Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ."— Sunum transkripti:

1 BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ

2 SİSTEME ULAŞMAK İÇİN BİLGİSAYARINIZDAKİ TARAYICI PROGRAMLARINDAN BİRİSİYLE http://bursa.meb.gov.tr/ http://bursa.meb.gov.tr/ SAYFASINA ULAŞIN VE BAĞLANTILAR KISMINDAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ LİNKİNE TIKLAYIN…

3 KULLANICI ADI VE ŞİFRE İLK GİRİŞTE KULLANICI ADI KURUM KODU ŞİFRE DE AYNI ŞEKİLDE KURUM KODU OLACAK ŞEKİLDE VE GÜVENLİK KODUNU DOĞRU ŞEKİLDE YAZARAK GİRİŞ YAPINIZ.

4 ŞİFRE DEĞİŞTİRME SAYFASI ESKİ ŞİFRENİZİ KURUM KODU OLARAK GİRİNİZ YENİ ŞİFRENİZİ UNUTMAYACAĞINIZ BİR ŞİFRE OLARAK BELİRLEYİNİZ YENİ ŞİFRENİZİ TEKRAR GİRİNİZ DEĞİŞTİR BUTONU İLE ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİRİNİZ.

5 KURUM BİLGİLERİ GİRİŞİ BU SAYFADA KURUMLARA AİT 8 ADET BİLGİ GİRİLMİŞTİR. GERİ KALANLAR KURUMLAR TARAFINDAN GİRİLECEKTİR.

6 KURUM BİLGİLERİ GİRİŞİ  KURUM BELGEGEÇER KURUMUN FAKS NUMARASI OLACAK  KURUM BAŞKA KURUMUN BİNASINDA EĞİTİME DEVAM EDİYORSA KURUMUN KENDİ BİNASI MI SORUSUNA HAYIR CEVABI VERECEK VE YANINDAKİ HANGİ KURUMDA HİZMET VERİYOR SORUSUNA CEVAP VERECEK  BÜNYESİNDE BAŞKA KURUM BARINDIRAN OKULLAR BÜNYESİNDE KURUM VAR MI SORUSUNA EVET CEVABI VERECEK VE YANINDAKİ DİĞER KURUMLARIN ÖĞRENCİ PERSONEL SAYISI ALANINA ÖĞRENCİ SAYISI + PERSONEL SAYISI TOPLAMI YAZILACAK  BU SAYFADAKİ DİĞER ALANLAR AÇIKLAMALARA GÖRE DOLDURALACAKTIR.


"BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları