Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HAZIRLAYAN: HACİ ÇEVİK Benim adım nokta,Benim adım nokta, Her zaman yerim var cümle sonunda. İkinci (2.) sırada ve kısaltmalarda,İkinci (2.) sırada ve.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HAZIRLAYAN: HACİ ÇEVİK Benim adım nokta,Benim adım nokta, Her zaman yerim var cümle sonunda. İkinci (2.) sırada ve kısaltmalarda,İkinci (2.) sırada ve."— Sunum transkripti:

1

2 HAZIRLAYAN: HACİ ÇEVİK

3 Benim adım nokta,Benim adım nokta, Her zaman yerim var cümle sonunda. İkinci (2.) sırada ve kısaltmalarda,İkinci (2.) sırada ve kısaltmalarda, Sakın beni unutma!Sakın beni unutma!

4 Benim adım virgül,Benim adım virgül, Çiçeklerden en sevdiğim gül,Çiçeklerden en sevdiğim gül, Papatya, nergis, leylak,Papatya, nergis, leylak, Gelirim aralarına bak.Gelirim aralarına bak.

5 Daha çok küçüksün,Daha çok küçüksün, Merak ederek büyürsün.Merak ederek büyürsün. Öğrenmek için soru sor,Öğrenmek için soru sor, Beni de sonuna koy.Beni de sonuna koy.

6 Beni görünce şaşırırsın.Beni görünce şaşırırsın. Korkup heyecanlanırsın.Korkup heyecanlanırsın. Cümlenin sonuna gelince,Cümlenin sonuna gelince, Beni görüp bağırırsın.Beni görüp bağırırsın. İMDATTT! İMDATTT!

7 NOKTALAMA İŞARETLERİNİ YERİNDE VE DOĞRU KULLANIN CANLARIM


"HAZIRLAYAN: HACİ ÇEVİK Benim adım nokta,Benim adım nokta, Her zaman yerim var cümle sonunda. İkinci (2.) sırada ve kısaltmalarda,İkinci (2.) sırada ve." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları