR. SAĞLIK BAKANLIĞI NEZDİNDE OLUŞTURMAYI ARZU ETTİĞİMİZ BU PROJE İLE ÇOCUKLARIMIZIN İLAÇ KULLANIM VE HASTALIK ÖNCESİNDE MİKROPLARA KARŞI ALINACAK ÖNLEMLER KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİLMESİ MÜMKÜN OLACAKTIR….

4 TİYATRO OTOBÜSÜ GÖSTERİ UYGULAMA FORMATI SAĞLIK BAKANLIĞI ADINA BÖLGEYİ ÜCRETSİZ ZİYARET EDECEK OLAN TİYATRO OTOBÜSÜ SABAH 11.00 DEN AKŞAM 17.00 YE KADAR HER SEANS ARASINDA 10 DAKİKALIK OYUNCU DİNLENMESİ ALARAK TOPLAM 10 SEANS GÖSTERİM YAPABİLME KAPASİTESİNE SAHİPTİR. HER SEANS BAŞLANGICINDA TİYATRO OTOBÜSÜ İÇERİSİNE KÜÇÜK SEYİRCİLER ANİMATÖR KIYAFETLİ (İLAÇ KAPSÜLÜ GÖRÜNÜMÜNDE) ELEMANLAR TARAFINDAN ALINACAKTI HER SEANS BİTİMİNDE ÖĞRENCİLERE BASKILI BALON VE BENZER PROMOSYONLAR DAĞITILABİLİR.

5 UYGULAMA 1 YIL SÜRELİ PİLOT ÇALIŞMA İLE BAŞLAYARAK ÜLKE GENELİNİ KAPSAYACAK ŞEKİLDE UZUN YILLAR SÜRDÜRÜLEBİLİR. PROJE İL,İLÇE,BELDE VE KÖYLERDE UYGULANABİLİR. HEDEF BÖLGELER BAZ ALINARAK UYGULAMA PROGRAMI BELİRLENİR. TİYATRO OTOBÜSÜ İÇERİSİNDE SERGİLENECEK OYUN ‘İLAÇLAR MİKROPLARA KARŞI’ ADLI OYUNUMZDUR. ARAÇ TİYATRO OTOBÜSÜ YAZISI İLE BÜTÜNLEŞTİRİLEREK LOGO VE TANITIM BİLGİLERİ İLE GİYDİRİLECEKTİR.

6 HER SEANSTA 60 ÇOCUĞA GÖSTERİM YAPABİLEN TİYATRO OTOBÜSÜ BİR GÜN İÇERİSİNDE 10 SEANS OYUN OYNAYARAK 600 ÇOCUĞA ULAŞIR. BUNA GÖRE 1 AY İÇERİSİNDE CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ TATİL OLARAK BELİRLENDİĞİNDE 22 GÜN İÇERİSİNDE 13.200 ÇOCUĞA ULAŞMIŞ OLUR. PROJENİN UYGULANMASINA YIL BAZINDA BAKILDIĞINDA 1.598.400 ÇOCUĞA ULAŞILMIŞ OLUR. ULAŞILABİLİR HEDEF KİTLE:

7 İLAÇLAR MİKROPLARA KARŞI OYUN SAHNE RESİMLERİ

8 PROJE UYGULAMA BÜTÇE İÇERİĞİ 1 YIL SÜRE İÇİN PİLOT PROJE BÜTÇESİ -TİYATRO OTOBÜSÜNÜN 1 YIL SÜRE İLE PROJEDE ÇALIŞMASI -ARACIN YAKIT,PARK VE BAKIM MASRAFLARI -PROJEDE GÖREV ALAN TİYATRO EKİBİNİN YOL,KONAKLAMA, YİYECEK,İÇECEK GİDERLERİ -TİYATRO EKİBİNİN AYLIK VE SİGORTA GİDERLERİ -TİYATRO OTOBÜSÜ ŞÖFÖR VE MUAVİN AYLIK VE SİGORTA GİDERLERİ İLE KONAKLAMA VE DİĞER MASRAFLAR -TİYATRO TEKNİK EKİBİNİN AYLIK,SİGORTA,KONAKLAMA VE YİECEK,İÇECEK GİDERLERİ -PROJEDE ÇOCUKLARA DAĞITILACAK OLAN BASKILI BALON BEDELLERİ -ANİMATÖRLERİN KONAKLAMA,YOL,YİYECEK,İÇECEK,AYLIK, SİGORTA VE KOSTÜM GİDERLERİ -TİYATRO OTOBÜSÜNÜN KURUM LOGOLU DIŞ GİYDİRMESİ -PROJE UYGULAMA SÜRESİ İÇERİSİNDE GÖREVLİ EKİBİN ACİL SAĞLIK GİDERLERİ -TİYATRO OTOBÜSÜ ARACININ GECE PARK GÜVENLİĞİ DAHİL OLMAK ÜZERE

9 PROJE UYGULAMADA GİDİLECEK OLAN BÖLGELERDE ÇOCUKLARDAN HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP EDİLMEYECEKTİR. -BELİRLENMİŞ OLAN PİLOT BÖLGELERDEKİ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİNDEN ÖNCE KONUYLA İLGİLİ BİLGİLENDİRİLEREK, YÜKÜMLÜLÜKLERİ BELİRTİLECEKTİR. -PROJENİN UYGULANDIĞI HER BÖLGEDEN TİYATRO OTOBÜSÜ EKİBİ AYRILIRKEN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANACAK BİR UYGULAMA RAPORU TİYATRO OTOBÜSÜ SORUMLUSU VE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİSİ TARAFINDAN İMZA ALTINA ALINARAK AYLIK UYGULAMA RAPORU OLARAK YETKİLİLERE ULAŞTIRILACAKTIR. -PROJE BEDELLERİ BÜTÇEDE BELİRTİLEN AVANS DÜŞÜLDÜKTEN SONRA 11 EŞİT PARÇAYA BÖLÜNEREK HER AY SONU AYLIK RAPORLAR SUNULARAK TALEP EDİLECEKTİR.

10 PROJE KABULÜ İTİBARİ İLE BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHLERİ İLE PROJE UYGULAMA İÇERİKLERİNİN VAAZ EDİLDİĞİ BİR SÖZLEŞME İLE PROJE HAZIRLIKLARI BAŞLAYACAKTIR. SÖZLEŞME TARİHİNİ MÜTEAKİP AVANS ÖDEME TARİHİNDEN İTİBAREN 20 GÜNLÜK BİR HAZIRLIK SÜRESİ PROJENİN SAĞLIKLI YÜRÜTÜLMESİ İÇİN GEREKLİDİR. PROJE UYGULAMANIN BAŞLATILABİLMESİ İÇİN GEREKLİ TEKNİK VE TİYATRO EKİP ÇALIŞMALARININ TAMAMLANMASI VE 1 AY SÜREYLE PROJE UYGULAMASI YAPILABİLMESİ İÇİN GEREKLİ OLAN PROJE BEDELİ AVANS MİKTARI %30 OLARAK TARAFIMIZDAN TALEP EDİLMEKTEDİR. BUNA GÖRE:435.000 TL AVANS BEDEL DÜŞÜLEREK BAKİYE MİKTAR 11 EŞİT PARÇAYA BÖLÜNEREK HER AY UYGULAMA RAPORLARI YETKİLİLERE SUNULARAK AYLIK ÖDEMELER ŞEKLİNDE VE FATURA KARŞILIĞINDA TALEP EDİLECEKTİR.

11

12

13

14 TEKNİK ÖZELLİKLER TİYATRO OTOBÜSÜ 60 ÖĞRENCİ KAPASİTELİDİR OYUNLAR OTOBÜS İÇERİSİNDE OLUŞTURULAN SAHNEDE SERGİLENMEKTEDİR. ARAÇ İÇİ ÖZEL OLARAK SOĞUTMA VE ISITMA SİSTEMLERİNE SAHİPTİR. TİYATRO OTOBÜSÜ İÇ YAPISI ÖZEL OLARAK DİZAYN EDİLMİŞTİR. ARAÇ BÜNYESİNDE GEREKLİ DURUMLARDA KULLANILMAK ÜZERE JENERATÖR SİSTEMİ BULUNMAKTADIR. SES SİSTEMİ VE IŞIK SİSTEMİ TİYATRO UYGULAMAYA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

15 TİYATRO OTOBÜSÜ 16 MAYIS 2012 TARİHİNDE BAŞLAYIP 31 MAYIS 2012 TARİHİNDE SON BULAN ; KALKINMA BAKANLIĞI BÜNYESİNDE UYGULANAN SODES PROJESİ İLE MARDİN VALİLİĞİ,ÖMERLİ KAYMAKAMLIĞI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ TARAFINDAN HAZIRLANAN ‘ANNE BENDE TİYATRO İZLEDİM’ PROJESİNİTAMAMLAMIŞTIR. PROJEDE FİRMAMIZ YÜKLENİCİ VE UYGULAYICI FİRMA OLARAK YER ALMIŞ VE BAŞARILI BİR ÇALIŞMANIN ARDINDAN YETKİLİ MAKAMLARDAN İŞ BİTİRME BELGESİNİ ALMIŞTIR. REFERANS

16

17 Mehmet ERACAR Efekt / Teknik Müdür Tiyatro efekt tasarım Mehmet Akif İ.Ö. Bakırköy Lisesi Mecidiyeköy Lisesi Almanca Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Bölümü 2010 - 2007 3 Event Production kurucu ve idareci 3E Çocuk Tiyatrosu kurucu ve yönetmen Volvo FH 12 tanıtım Hilton Convention Wella Color Touch İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Samsun ürün lansmanı. Sansui ürün lansmanı Dedeman Otel, 2008 Çanakkale Festivali Çözüm Ortağı, 1.Türk – Yunan Bozcaada Dostluk Festivali Full organizasyon, İstanbul İstanbul Evleri Yaza Merhaba Şenliği 2009-2010 yılları Organizasyonu, Dumlupınar İ.Ö. Okulu eğitim Sezonu açılış organizasyonu, Anadolu yakası 400 ü aşkın anaokulu ve ilköğretim Kurumu tiyatro sunumu ( Mustafa Kemal’i Arıyorum, Tombul Lüfer Göç Ediyor, Masaldan Gerçeğe, Nasrettin Hoca Gide Gide )

18 2007 - 1980 İSTANBUL ŞEHİR TİYATROSU Efekt bölümü : Ses-efekt tasarımı ve uygulama Kuşlar, Evita, Resimli Osmanlı tarihi, Lüküs hayat, Barışa şans verin, Savaş ve barış, Fareli Köyün Kavalcısı, Vişne Bahçesi, Vanya Dayı, Üç Kız Kardeş, 1793, Biz Aşağıda İmzası Olanlar, Deli Bal, Hepsi Oğlumdu, Monserrat, Kanlı Düğün, Bir Yaz Gecesi Rüyası, Marat Sade. Başlıca olmak üzere 100 ü aşkın oyun çalışması. 2007 YILI HAZİRAN AYI İTİBARİYLE KENDİ İSTEĞİ İLE İ.B.B.ŞEHİR TİYATROLARINDAN EMEKLİ OLMUŞTUR. EĞİTİM ÇALIŞMALARI: 2007 - 2011 DUMLUPINAR İ.Ö. OKULU 1.-5. SINIF SATRANÇ BRANŞ EĞİTİMİ ANADOLU YAKASI YAKLAŞIK 400 ANA OKULU VE KREŞLE TİYATRO ÇALIŞMASI BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ VE HALİS KURTÇA KÜLTÜR MERKEZİ TİYATRO ÇALIŞMASI NEŞEM ÇOCUK YUVASI (2009) SATRANÇ DRAMATİZASYONU 2012 mayıs Kalkınma Bakanlığı SODES Projesi ile Mardin/Ömerli ilçesi 3300 öğrenci İle TİYATRO OTOBÜSÜ tiyatro buluşması.

19 İLETİŞİM: Kurumsal GSM: 0 553 129 13 99 0 535 727 56 63 Antalya Şube: 0 242 323 44 48 0 553 129 13 99 3eventproduction@gmail.com Küçükyalı V.D. Vergi No: 3370061698 Tic.Sicil No: 811353 ADNAN KAHVECİ CAD.HAVESOĞLU PASAJI No: 1/107 KÜÇÜKYALI – MALTEPE/İSTANBUL


"TİYATRO OTOBÜSÜ ‘İLAÇLAR MİKROPLARA KARŞI’ BİLİNÇLİ İLAÇ KULLANIMINI ÖĞRETEN VE DESTEKLEYEN TİYATRO ÇALIŞMASI LOGO." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları