Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

UYGULAMA GEL İ ŞT İ RME PLATFORMU BULUTBUDUR. DURUM TESP İ T İ …

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "UYGULAMA GEL İ ŞT İ RME PLATFORMU BULUTBUDUR. DURUM TESP İ T İ …"— Sunum transkripti:

1 UYGULAMA GEL İ ŞT İ RME PLATFORMU BULUTBUDUR

2 DURUM TESP İ T İ …

3 BULUTBUDUR BULUTBUDUR ®, Elron Yazılım tarafından üretilen, hızlı uygulama geliştirme platformudur. İ çinde bulunulan sektör ve bu sektörün gereksinimleri ne olursa olsun kısa zaman içinde kendini yapıya uygun hale getirebilme yetene ğ ine sahiptir.

4 BULUTBUDUR Uygulama hayata geçirildikten sonra işleyiş sırasında karşılaşılan durumlara özel olarak güncellemeler hızlı, etkin ve hatasız bir şekilde yapılabilmektedir. Web tabanlı bir platform olan BULUTBUDUR, kullanıcı tarafında herhangi bir kurulum gerektirmez. İ nternetin oldu ğ u her yerden kolayca erişebilir

5 ESNEK TASARIM İ MKANI  Hızlı ve etkin tasarım araçlarını barındırır.

6 %100 TÜRKÇE  Türkçe kodlama arayüzü ve kolay izlenebilirli ğ i ile geliştirici dostudur.

7 FARE İ LE KODLAMA  İ htiyaç duyulan tüm algoritma yapılarını barındırır. Geliştirici adeta fare ile kod yazar.

8 GEL İ ŞM İ Ş ALGOR İ TMA TEKN İ KLER İ  Standart algoritma teknikleri dışında geliştiricinin yükünü hafifleten gelişmiş teknikleri bünyesinde hazır olarak barındırır. Geliştiricinin yapması gereken tek şey parametreleri girmektir.

9 KUSURSUZ KULLANICI DENEY İ M İ  Geliştirilen uygulamalar son derece şık ve etkin bir biçimde son kullanıcıya sunulur.

10 DOKÜMAN YÖNET İ M İ  Bulut üzerindeki FTP alanı kullanılarak, örne ğ in bir teklif kaydını bir MS Word dokümanı ile ilişkilendirilmesi çok kolay. Bu şekilde, etkin bir doküman yönetim sistemi kullanıcıya hazır olarak sunulabiliyor.

11 5-0 ÖNDE BAŞLAMA Projelerin olmazsa olmazlarından olan 1) Gizlilik, 2) Güvenlik, 3) Yetkilendirme, 4) Paylaşım, 5) İ zlenebilirlik hazır olarak sunulur.

12 ESNEK YETK İ LEND İ RME MODEL İ Esnek yetkilendirme seçenekleri ile roller, gruplar ve kullanıcıların sistem üzerindeki kısıtlamaları da çok hızlı ve etkin bir şekilde tanımlanabilir.

13 Elron Yazılım Ltd. Şti. © 2014 www.bulutbudur.com


"UYGULAMA GEL İ ŞT İ RME PLATFORMU BULUTBUDUR. DURUM TESP İ T İ …" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları