Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İSTEDİĞİNİZ SORUNSUZ BİR TAŞINMA İŞLEMİ İSE >DOĞRU YERDESİNİZ< EVDEN EVE NAKLİYAT Adres: Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar / İstanbul Telefon : 0212.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İSTEDİĞİNİZ SORUNSUZ BİR TAŞINMA İŞLEMİ İSE >DOĞRU YERDESİNİZ< EVDEN EVE NAKLİYAT Adres: Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar / İstanbul Telefon : 0212."— Sunum transkripti:

1 İSTEDİĞİNİZ SORUNSUZ BİR TAŞINMA İŞLEMİ İSE >DOĞRU YERDESİNİZ< EVDEN EVE NAKLİYAT Adres: Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar / İstanbul Telefon : 0212 432 65 65 / 0212 432 65 35

2 Evden Eve Nakliyat Denge Nakliyat Hakkında Firmamızın 2005 yılında Bağcılar semtinde ilk temelleri atılmıştır. Geride bıraktığımız yılları hep müşteri memnuniy eti açısından hem firmamıza hem de çalışanlarımıza gerekli yatırımları yaparak nakliyat alanında İstanbul'da evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaların en iyisi haline geldik.evden eve taşımacılık Taşımacılıkta öncelikle güven ardından kalite ve son olarak ise fiyat olarak özellikli bakış açısına sahip firmamız siz lerin sadece "taşınmak istiyorum" şeklindeki düşüncenize sizi yormadan tüm süreçlerinizi sonuçlandırmaktadır. Misyonumuz 1- Nakliyat işinde, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, evden eve nakliyat alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, 2- Çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak, 3- Denge Nakliyat olarak faaliyetlerimizden elde ettiğimiz başarılar ile hedeflerimizi her geçen gün yükseltip, daha g eniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinmek. Vizyonumuz Nakliyat işinde öncelikli güven söz konusu olduğu için; Sizlere “Güven” sunma tutkumuzla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

3 NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ "2005 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz" Bu güne kadar sürekli kendini geliştiren ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışını ben imseyen şirketimiz Nakliyat Firmaları arasında özellikle istanbul evden eve taşımacılı k'ta zirveye oturmuştur...Nakliyat Firmaları Hızlı Servis Eşyalarınız sizin belirlediğiniz zamanda taşınacağı yere özenle taşıma işlemi gerçekl eştirilir. Bizleri aradığınızda veya işyerimize geldiğinizde sizlere taşıma işlemi için saa t ve tarih sorulup uygun termin süreleri verilir. Eşya Listesi Eşyalarınız için bir eşya listesi hazırlayarak, sözleşmemize ilave ederek kayıpları önle yebilirsiniz. Eşyalarınızda oluşacak hasar ve kayıplara karşı ortaya çıkabilecek sorunl arı böylece en aza indirebilirsiniz. Eşya Ambalajlama Eşyalarınızın hasar görmemesi için eşyalarınız özenle ambalaj ve paketlenmesi gerç ekleştirilmektedir. Eşyalarınıza sarmış olduğumuz malzemelerimizi eşyanızın özelliğin e göre korunaklı olmasına dikkat ediyoruz. Nakliyat Servisi Denge Nakliyat olarak ister şehirlerarası olsun isterse şehiriçi; Sizlere ücretsiz verdiği miz expertiz hizmeti sayesinde fazla para verme sorunundan kurtuluyor ve uygun fiya tlarla evden eve nakliyatınızı gerçekleştiriyoruz.


"İSTEDİĞİNİZ SORUNSUZ BİR TAŞINMA İŞLEMİ İSE >DOĞRU YERDESİNİZ< EVDEN EVE NAKLİYAT Adres: Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar / İstanbul Telefon : 0212." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları