Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

FiDAN 1982’den beri TANITIM.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "FiDAN 1982’den beri TANITIM."— Sunum transkripti:

1 FiDAN 1982’den beri TANITIM

2 Hakkımızda Güvenlik sistemleri Kapalı Devre Televizyon Sistemleri
Hırsız Algılama Sistemleri Kartlı Geçiş Yangın Algılama Sistemleri Çevre Güvenlik Sistemleri Uydu sistemleri SATV Sistemleri MATV Sistemleri Bilgisayar ve Elektronik Microsoft çözüm ortağı Donanım destek Ağ kurulumu Yıllık bakım sözleşmesi

3 C.C.T.V. Kapalı Devre Televizyon Sistemi

4 CCTV CCTV (Kapalı Devre Televizyon Sistemi) bir yada daha fazla kamera kullanılarak görüntülerin kaydedildiği yada merkezi bir noktadan izlenebildiği sistemdir. Güvenlik amacıyla kullanılır ve görüntü kapalı bir devre içinde kablolu veya kablosuz olarak nakledilir. Kamera özelliklerine göre uzak mesafelerin izlenmesi ve minimum ışık kaynağı veya infrared ile görüntü alınabilmesi mümkündür.

5 CCTV Active Infrared Camera
Active Infrared (Aktif Kızılötesi) kameralar herhangi bir ışık kaynağının olmadığı ortamlarda bir infrared aydınlatma sistemi aracılığıyla görüntü alabilirler. Aydınlatmanın gerektiği mesafeye bağlı olarak kamera üzerindeki ledler yada harici infrared spotlarla kilometrelerce mesafe görüntülenebilir. Yalnızca infrared kaynak kullanıldığı için görüntüde renk yoktur.

6 CCTV Thermal Infrared Camera
Thermal Infrared (Termal Kızılötesi) kameralar herhangi bir ışık kaynağına ihtiyaç duymaksızın, cisimlerin yaydığı ısıyı görüntü olarak alabilirler. Herhangi bir harici aydınlatma olmadığı için uzun mesafelerde ve kötü hava şartlarında görüntü alınabilir. Isı bazlı olduğu için görüntüler termogram şeklindedir ve bu sistemle kişiler tanımlanamaz yalnızca şekilleri görülür.

7 CCTV Örnek Colour (Renkli) Active Infrared (Aktif Kızılötesi)
Thermal Infrared (Termal Kızılötesi)

8 CCTV IP Camera IP Kamera, kamera görüntülerinin normal network hatları üzerinden taşındığı kamera sistemidir. Her kameraya ayrı bir kablo çekme problemi ve alışageldiğimiz CCTV ve DVR sistemlerdeki 4,9,16 adet gibi kurulum sınırlamaları yoktur. Normal network kablosu kullanıldığı için aynı hat üzerinden ses ve tetikleme sinyallerinin taşınması mümkündür. İstenildiğinde sistem wireless (kablosuz) olarak kurulabilir.

9 Perimeter Çevre Güvenlik Sistemi

10 Perimeter Perimeter (Çevre) güvenlik sistemi bir çit üzerine yerleştirilen sensörler aracılığıyla çiti kesmeye ve tırmanmaya yönelik hareketleri algılamaya yarayan bir sistemdir. Hassasiyet ayarları sayesinde sistem insanları hayvanlardan ayırabildiği gibi, sisteme uygulanan kuvvetin yerini bulabilir. Kamera desteği ile davetsiz misafirler güvenlik tarafından anında görüntülenir. Opsiyonel olarak bu sisteme ses ve ışıkla ikaz eklenebilir.

11 Perimeter Micropoint Cable
Micropoint Cable microprocessor destekli çevre güvenlik kablosudur. Güvenlik bölgeleri bilgisayar aracılığı ile harita üzerinde sanal bölgeler oluşturularak tanımlanır ve microprocessor’ün yerleştirildiği noktalardan bağımsızdır. Digital Signal Processing (Dijital Sinyal İşleme) teknolojisi sayesinde sistem max. 3 metre yanılma payı ile davetsiz misafirin yerini tespit eder.

12 Perimeter Çalışma Prensibi

13 Perimeter Sistem diyagramı

14 Control Room Sistem Kontrol Odası

15 Hakkımızda Fidan Elektronik, 1982 yılında Elektronik teknik servis hizmetleri ile iş dünyasında yerini aldı.Kurumsal hizmetlere ağırlık veren firmamız, konusunda lider Elektronik ve Bilgisayar servis sağlayıcısıdır. Firmamız, teknolojideki gelişmelerle beraber sağladığı hizmetleride geliştirmiştir. Günümüzde, İstanbul’un en saygın ve güvenilir güvenlik ve uydu sistemleri kurucusudur. Şirketimiz bünyesindeki teknik uzmanların yanısıra, adımız adı altında servis vermeye yetkili, piyasada saygınlık kazanmış çözüm ortağı olduğumuz firmalarla da hizmetlerimizi sunmaktayız.

16 Hakkımızda Faaliyetlerimiz
Güvenlik sistemleri CCTV (Kapali Devre Televizyon Sistemleri) Hırsız algılama Sistemleri Kartlı Geçiş Yangın Algılama Sistemleri Çevre Güvenlik Sistemleri Uydu sistemleri SATV Sistemleri MATV Sistemleri Bilgisayar ve Elektronik Donanım destek Ağ kurulumu Yıllık bakım sözleşmesi

17 Hakkımızda Çözüm ortaklarımız
Microsoft EDS Elektronik Destek Sanayi Biges Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Osmanlı Elektronik İthalat Dayıoğlu Elektronik Sanayii Furkan Mühendislik Genet Genel Elektronik Teknolojileri Transvaro Elektronik A.Ş Alerta Electronics and Security Systems Botech Limited Hirschmann - Endam Mühendislik Datateknik A.Ş (Exper Bilgisayar) Casper A.Ş.

18 Hakkımızda Referanslarımız

19 Hakkımızda Niye FIDAN? Çözümlerimiz, konusunda uzman kişiler tarafından ve herhangi bir marka tercih edilmeden, yalnızca tüketici ihtiyaçları gözönüne alınarak tasarlanır ve kurulur. Verdiğimiz her teklif tüketicinin koşulları ayrıntılı bir şekilde analiz edilerek hazırlanan pre-fizibilite raporu doğrultusunda oluşturulur ve kurulum sırasında çıkabilecek olası süprizler minimuma indirilmiş olur.

20 Hakkımızda Niye FIDAN? Avrupa ofisimiz ve Yurtdışı bağlantılarımız sayesinde tüm teknik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kurduğumuz sistemlere kesintisiz destek verebilecek yüksek kapasitede elemanlara sahibiz. Sektörde 20 yılı aşkın tecrübeye sahibiz.

21 Fidan Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.
Teşekkürler Fidan Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. Eski Osmanli Sk. No 29/2 Mecidiyeköy Istanbul (0212) pbx


"FiDAN 1982’den beri TANITIM." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları