Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

OMSAN LOJİSTİK A.Ş. Mert DİNMEZ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "OMSAN LOJİSTİK A.Ş. Mert DİNMEZ."— Sunum transkripti:

1 OMSAN LOJİSTİK A.Ş. Mert DİNMEZ

2 HAKKIMIZDA Sektörün ilklerinden biri olan Ateştur, daha kurulduğu yıllardan itibaren Personel Taşımacılığı alanında birçok özel ve kamu kuruluşuna hizmet vermeye başlamıştır. Ateştur’un sahip olduğu geniş araç filosu; her gün yüzbinlerce kilometre yol kat edip, on binlerce insanı taşımaktadır. Özellikle personel ulaşımı konusunda Türkiye’nin en büyük, en prestijli firmalarına hizmet veren Ateştur; psikoteknik testlerden başarıyla geçmiş ve standartların gerektirdiği belgelere sahip, vizyonu yüksek sürücü kadrosuyla, yeni ve modern araçlarıyla sektörünün öncü markasıdır. Hizmet ağımız, Öğrenci Taşımacılığı Personel Taşımacılığı Filo Kiralama VIP Taşımacılık Toplu Taşımacılık Tur Organizasyonları Lojistik Personel ve Temizlik Hizmetleri

3 DEĞERLERİMİZ İnsana Değer Vermek
Ateş Şirketler Grubu çalışanları, Şirket'in vazgeçilmez varlığıdır. Güvenilirlik Ateş Şirketler Grubu’nun güvenilirliği Şirket'in geleceğidir. Girişimcilik ve Yenilikçilik Ateş Şirketler Grubu'nda "değişime uymak" değil, "değişimi yönlendirmek" için çaba harcanır. Kaliteli Hizmet Sağlık, güvenlik, temizlik Ateş Şirketler Grubu’nun en temel ve öncelikli sorumluluğudur. İşin her detayında, bu sorumluluk bilinciyle yüksek kalite standartları hedeflenir. Müşteri Odaklılık Müşterilerimiz, Ateş Şirketler Grubu’nun varoluş nedenidir. Ateş Şirketler Grubu'nda her zaman müşteri ile empati kurulur, dinlenir, anlaşılır çözüm üretilir ve katma değer yaratılır. Başarma Azmi Sürdürülebilir büyüme ve mükemmel performans, sadece başarma azmi ile gerçekleştirilebilir. Tüm çalışanlar, kazanmaya tam odaklanmış bir takımın motivasyonuyla oynamaya teşvik edilir. Çevreye Saygı Ateş Şirketler Grubu; yaşadığımız dünyayı bizden sonraki nesillerden ödünç almamızın bilinciyle hareket eder.

4 HİZMETLERİMİZ Öğrenci Taşımacılığı Personel Taşımacılığı Filo Kiralama
VIP Taşımacılık Toplu Taşımacılık Tur Organizasyonları Lojistik Personel ve Temizlik Hizmetleri

5 A. Öğrenci Taşımacılığı
HİZMETLERİMİZ A. Öğrenci Taşımacılığı Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak, standartlar ve sistemler doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Ateştur olarak, geleceğimiz olan öğrencilerimizi kat edecekleri mesafeleri bir sorun olmaktan çıkartarak, hayatın bir ritüeli olarak rahat içinde ulaşımlarını sağlamak birincil amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda, gerek standartları yükseltmek, gerek maksimum memnuniyeti sağlamak için profesyonel ekibimiz ile birlikte sürekli çalışmaktayız.

6 B. Personel Taşımacılığı
HİZMETLERİMİZ B. Personel Taşımacılığı Ateştur, Personel Taşıma hizmetini üstlenmiş olduğu yeni projeler için gerekli olan filo ve güzergâh çözümlerini bilgisayar desteği ile gerçekleştirmekte; sizlere ekonomik ve yolcu memnuniyeti sağlayan çözüm belirlemede optimizasyon yazılımı ile hizmet sunmaktadır. Bu sayede; sizlerin memnuniyetini ve projenin maliyetini reel olarak tespit etmek mümkün olmaktadır. Optimizasyon süreci içinde semtlerin konumlarına ve ortalama araç hızlarına göre başlangıç saatini takiben, her bir istasyonda hangi zamanlarda olunacağı ve dolayısıyla ana varış noktasına ne zaman varılacağı belirlenmektedir.

7 C. Filo Kiralama HİZMETLERİMİZ
Ateştur filo kiralamada, diğer sektörlerde olduğu gibi özmal araçları ve servis/yedek parça yatırımları ile birlikte bir bütün olarak sizlere butik bir hizmet sunmaktadır. Ateştur, isteğiniz doğrultusunda sınırsız km avantajı sunar. Ateştur’da araç teslimatları hızlı ve sorunsuzdur. Ateştur ile aylık ödemelerde sürpriz yoktur. Ateştur ile verginizi, şirket gideri olarak gösterebilirsiniz. Ateştur ile sigortayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Periyodik bakım ve masrafları Ateştur’a aittir. Ateştur, 24 saati aşan hasar onarım durumlarında, 24 saat içerisinde geçici araç temin etme garantisi verir. Motorlu taşıtlar vergisi, taşıt ve egzoz pulları Ateştur’un sorumluluğundadır. Araç muayene ve kasko takibi Ateştur tarafından yapılır. OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) ve HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) ile Ateştur ilgilenir. Trafik ve OGS Cezalarının takibi Ateştur tarafından yapılır. Ateştur isteğiniz doğrultusunda, araç takip sistemi hizmeti verebilmektedir. Kesintisiz hizmet ağımızla, her koşulda yanınızdayız.

8 D. VIP Taşımacılık HİZMETLERİMİZ
Karasal olan bütün transferlerinizde sizin için özel olarak hazırlanmış araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Belirteceğiniz bir lokasyondan, bir başka lokasyona ara noktalar dahil, talep edeceğiniz araç donanımı ve özel isteklerinizle transferinizi profesyonel operasyon ekibimiz ile birlikte sağlamaktayız. Bu transfer dahilinde talep etmeniz durumunda, özel güvenliğinizin sağlanmasından tercüman hizmetine kadar her ihtiyacınızı organize etmekteyiz. VIP ifadesinin tam karşılığını Ateştur olarak biliyoruz ve sizin için her şeyi düşünüyoruz.

9 E. Toplu Taşımacılık HİZMETLERİMİZ
Gerekli standartlara sahip olan Ateştur, toplu taşıma araçlarının yatırımını yaparak, kurumsal hizmeti bireysel tüketicilere sağlamaktadır. Bireysel tüketicinin, kurumsal tüketiciden çok farklı bir bakış ve misyona sahip olmasından dolayı, kalite ve güvencemizi tekrar ispatlamış olmanın gururunu yaşamaktayız.

10 F. Tur Organizasyonu HİZMETLERİMİZ
Şehir içi ve şehirlerarası, uzun süreli ve kısa süreli organizasyonlarınızda her segment geniş araç filomuz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Organizasyonlarınızda, talep etmiş olduğunuz rota çerçevesinde, belirlediğiniz noktalarda durularak program çerçevesinde hareket etmekteyiz. Talebiniz turizm organizasyonu ise; tur operatörü, konaklama, yiyecek ve içecek hizmetlerini de sunmaktayız. Eğer iş organizasyonuysa; tercüman, asistan, donanım ihtiyacı, konaklama, yiyecek ve içecek hizmetlerini de sunmaktayız.

11 G. Lojistik HİZMETLERİMİZ
Taşımacılık sektöründe, zaman ve kalite en önemli faktörlerdir. Zamanında ve kaliteli taşımacılık, para ve iş kaybını engeller. Likit, granül veya işlenmemiş her türlü ürünü, kısacası taşımak istediğiniz her şeyi zamanında ve deforme olmadan karayolu ile nakletmekteyiz. Bu hizmeti sağlarken, kendi özmal araçlarımızı, profesyonel ekibimizi ve teknolojiyi tecrübelerimizle harmanlamaktayız.

12 H. Personel ve Temizlik Hizmetleri
HİZMETLERİMİZ H. Personel ve Temizlik Hizmetleri Bütünleşik hizmet sunmayı hedefleyen Ateş Şirketler Grubu, profesyonel temizlik ve personel istihdamı alanlarında da gerekli çalışmalarını yaparak sizlere hizmet sunmaktadır. Temizlik ve personel istihdam ihtiyacınızın en doğru şekilde karşılanması için, profesyonel bir şirket ile güçlü bir partnerlik sağlanmalıdır.

13 KALİTE BELGELERİMİZ OHSAS 18001 : 2007 ISO 9001 : 2008 TSE – 12257

14 KALİTE BELGELERİMİZ Ateştur ‘un vizyon ve kalite anlayışındaki öncülüğüyle, İstanbul’da yılından bugüne, öğrenci ve personel taşıma hizmeti veren firmamızın ISO 9001:2008 Kalite Güvence ve TSE sistemlerindeki gerekli şartları yerine getirerek belgeleri almaya hak kazanmıştır. Kalite Sistemini sürekli güncelleştiren Ateştur, TS-18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasının da sahibidir.

15 HİZMET SÜRECİ İHTİYAÇ TESPİTİ SÖZLEŞME SÜRECİ EĞİTİM VE ORYANTASYON
SON KONTROLLER VE DENETİMLER TEKNOLOJİ ENTEGRASYONU RAPORLAMA HİZMET AŞAMASI GERİ BESLEME

16 ÖZMAL ARAÇLARIMIZ Ateş Şirketler Grubu bünyesinde, müşteri ihtiyaçlarına göre 1986 yılından bugüne, sürekli yenilenen filomuzla, müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çeşitli araç tiplerine sahip olan Ateş Şirketler Grubu, müşterilerine en uygun fiyat ve en iyi hizmeti verebilmek adına, kalite ve güven değerleri öncülüğünde, istenilen özellikler doğrultusunda filomuzu genişletmeye devam ediyoruz.

17 HİZMET ANALİZİ VE DENETİM
Operasyonel Denetim Araç Denetimi, Trafikte Kameralı Mobil Denetim, Sürücü, Rehber ve Araçların evrak denetimi, İdari ve Mali Denetim Departman iş Süreçleri denetimi, Mali kayıtların denetimi, Müşteri ve Velilerle iş ilişkileri denetimi, Hizmet Alım Denetimi Memnuniyet anketleri, Bire bir mülakat denetimi, Gizli yolcu denetimi,

18 ATEŞTUR İLE BAŞARIYA DOĞRU;
Personellerinizin ulaşım sıkıntısı ile güne başlaması yerine, konforlu bir ulaşım sonucu verimliliğinin artabileceğini hiç düşündünüz mü? Doğru güzergah ile zamandan tasarruf edebileceğinizi biliyor muydunuz? Ulaşım sorununu düşünmeden, konforlu yolcuğunuzla birlikle, ulaşım maliyetlerinizi düşürebileceğinizi hiç düşündünüz mü?

19 TEŞEKKÜR EDERİZ...


"OMSAN LOJİSTİK A.Ş. Mert DİNMEZ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları