Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bunu okumak sizi herhangi bir borç yükü altına sokmayacaktır.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bunu okumak sizi herhangi bir borç yükü altına sokmayacaktır."— Sunum transkripti:

1 Bunu okumak sizi herhangi bir borç yükü altına sokmayacaktır.

2 Denemek de – ücretsizdir. Sonuna kadar okunduğunda güzel bir şey olduğuna inanacaksınız….. Denemek de – ücretsizdir. Sonuna kadar okunduğunda güzel bir şey olduğuna inanacaksınız…..

3 Kısa bir metin – ama düşünceye sevk eden. Oku – sadece 2 dk sürecek ama sonunda kendini iyi hissetmeni sağlayacak.! (sonuna kadar oku lütfen…) Kısa bir metin – ama düşünceye sevk eden. Oku – sadece 2 dk sürecek ama sonunda kendini iyi hissetmeni sağlayacak.! (sonuna kadar oku lütfen…)

4 Bir küçük hikaye : Bir arkadaşım - hanımının konsolunu açmış ve içinde ipeğe sarılmış

5 paket olduğunu görmüş : paket olduğunu görmüş :

6 ‘’Bu basit bir paket olmamalı – içinde muhakkak zarif bir çamaşır var ‘’ ‘’Bu basit bir paket olmamalı – içinde muhakkak zarif bir çamaşır var ‘’

7 İpeğe ve paketin içinde çıkan iç çamaşırına bakmış. İpeğe ve paketin içinde çıkan iç çamaşırına bakmış.

8 « Bunu ona 8 veya 9 sene önce New York’ dan satına almıştım – ama hiç giymemişti. « Bunu ona 8 veya 9 sene önce New York’ dan satına almıştım – ama hiç giymemişti.

9 Eşi bu hediyeyi önemli bir an için saklamıştı.. Şimdi – işte o an gelmişti.. Eşi bu hediyeyi önemli bir an için saklamıştı.. Şimdi – işte o an gelmişti..

10 Arkadaşım yatağa doğru yürümüş ve paketi - cenaze töreni düzenleyicisinin alacağı diğer eşyaların arasına koymuş. Arkadaşım yatağa doğru yürümüş ve paketi - cenaze töreni düzenleyicisinin alacağı diğer eşyaların arasına koymuş.

11 Çünkü – karısı ölmüştü.. Çünkü – karısı ölmüştü..

12 Bana doğru dönerek : ‘’ Hiçbir zaman bir şeyi özel bir durum için saklama. Zira yaşadığın her gün – zaten özel! » Bana doğru dönerek : ‘’ Hiçbir zaman bir şeyi özel bir durum için saklama. Zira yaşadığın her gün – zaten özel! »

13 Bu kelimeleri daima hatırlıyorum- bunlar benim hayata bakış açımı değiştirdi.. Bu kelimeleri daima hatırlıyorum- bunlar benim hayata bakış açımı değiştirdi..

14 Bugün eskisine nazaran daha fazla okumaya çalışıyor ve daha az temizlik yapıyorum. Biraz sallaparti oldum.. Genelde fırsat buldukça deniz kıyısına gidiyor ve tabiatın seslerini dinliyorum- etrafımda dolaşan hoşlanmadığım tipte insanları dikkate almaksızın. Bugün eskisine nazaran daha fazla okumaya çalışıyor ve daha az temizlik yapıyorum. Biraz sallaparti oldum.. Genelde fırsat buldukça deniz kıyısına gidiyor ve tabiatın seslerini dinliyorum- etrafımda dolaşan hoşlanmadığım tipte insanları dikkate almaksızın.

15 Sevdiklerimle ve az olan dostlarımla daha fazla vakit geçirmeye çalışıyorum. Sevdiklerimle ve az olan dostlarımla daha fazla vakit geçirmeye çalışıyorum.

16 Hayatı geç de olsa yorumlayabildim – o, değerini bilmek zorunda olduğumuz bir seri tecrübelerden müteşekkil …. Hayatı geç de olsa yorumlayabildim – o, değerini bilmek zorunda olduğumuz bir seri tecrübelerden müteşekkil ….

17 Ve en önemlisi artık herşeyi çok kafaya takmıyor ve korkmuyorum. Ve en önemlisi artık herşeyi çok kafaya takmıyor ve korkmuyorum.

18 Hergün yemekte normal su bardağını değil – sevdiğim ince kenarlı su bardağını kullanıyor ve giyimime daha bir dikkat ediyorum.. Hergün yemekte normal su bardağını değil – sevdiğim ince kenarlı su bardağını kullanıyor ve giyimime daha bir dikkat ediyorum..

19 Sevdiğim – ve kullanırken tasarruflu kullandığım parfümümü artık özel günler için değil – canım istedikçe kullanıyorum. Sevdiğim – ve kullanırken tasarruflu kullandığım parfümümü artık özel günler için değil – canım istedikçe kullanıyorum.

20 Lügatımdan – ( belki bir zaman ) veya ( Günün birinde ) gibi kelimeleri çıkarttım. Lügatımdan – ( belki bir zaman ) veya ( Günün birinde ) gibi kelimeleri çıkarttım.

21 Değecekse – istediğim şeyi imkanım ölçüsünde – istediğim zaman yapmaya başladım.

22 Arkadaşımın hanımının – yarın öleceğini şayet bilseydi – ne yapacağını bilemem. Yarın – bizler için ne kadar doğal görünse de bazıları için imkansız oluyor. Arkadaşımın hanımının – yarın öleceğini şayet bilseydi – ne yapacağını bilemem. Yarın – bizler için ne kadar doğal görünse de bazıları için imkansız oluyor.

23 Herhalde ailesini ve candan dostlarını çağırırdı diye düşünüyorum. Belki eski dostlarından – geçmişteki bir münakaşa nedeniyle özür dilerdi. Herhalde ailesini ve candan dostlarını çağırırdı diye düşünüyorum. Belki eski dostlarından – geçmişteki bir münakaşa nedeniyle özür dilerdi.

24 Belki çok sevdiği bir restorana gider ve orada son defa zevkle sevdiğiyle haz alarak gününü huzur ve mutlulukla geçirirdi. Belki çok sevdiği bir restorana gider ve orada son defa zevkle sevdiğiyle haz alarak gününü huzur ve mutlulukla geçirirdi.

25 Şayet geriye pek fazla zamanım kalmadığını bilseydim- o çok küçük ama yapılamamış şeyler beni huzursuz ederdi. Şayet geriye pek fazla zamanım kalmadığını bilseydim- o çok küçük ama yapılamamış şeyler beni huzursuz ederdi.

26 Tahmin ederim ki – uzun zamandır irtibatta olamadığım iyi dostlarımla artık buluşamayacağım için – çok üzgün olurdum.(… yine belki bir gün..). Tahmin ederim ki – uzun zamandır irtibatta olamadığım iyi dostlarımla artık buluşamayacağım için – çok üzgün olurdum.(… yine belki bir gün..).

27 Üzgün olurdum- yazmayı düşünüp de yazamadığım mektuplar sebebiyle ( yine belki bir gün..) Üzgün olurdum- yazmayı düşünüp de yazamadığım mektuplar sebebiyle ( yine belki bir gün..)

28 Üzgün olurdum – sevdiklerime onları sevdiğimi gerektiği kadar sıklıkla söylemediğim için Üzgün olurdum – sevdiklerime onları sevdiğimi gerektiği kadar sıklıkla söylemediğim için

29 Bu arada artık hiçbir şeyi ileri tarihlere bırakmıyorum – özel bir şeyi hayatıma güzel bir gülümseme getirecek özel bir gün için ayırmıyor,saklamıyorum. Bu arada artık hiçbir şeyi ileri tarihlere bırakmıyorum – özel bir şeyi hayatıma güzel bir gülümseme getirecek özel bir gün için ayırmıyor,saklamıyorum.

30 Kendime her günün – özel bir gün olduğunu söylüyor ve bunu bana yaşattığı için Tanrı’ ya her akşam şükrediyor ve her sabah yeni bir güne başlarken O’ na yine güzel bir gün için dua ediyorum. Her gün- her saniye ve her dakika artık özel…. Kendime her günün – özel bir gün olduğunu söylüyor ve bunu bana yaşattığı için Tanrı’ ya her akşam şükrediyor ve her sabah yeni bir güne başlarken O’ na yine güzel bir gün için dua ediyorum. Her gün- her saniye ve her dakika artık özel….

31 Bu haberi aldığın zaman – birinin seni düşündüğünü anla. Muhakkak senin için de değeri olan insanlar vardır.. Bu haberi aldığın zaman – birinin seni düşündüğünü anla. Muhakkak senin için de değeri olan insanlar vardır..

32 Şayet bunu başkalarına göndermek için zamanın yoksa ve diyorsan : …bunu daha sonra yaparım ….- düşün ki, daha sonra belki çok geç olacak – ve hiç yapamayacaksın.

33 10... 10...

34 09... 09...

35 08... 08...

36 07... 07...

37 06... 06...

38 05... 05...

39 04... 04...

40 03... 03...

41 02... 02...

42 01... 01...


"Bunu okumak sizi herhangi bir borç yükü altına sokmayacaktır." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları