Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BOŞANMA SEBEBİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BOŞANMA SEBEBİ."— Sunum transkripti:

1 BOŞANMA SEBEBİ

2 Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde
Sevgili eski eşime, 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu. Geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de senin en sevdiğin yemeği pişirdiğimin farkına bile varmadın, hatta senin için kendime yeni aldığım geceliği bile giydiğimi fark etmedin. Ama sen ne yaptın ? eve geldin, iki dakika içinde yemeği mideye indirdin, televizyonda maç seyrettin ve gidip yattın. Artık ne bana beni sevdiğini söylüyorsun ne de bana dokunuyorsun, hiç ama hiçbir şey yapmıyorsun. Sen ya beni aldatıyorsun ya da beni artık eskisi gibi sevmiyorsun. işte bu yüzden artık seni TERK EDİYORUM. NOT: Lütfen beni aramaya kalkma, ARKADAŞIN CARL ile beraberim ve sana hayatında mutluluklar dilerim.! ! ! !

3 EĞER AĞZINI GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEMEK İÇİN AÇMIYACAKSAN, HİÇ AÇMA...
Sevgili eski Karıma, inan yazdığın bu mektuptan başka, hiç ama hiçbir şey beni bu kadar sevindirmezdi. Evet doğru, 7 Yıldır evliydik, ama iyi bir eş olmak dışında, bana her şeyi yaptın. Tamam çok fazla Spor programları seyrediyordum, çünkü senin dırdırlarını ancak bu şekilde biraz olsun duymamazlık tan geliyordum, ama bazen bu bile fayda etmiyordu. Tabi ki geçen hafta saçlarını neredeyse tamamen kestirip tam bir erkeğe benzediğinin farkına varmıştım ! tam , aynen Erkeğe benzemişsin diyecektim ki, aklıma annemin bir sözü geldi ; EĞER AĞZINI GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEMEK İÇİN AÇMIYACAKSAN, HİÇ AÇMA... senin en sevdiğin yemeği yaptım derken galiba sen beni arkadaşım Carl ile karıştırmıştın, çünkü o yaptığın yemek benim hiç sevmediğim , fakat Carl’ın çok sevdiği bir yemekti! ! Ben yatmaya giderken yeni ve çok seksi bir gecelik giymiştin tamam, ama üzerinde hala Etiketi duruyordu, ve belki bu bir tesadüftür ; geceliğin fiyatı £ du ve o gün arkadaşım Carl benden tam £ borç almıştı ? ? ? ?

4 Ama biliyormusun bütün bunlara rağmen ben seni hep sevmiştim, ve
herşeyin birgün güzel olacağını, değişeceğini ve mutlu olacağımızı umuyordum..   İşten ayrılmamın sebebine gelince, o gün Loto da tam 10 Milyon Euro kazandığımı öğrenmiştim, hemen Patrona çıkıp istifamı verdim ve ikimiz için Jamaika ya iki bilet aldım, ama eve geldiğimde , sen bir mektup bırakıp gitmiştin..   Belki de bu olayların böyle gelişmesinin bir sebebi vardı ve böyle olması gerekiyordu. Dilerim seçtiğin ve her zaman hayalini kurduğun yeni hayatında mutlu olursun.. Avukatımın dediğine göre bıraktığın bu mektuptan sonra, benden bir kuruş bile Nafaka talep etmeye hakkın yokmuş! ! ! Nerdeysen orda kal! ! ! Şimdi çok zengin ve KUŞLAR KADAR HÜR OLAN ESKİ KOCAN.....!!! NOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama, adı Carl olan arkadaşımın adı , bir zamanlar Carla idi...


"BOŞANMA SEBEBİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları